1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by crazynorth75 »

Ono što je nepobitna činjenica je da je toletovo govno moralo isključiti Miletića već u 15,16 minutu igre, jer je sa žutim kartonom dva puta startovao sa leđa po nogama protivnika. Za sramotu su krivi igrači i ništa ih ne može opravdati, ali ne treba ni zatvarati oči pred jednim od najperfidnijih toletovih isprdaka u istoriji povijesti što reče prethodnik.

Ono što je meni palo još teže od ovog brukanja je povreda Vieire, kog su iznijeli sa terena nakon brutalnog starta, a da isprdak nije pokazao ni žuti. A tek nadoknada od 3 minuta :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by МоСа ВерСе »

ИЗВИНИТЕ ЗА ВЕЛИКА СЛОВА, АЛИ АПЕЛ ГРОФУ:

У ЧАЧКУ ПРВО НАМЕСТИТИ ДВОЈКУ КАО ШТО СУ ЈЕ ГЛОДАРИМА ПОКЛОНИЛИ ЈЕСЕНАС, А ОНДА ПУСТИТИ ДРУГИ ТИМ ДА ИХ ИЗЛОМИ ДОБРАНО.

Ако су повредили Хуга, ма*** им је*ем, а Мажићу као најбољем нашем судији који је допустио да нас изломе и остало је*ем *****. Е тако.

Криви јесмо за овакав пораз, а кривицу сносе сви, почев од играча који као да су ведете већ сада а многи су требали данас да покидају јер су добили шансу, као и за Грофа који је потценио куп. Мислим, јеб'о куп, али није лепо да на овакав начин нас победе.

Идемо ресет за викенд и да добијемо Чукарички.

Звезда треба сад да се разгласи из свих оружја на судије и на то како убише наше играче. Сви до једног.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by crazynorth75 »

Protiv Čukaričkog, prema pisanju štampe, bez Kataia, a vjerovatno i bez Huga. :faceplam A fino sam govorio da ga ne ubacuje kod 0:3 na mesare. :frust:
Pod hitno ganjati toga Le Taleka i štopera, a da to nije Sedlar ili neko sličan iz jsl.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by srbin sk »

Poraz, a naracito ovakav veoma tesko pada. Ali nije smak sveta. Samo se bojim da ovakva igra i odnos nije odraz stanja u nasem klubu i (ne)zadovoljstvo nasih igraca. Mislim da je neko napisao pre mene da ovaj tim i trener su nasa zadnja sansa da spasemo klub. Ova reakcija Grofa cini mi se da je najmanje zbog sudija i nepravde, mnogo vise zbog stanja u klubu.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by Markoss »

crazynorth75 wrote:Protiv Čukaričkog, prema pisanju štampe, bez Kataia, a vjerovatno i bez Huga. :faceplam A fino sam govorio da ga ne ubacuje kod 0:3 na mesare. :frust:
Pod hitno ganjati toga Le Taleka i štopera, a da to nije Sedlar ili neko sličan iz jsl.
Saveljic je mnogo blizi da dodje nego Sedlar.

Bolje da su Vujakliju letos doveli nego Sikimu.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by Stenly »

srbin sk wrote:...Ova reakcija Grofa cini mi se da je najmanje zbog sudija i nepravde, mnogo vise zbog stanja u klubu.
Ne valja ako je tako, ali i opoustili se jesu, nema govora, jesu! Zato dobar šamar, istorijski nam je i trebao. Samo da zgaze Čuku i sve ide na svoje mesto...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by tsva »

Markoss wrote:Nisam gledao, a vidim i bolje. Utisci sa hajlajtsa su genijalno postavljanje Lukovica kod cetvrtog gola koji umesto da ide na prvu stativu, cuva peterac?? I naravno, nebeski trk senegalskog Bolta- Mbodja, kako ga je Knezevic oladio, pa jel ga bar malo sramota?

Steta, zna se da je kup bitniji od prvenstva mnogo. Eh gde su oni dani kad smo imali -10 na polusezoni, ali se u kupu grcevito borili.

A sad plus 21 i ispadanje iz kupa, sramota, gde ti je odgovornost Miodraze?? Docekao si stofere Luneta i Sava od 100 ljeta, i nije ti dosta, treba ti tri puta jaci tim, e pa ne moze, ne moze Borha na pozajmicu za 700 hiljada evra, ili Evandro za milion, ne moze, snalazi se s ovim sto imas, dobio si stofere!!

Nebitan poraz.
Mi smo od Borca ponizeni na MARAKANI a moglo je i gore da bude. Na Marakani su dolazili i Reali i Barselone i Mancesteri, Arsenali, Interi, Bajerni itd... ali niko od tih giganata nas nije ponizio i osramotio kao Borac iz Cacka. Svu tu suplju pricu sto si nabrojao okaci macku o rep. Cinjenica je da sistem nemamo da nam sve ali bas sve ovisi o individualnom kvalitetu. Odbrana nam je od pocetka sezone katastrofalna. Tu se nista nije promenilo. Danas su falili Grujic i Katai, jesu dva najbolja igraca al se njihovim nedostajanjem ne moze opravdati petarda. Tzv trener Grof Petardic metno Mbodja na zadnjeg veznog :valjanje:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by МоСа ВерСе »

Управо ме је позвао Гроф, каже, чита наш форум и рекао ми да кажем ТСВА да му је ку*цу био ћеиф да стави Мбођа који није био задњи везни него офанзивни везни јер му се је*е за куп и за пет комада које је примио његов тим.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by tsva »

pa verujem mu. Non stop kenja kako zele da budu upamceni i uspeli su. Grofa Petardic usao u istoriju i nezaborav. Moje iskrene cestitke.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by Markoss »

Ali Grof Petardic, kao 10 godina da imas. Mislim ima covek ime i prezime, nije grobar jebote, nas je, bar ga tolko ispostuj.

Jasno je meni da je tebi mnogo krivo sto Robi nije dobio ovakve uslove, pa bi ti sad smetao svako sem nekog Piksija ili Deja, mislim jasno je svakom, ali ono, bar ne moras na zvezdinom forumu da podrugljivo zoves trenera te iste Zvezde.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by nyc »

tsva wrote:
Mi smo od Borca ponizeni na MARAKANI a moglo je i gore da bude. Na Marakani su dolazili i Reali i Barselone i Mancesteri, Arsenali, Interi, Bajerni itd... ali niko od tih giganata nas nije ponizio i osramotio kao Borac iz Cacka. Svu tu suplju pricu sto si nabrojao okaci macku o rep. Cinjenica je da sistem nemamo da nam sve ali bas sve ovisi o individualnom kvalitetu. Odbrana nam je od pocetka sezone katastrofalna. Tu se nista nije promenilo. Danas su falili Grujic i Katai, jesu dva najbolja igraca al se njihovim nedostajanjem ne moze opravdati petarda. Tzv trener Grof Petardic metno Mbodja na zadnjeg veznog :valjanje:
TSVA, bili smo mi ponižavani više puta i to baš na našoj Marakani. Recimo, od komšija, 1:3, svega 4 dana nakon što nas je Borusija ponizila 0:3. Pa, od Željezničara 1:3, isto tako, 4 dana nakon što smo izgubili od Verone, opet na Mari, 2:3. Pa, od Hajduka više puta. Od Veleža 0:3 ! A tek šta reći za poraz od Prištine, 1983. godine (nekoliko kola nakon što nas je razmontirao Željo) , 1:3!! Bio je to ne samo poraz na terenu, već i sraman poraz na tribinama (još uvek mi kiselo u ustima kad god pomislim na tu utakmicu)!

Šta hoću da kažem? Pa, to da ne preterujemo, odn. da ne sudimo "iz srca", ako već hoćemo da iznesemo nekakav stav. Stoji činjenica da je 1:5 teži poraz od 1:3, ali ja lično ne vidim neku značajnu razliku. U svim navedenim utakmicama (a bilo ih je još, samo me mrzi da kopam po sećanjima, ili da čeprkam po raznim web stranicama) smo bili potučeni do nogu i posramljeni napustili našu "drugu kuću" - našu Marakanu. Štaviše, meni su mnogo teže pali porazi od jsd i Prištine svojevremeno nego ovaj današnji.

A glede današnjeg blama, konkretno, moram da vam priznam da uopšte ne delim ostrašćena osećanja koja nazirem u komentarima vas ovde i mnogim drugim - na drugim forumima.
Biću sasvim iskren - koliko god da je ovo težak poraz, težak i neočekivan, ponižavajući čak, ja mislim da nam on može doneti mnogo više dobrog nego što se to da zaključiti ovako, na prvu loptu!
Otkud to?
1) Prvo, tu je faktor "ateriranja" ili spuštanja na zemlju! Mi u prvenstvu rešetamo li rešetamo, niko nam nije ravan... pa smo tako i uzleteli i uvrteli sebi u vugla da smo prerasli ovu našu JSL (ili TSL ) i već počeli da se upoređujemo sa Barsom ("još uvek su bolji od nas"), Čelsijem ("nakantali bismo ih na Mari samno tako!" ) itd... itd.

2) Drugo, tzv. "didaktički" momenat. U prevodu, hebeš kuknjavu i (auto)pljuvanje; nego, šta možemo iz ovog debakla da NAUČIMO! A možemo puno toga. Baš kao i iz one nedavne prijateljske utakmice protiv nesvrstanih Blgara. Od današnje utakmice bi se mogao solidan magistarski rad skovati! Toliko pouka i suvih lekcija je ovaj poraz iznedrio da se ja najiskrenije - radujem !!! Ne palim vas uopšte! Tu su lekcije o taktici, postavci igre, kontroli lopte i meča, a šta tek reći o indivualnim slabostima naših igrača !?? Umesto još jedne "rutinske pobede" koja bi nam - po ko zna koji put ove sezone - zamazala oči, dobili smo, crno na belo (nažalost!) detaljan presek igre svakog pojedinca koji je danas istrčao na teren! Ako se ja pitam - a naravno, ne pitam se - ovo je veliki dobitak, veliki korak NAPRED (!!!) u smislu realnog kapiranja gde smo i šta smo. Mislim da nam je baš bio potreban jedan ovakav udarac po tintari.

3) Treće i poslednje. Otrežnjenje je bilo potrebno i nama - navijačima. Kao što napisah na početku, blamaža na Mari je bilo i ranije - mnogo ranije ( :dedica: ). Ali, ako nisi sposoban da prihvatiš i tu stranu "navijačkog zanimanja", onda ti je bolje da se okaneš Zvezde u koju se, kao, svako malo kuneš i da pređeš da igraš podmornice, šah, šta li već. Ne, nisam nikako za to da ih (igrače i trenera) ) olako aboliramo  i da im tek tako "oprostimo" današnje brukanje. Jok, brate. Ali, zna se kako se to radi u civilizovanom svetu: kritika da, pljuvanje njet.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by tsva »

2:3 ili 1:3 nije ponizavanje nego poraz. 1:5 je blamaza bila i u jugo ligi a u tsl je katastrofa. A moglo je biti i vise i to od Alkosana.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by nyc »

Kažeš 1:3 je samo "poraz". Pa, sve zavisi od koga i u kom trenutku. Npr., poraz od 1:3 protiv Prištine je pao u izuzetno osetljivom i politički naelektrisanom trenutku. Za sve nas je to bila najteža blamaža kojoj smo ikada prisustvovali na Marakani. Pa ti vidi...

A ovih 1:5? Pa, ne znam, obzirom da su svi njihovi golovi pali na istu foru, tj., da su identičćni (iNdentični, kako neki pišu - uglavnom isti oni koji sumLJaju :-) meni je tih pet isto kao jedan, tri, ili eventualno, šest.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/8 финала Купа Србије: Црвена звезда - Борац Чачак

Post by dacha od bosne »

Markoss wrote:Nisam gledao, a vidim i bolje. Utisci sa hajlajtsa su genijalno postavljanje Lukovica kod cetvrtog gola koji umesto da ide na prvu stativu, cuva peterac?? I naravno, nebeski trk senegalskog Bolta- Mbodja, kako ga je Knezevic oladio, pa jel ga bar malo sramota?

Steta, zna se da je kup bitniji od prvenstva mnogo. Eh gde su oni dani kad smo imali -10 na polusezoni, ali se u kupu grcevito borili.

A sad plus 21 i ispadanje iz kupa, sramota, gde ti je odgovornost Miodraze?? Docekao si stofere Luneta i Sava od 100 ljeta, i nije ti dosta, treba ti tri puta jaci tim, e pa ne moze, ne moze Borha na pozajmicu za 700 hiljada evra, ili Evandro za milion, ne moze, snalazi se s ovim sto imas, dobio si stofere!!

Nebitan poraz.
:hail:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked