СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by crazynorth75 »

Jebote koliku ste frku digli, a mi smanjili razliku za vodećim. jedna smo od rijetkih nepopraženih ekipa u prva 3. kola :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Још ћемо и ми да терамо појединце да се извињавају Терзи и Грофу као што то они инсистирају у вези Радоње! :whistle:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by tsva »

i da je Katai dao penal imali bi bod vise
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Najdoski dr. Ilija »

tsva wrote:i da je Katai dao penal imali bi bod vise
:thumbup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Brian Brendell »

Odmah krenite da delite bodove sa dva. Oni 6, mi 5 - oba tima po 3. Nakon tri kola, imamo isto bodova kao Partizan.

Pre svega očajno suđenje ceo meč. Puno sitnog navlačenja faulova na sredini terena za Zvezdu. Na kraju i taj ofsajd koji je jako teško videti, ali je ofsajd bio. S druge strane ne vidim problem ni sa produženim vremenom, penalom, golmanskom povredom prsotora i crvenim kartonom. Sudija je zaslužio da ozbiljno odmori nakon sinoćnjeg meča, za mene ne postoji ništa gore od navlačenja za jedan tim u toku igre.

Ipak šampion večeri je Katai. Ceo stadion zna da on ne treba da puca penal, jer je mentalno najlabilniji čovek u timu Zvezde, ali se on ipak hvata za loptu i očekivano promašuje. Pisali smo već par puta, on je igrač koji bi svojim znanjem i recimo nekim iskustvom morao da bude lider na terenu, ali od njega polazi svaki problem i pored fudbalskog znanja koje poseduje. On ne da ne ume da povuče ručnu, on pušta volan.

Nema potrebe raspravljati o ulozi Parkera, Savićevića i Kovačevića. Trener izmenama mora da popravlja svoju prvu postavu. Takođe, imam utisak da bi Vered bio korisniji kao rezervista nego kao starter. Suludo je praktično zatvarati Ibaneza Parkerom i da im pomoć bude Savićević u veznom redu. Tako sem što imaš dve rupe na terenu, zatvaraš i jednog od najboljih igrača u timu. Zvezda mora da ima strpljenja sa Petkovićem, koji je u priličnom kanalu i da ga vraća u život nakon povrede. Korak po korak. On se dokazao kao neko ko može da bude koristan igrač. Rajković kriv za gol, zaplivao ozbiljno, sem toga bio je odličan ostatak meča. Ja ne bi dirao Mbodja i Jovanovića u narednom periodu.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Једини психички лабилнији играч од Катаиа је Вукан!
Ни ја не бих дирао Вукашина и БоЂка.
Исто такође ако је Вереда заменио зато што је у Милановцу био повређен па није могао више, ОК, али ако га је заменио из "тактичких" разлога онда је то глупост епских размера.
Из авиона се види да је за наше услове дечко муња небеска!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
chavo
Новајлија
Posts: 52
Joined: Mon May 13, 2013 10:39 am

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by chavo »

Kad gledam Petkovića koji nikako da se sastavi, sve više mi je jasno zašto je Stojanović umesto njega gurao Pečnika.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by naka »

Markoss wrote:
naka wrote:Nije bilo samo to. Nisi krajnje precizan. A kad si vec tu pitanje ko je trenutno menadzer Savicevicu. Da li je skoro menjao menadzera?
Miki Stevic mu je menadzer vec dve godine.

Hvala. Mislim da nije vise..

@chavo

Mislim da je Petkovic sasvim pristojan igrac. Cak iznad proseka moze biti. Problem je povreda i nepostojanje sistema. Trebaju mu utakmice i normalan stoper pored
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Brian Brendell »

Vrlo prosta činjenica. Vulićević je manje talentovan igrač od Petkovića koji je izašao iz iste povrede, manji je problem, jer igra u sistemu. Čak je i dao gol u Bukureštu, a bio je jedan od slabijih igrača na terenu. Ni on nije ni blizu forme u kojoj može da bude, upravo zbog povrede.

Oporavak igrača nakon ovakve povrede uvek traži vreme. Isto je bilo i sa Lazovićem, isto se dešava i sa igračima u NBA nakon ove povrede. Petković je igrač koji ima potencijal da fino zarađuje od fudbala, igrač nivoa Ninkova, možda čak i bolji. Da nam je tim skladan, delovao bi bolje, a vremenom bi bio podjednako dobar kao i Ibanez. Nadam se da će tako i biti.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Константин »

Када је расуло као сада многи играчи не изгледају пристојно а Петковић јесте врло пристојан играч.
Него шта је оно са тереном, каква је оно ораница, шта се десило?
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ух, ух, ух, немогу да се сложим са констатацијом да је Петковић играч у рангу Нинкова а камоли да је чак и бољи! :angry27:
Да може да буде солидан играч ОК, али ово горе изречено, тешко.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Markoss »

naka wrote:
Markoss wrote:
naka wrote:Nije bilo samo to. Nisi krajnje precizan. A kad si vec tu pitanje ko je trenutno menadzer Savicevicu. Da li je skoro menjao menadzera?
Miki Stevic mu je menadzer vec dve godine.

Hvala. Mislim da nije vise..
Pretpostavljaš ili znaš? Čudi me da bi ga menjao, znam da su imali baš dobar odnos.
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Alan Ford »

Kad se ocenjuju pojedini igraci, uvek se valja podsetiti kako su pojedini igraci izgledali kod Robija, a kako kasnije...kod nekih taktickih "lupetanja", bespotrebno je imati Inijestu i Cavija na sredini, sa sve Mesijem na krilu...
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Тони »

Петковић је вероватно нападачки најнадаренији десни бек ког смо имали у последњих 7-8 година.

Има дриблинг, који није само у десно ( 0:) ). Има добар центаршут. Брз је и адекватно користи своју брзину. Притом одлично сарађује с крилом које зна да игра (Лазовић).
Огромна мана му је тактичка необученост јер оставља кратер иза себе и не враћа се у одбрану како треба. То није нешто што се не може исправити, али му је потребан добар тренер који ће да му покаже шта и како треба да ради, а ми то немамо. Гроф ради преко оне ствари и то се огледа у чињеници да ми тактички стојимо ужасно, а то никада није била мана његових тимова који нису играли лепршаво, нису играли на гол више, нису имали посед лопте 70%, али су били дисциплиновани, физички спремни и тактички дотерани. А ми смо све супротно од тога.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 3. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ

Post by Markoss »

Ja bih lično uvek pre imao takvog beka nego nekog defanzivca Mikića koji dva puta za meč pređe centar. Mislim da i Zvezda treba da teži tome da svaki igrač bar na neki način bude ofanzivno potentan (pa čak i štoperi, gde se Vule Jovanović pokazao bolje u napadu nego Tenk i Vukan). Ipak, Petko trenutno nije u formi, fale mu utakmice, i verujem da će to biti bolje za jedno mesec dana već. Nažalost, on je već sad malo mator za učenje o taktici i mnogo teže će sad to da upija nego kao klinac, ali opet, treba raditi s njim na tome.
Locked