СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

Недеља у 17 часова како стоји на званичном или у 19 како стоји у програмској шеми арене, противник првопласирани Јавор. У тим би се требао вратити Луковић. Божовићева кзш -

BOŽOVIĆ: JAVOR TEŽAK PROTIVNIK, ŽELJE S.SRNIĆ I SIKIMIĆ (VIDEO)
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by Najdoski dr. Ilija »

Рајковић-Петковић-Јовановић-Павићевић-Ристић-Доналд-Грујић-Катаи-Веред-Хуго-Јовић

АЈМО ЗВЕЗДОООО!!!!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

kakva majmunčina , ubi ga golman i nije penal :annoyed:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

Kakav majstor :ziga: , provoza ga laganini
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by Najdoski dr. Ilija »

Petković je možda dobar momak al je strašno neintiligentan igrač!

Pored njega bi i Nejmar izgledao kao Gavrić! :faceplam:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

Treba nam drugi pogodak što prije, još kad bi ga Hugo zabio idealno. Petković očajan danas, a Rile pokazao da je bolji lijevi bek nego što će Anđelko ikad biti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by tsva »

Opet tri bobe na individualni kvalitet Kataia. Opet smaracki antifudbal.

Nasa igra kao i dosada bez ideje i koncepta, bez organizacije i sistema. Javor standardan sa jednom sanson nakon naseg standardnog katastrofa kiksa pozadi i cim nisu poveli jasno je bilo kako ovo zavrsava.

Osteceni smo za penal i crvenu kartu.

Rajkovic - bez ocene

Petkovic - 5 - jako jako los

Ristic - 7 - mozda malo previsoko al s obzirom ko nam tu igra kad Ibanjez ne igra, odlicno

Pavicevic - 5 - pemzija

Jovanovic - 5.5- treba mu neko bolji da moze da se razvija

Donald - 7 - odlicno citanje igre, jak u duelu, siguran s loptom

Grujic - 5.5 - potez vise pa potez vise pa potez vise

Vered -5.5 - Nista losiji od ostalih

Jovic - 6 - zbog odlicne defanzive inace nista

Katai - 7.5 - zadnjih 6 boba je njegovih

Hugo - 5.5 - jos trazi formu

Plavsic -5.5 - slabo

Stojanovic - 5 - Meni se Mrtvijas gadio al ovaj ga je prejebao po sporotsti, nezalaganju i ubijanju tempa. Jebo ga ko ga dovede

Lukovic - usao

Sve u svemu, ovoliko ljudi zasluzuje bolji fudbal. Ovo sto mi igramo je Hrkljus.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ништа спектакуларно, више рутински.
Плус пенал над Хугом, плус његов зицер, плус Вередов зицер.
Мора боље!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by dacha od bosne »

Po meni uopšte nije odigrano loše, posebno u 1. poluvremenu. Igralo se dosta od noge do noge kao i u doba Robija, i to mi se izuzetno sviđa. Donald pokazao da je klasa za ovu ligu. Sa njim smo dobili nevjerovatnu sigurnost. Ristić fantastičan na lijevom beku i po meni igrač utakmice. Samo da nastavimo ovako i doći će sve na svoje. Vidi se da postoje neke naznake da bi se mogao gledati lijep fudbal na Marakani.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by tsva »

nisam bas nesto video te zicere. vered je bio previse iskosa za zicera a Hugo nije imao kontrolu lopte.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

za razliku od prethodnih utakmica ovaj put bolje prvo od drugog poluvremena. katai po mom mišljenju najbolji, potez koji je riješio utakmicu, požrtvovan u odbrani, njemu uz rame Donald i Ristić. Savo opet lošiji dio štoperskog tandema, ovaj put i primjetna nervoza. isto tako i Petković, u par navrata nekakvi nepotrebno grubi startovi. Vieira se dosta trudi, neće ga gol, onaj dribling iz ranga vrhunskih majstora fudbala, nije svirao čist penal nad njim.. Kod Vereda se uvukla nesugurnost, nije ga možda trebalo vaditi na poluvremenu, samo kroz utakmice može dostići formu.

- Rajković - neocijenjen;
- Petković - 5,5 baš loš danas, nervozan;
- Pavićević - 5,5;
- Jovanović - 6,5;
- Ristić - 7;
- Grujić - 6;
- Donald - 7;
- Vered - 6;
- Katai - 7;
- Jović - 6;
- Vieira - 7;

- Plavšić - 6;
- Stojanović - 5,5 - vječito taj pas kasni ili ide za leđa;
- Luković;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by redneck »

Katai je doktor,
igrac odbrane ispred njega,
biciklica,sut levom u suprotni i gol.
Evropski.
da ima neki sampion u klubu da mu kaze
ako je 1 igrac odbrane ispred tebe idi uvek na dribling i sut.
Grujicu neko mora da objasni da ne vuce loptu ,
ako je ispred njega slobodan nas igrac vec odma pas na prvu.
vered nazad u izrael neka ga zahavi vodi kuda hoce.
Srnic je za njega roberto karlos.
Nije Grof lud sto oce Srnica i Sikimica
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 7.коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈАВОР

Post by Markoss »

Mnogo je lakše za praćenje kada igraju oni koji treba da igraju. Prvo poluvreme smo bili dobri, drugo je bilo dosadno, ali opet, imam utisak da je Javor izjednačio da bi mi dali još jedan. Ušli smo u lepu seriju i igramo fudbal, mislim da će ovo da potraje. Sudija veze nema, sramota je da nije svirao penal, bukvalno je nemoguće da linijski nije video onaj potez.

Rajković- 6.5, nije imao mnogo posla, ali odlično je ispucavao i pravovremeno je otvarao kontre.

Petković- 5.5, slaba partija, bio je i nervozan i sve, i čini mi se da se baš ne kapira s Veredom, ali znamo da on može bolje od ovog.

Pavićević- 5.5, i dalje igra s pola snage, idealan za iskusnog matorca na klupi od kog će klinci da uče, pošto zaista bira neka šmekerska rešenja i ima kliker za štopera, ali jednostavno mu telo pravi previše problema.

Jovanović- 6, bio je korektan, mada može on generalno i bolje, padne mu ponekad koncentracija, pa nepotrebno ispadne, ali je zaista neki utisak da štoperi nisu imali mnogo posla.

Ristić- 7, prvo poluvreme dobar, drugo odličan. Mada on baš ne voli da igra ni beka, ni zadnjeg veznog, oće da bude bliže golu i to. U prvom je imao par ispadanja, ali u drugom je sve zatvorio, a napred bio najkonkretniji.

Donald- 7, fanstastičan igrač, bukvalno pojava koja zatvara sve uz opasku "ko ga pređe- 100 evra". :mrgreen: Mislim da je ovo baš igrač koji nam je falio u veznom redu i odlična stvar je njegovo dovođenje.

Grujić- 5.5, slabo, drvio je loptu baš dosta, a nisu mu prolazili oni pasovi u prostor.

Katai- 7, potezom rešio tekmu, zaista školski sve odrađeno, i da, on je mnooogo konkretniji i opasniji na levom krilu, pravi inside forward.

Vered- 5.5, dosta pogrešnih odluka, ali vidi se da zna i smara me što su novinari krenuli da sernjaju po njemu i što će to sad samo da se povećava, kako god on odigrao.

Jović- 6.5, nazad krpio ko konj, napred imao par vrhunskih lopti (ono kad sudija nije svirao penal je njegov pas bio).

Vieira- 5.5, dosta traljav u završnici, i nemam pojma kolko je on taj golgeter. Ali vidi se da zna da igra, i mislim da će biti dobar kako vreme bude prolazilo.


Luković- ušao da dobije aplauze.

Stojanović 6, uspeva da umrtvi igru jer previše davi loptu, ali on može da bude koristan da ulazi ovako zadnjih 15 minuta, za tolko i ima snage.

Plavšić- 6, napred ništa, ali stalno agresivan, traži loptu, trči, mislim da mu ne paše da igra po desnom krilu.
Locked