СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Субота од 18 часова дерби на Маракани. Све је мање више познато, оба клуба су у смирај прелазног рока довели још неколико играча. Код нас неизвјестан наступ Срђана Плавшића, код њих Бразилца Фабрициа. Биће ово први јачи испит за наш тим и тренера Божовића у првенству. Пренос на каналу аренаспорт 1.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by musemic »

To se zove otvaranje teme sa emocijama-koliko naboja, lozana, haos... :dancing2:
Inace, moglo bi biti malo fudbala, zao mi je ako mali ne igra-eno i Andjus kaze da je cudo od igraca like Mesi...dobijamo 2:0
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

:mrgreen:
Al' kad sam znao da će vam se dopasti, a vremenska prognoza je bila kec u rukavu :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Posto ovaj derbi vredi bod i po, njegova takmicarska vrednost je mizerna. Ocekujem los fudbal propracen divljanjem mandrila na tribinama.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Либурнија »

Kome je do naboja nek ide na mačevanje. Ono se nalazi na temi o upravi. :mrgreen:

Mene samo zanima kako će taktički to sve da izgleda tj. da li će Grof i kako da izradi onog Kizu. Ako prvi pobijemo led, treba stati nesto niže a onda će im biti jebeno. Utakmica kao stvorena za Srnića, Plavšića ali i Hugu onda ako se otvori veći prostor za (polu)kontre pošto su im štoferi balvani a Oumaru i Živković biće lakše zatvoreni. Jedino što kod nas nema ko da da gol ali možda baš sad povilene strajkeri, idealan termin za takvo što.. :dancing3:

Očekujem solidan i zanimljiv derbi i vrhunsko navijanje naših. Kao i divljanje mandrila na tribinama, (jugo)istočnoj, južnoj i virtuelnoj. Ali, kao što je pokazao zadnji derbi, ima i za to lijeka.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Константин »

Прошли пут са истока сам гледао један од најгорих дербија икада. Овај пут са запада, не очекујем наравно топ фудбал али ни варијанту мртав на крепалог као прошли пут. Сада постоји неки индивидуални квалитет и може се очекивати неки добар потез чак ни да тренери не бриљирају са поставком. Мене лично баш интересује како ће Божовић сложити екипу и да ли ћемо напокон видјети идеју куд идемо. Бате (иако ништа специјално евро екипа) је скоро показао како се против њих игра. Дисциплиновано и агресивно на средини терена, без алиби пасова, у ноге до ноге, и да им се одсјече напад који им је ипак мало бољи од нашег када се гледају шпицеви/гол играчи. Ако Ибањез направи оно што је Ф. Младеновић са Живковићем, пребацићемо им напад на лијеву страну а ту су танки. Одбрана им је бушна као и наша. Ту је по мени кључ за нашу побједу.
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by МоСа ВерСе »

Тако је Константине, кључ је да Ибањез 'намести' Андрију и неутралише га. Други битан фактор наше одбране јесте колико петко може да исконтролише Оумаруа. Ако се те две ствари одраде, урадио си највећи посао против њих јер ће ђавола да прођу поред Мичела, Луковића и надам се Јовановића ( мада, овај последњи је трт милојка).

Наша предност је што њихов леви бек остаје сам у дефанзиви, Оумаруа ће болети да се врати назад и затвори, а ту им је и онај стручњак Бразилац који везе нема. У овој утакмици може да иде са Хугом напред и да Сикимићу да да нахрани псе и не дира ништа. Ако не крене Виери, Лука наступа. Имаће гробље такође проблема са наим крилима, а ако Катаи буде на нивоу, биће секса сутра.

У сваком случају, ја сам уверен у победу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by musemic »

Iako je Savo tragican, ne verujem da ce poceti Lukovic. Najgore bi bilo da mali ide na klupu da bi igrali matorci.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Poceti s Lukovicem bila bi epska glupost. Jedan kiks koji nije nerealan mogao bi imati ugorocne posledice. Lukovica metnuti od pocetka na prvoj sledecoj domacoj utakmici.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by МоСа ВерСе »

Ако друг није пијан био када ми је слао ову поруку, стартних 11 за сутра: Кахриман, Петко, Луис, Јовановић, Саво, Доналд, Грујић, лево Срнић, десно Плавшић са тим да ће мењати места и напад Виериа.

Ја презадовољан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Ovo ti je 10 igrača. Ko je 11-ti? Vjerovatno Katai.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Najdoski dr. Ilija »

Вероватно Катаи!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by musemic »

Iako nema ondasnju draz ovaj derbi me potseca na bezbroj onih kad je, na Mari, bilo dovoljno samo da izadjemo na teren a grobari vec skinuli gace. Ja sam uveren u 2:0, strelci Plavsic i Kataji.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by МоСа ВерСе »

Где брата Катаиа да заборавим. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СЛ 9. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Ja bih ipak počeo sa Veredom. Ali moguće je da će Grof praviti rokadu na poluvremenu i dati Idanu priliku.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked