21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Markoss »

Ovo drugo poluvreme danas je možda i najbolje ove polusezone, iako je konkurencija stvarno ozbiljna. Ono je poezija bila, hteo sam što pre da uđu Ristić i Jović, a onda skontam da bi bilo nepravedno bilo koga da izvede. Grof je lepo rekao da bi sa ovom ekipom verovatno prvi bio i Stole, ali ja dodajem da ni sa jednim drugim dostupnim ili bivšim trenerom ne bismo igrali ovako atraktivno i lepo. Eto Slaviša je imao odličnu ekipu, pa nismo igrali ovako atraktivno (sem par utakmica na Marakani tog proleća). Imamo izuzetno tehnički nadarene igrače, i zato igramo jednostavno, a lepo. Sve na prvu loptu, a opet gomila lepih poteza. Jednostavno igramo onako kako nismo igrali u ovom veku do sad, i biće velika šteta ako se ova ekipa raspadne na kraju sezone.

Kahriman- 6.5, bez posla, ali me je par puta oduševio kako je i na 3:0 pokušavao što brže da se oslobodi lopte i kako je pokretao kontre.

Petković- 7, daleko najbolja partija ove sezone, i ako zadrži ovaj kontinuitet i na proleće, mi više problema na ovoj poziciji nećemo imati.

Jovanović- 6.5, korektno, bez posla.

Luković- 6.5, korektno, isto bez posla.

Ibanjez- 7, ubedljivo najkonstantniji igrač ove sezone, ne znam dal sam mu jednom dao ispod 7, čovek je svaku utakmicu odigrao odlično.

Donald- 8, danas pokazao da ima i odličan pas u prostor i generalno, izuzetno zahvalan i timski igrač. Bukvalno "ne ide dalje od opanaka", iako bi komotno mogao i to da radi, ali je svestan da bi onda neki drugi segmenti igre trpeli, pa se fokusira na ono što Gruja ne zna.

Grujić- 7.5, njemu Donald mora da bude najbolji ortak jer sam siguran da bi i Gruja igrao dosta slabije da nema njega pored sebe.

Plavšić- 8, preorao teren i napred i nazad. Neverovatno je kakav on ima spoj tehnike i brzine, obično su ovi naši igrači ili tehničari, a sporaći ili brzinci ala Kasalica. Kad se zatrči, nekako sam uvek u fazonu sad će ili da mu pobegne lopta ili da loše doda, ali ne, on u trepavicu.

Katai- 7.5, nema ga i onda ga metne rutinski. Izgleda da ga još uvek povreda muči.

Srnić- 7, ni njega nije bilo, ali ga je strpao lepo na kraju. Finishing mu je opasan, i to iz drugog plana radi fenomenalno.

Vieira- 9, em je dao tri komada, i mogao četvrti, em je bio toliko nadmoćan i imao mnooogo samopouzdanja.


Ristić- ušao na beka, tu ga Grof i vidi. Ali mučeni Anđelković koji sedi na klupi i povredi se igrač kom je rezerva i on opet ne uđe, pa jel ga nije blam?

Jović- možda je i ranije mogao da uđe, dečko je dao dva gola na zadnje dve i bezveze je da ne dobija više minuta.

Sikmić- kvalitetom odudara od ovog tima.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Константин »

На страну што Радник на челу са тренером кога безвезе хвале, није имао никаквих амбиција, али ово је меч гдје је требало бити 25.000 људи са плаћеном улазницом. Ово је грехота гледати џабе.

Кахриман 7, чини се мало агилнији, не слушај Максу Дамире :)
Петковић 7.5, да је био неко озбиљан од противничких нападача било би мјеродавно али ово је послије дуго времена био стари Петковић
Ибањез 7, и када није међу најбољима није лош
Луковић 7, да не буде неоцијењен
Јовановић 7, да не буде неоцијењен
Грујић 7.5, овако млад а има континуитет добрих игара
Доналд 7.5, опет класика
Плавшић 8.5, трчи, бори се, асистира, истрча контру код 3. гола као тане
Срнић 7.5, метну га
Катаи 8, мајстор
Хуго 9, Хуго, Хуго, Хуго

Још Јавор па онда најтежи меч, онај са парама...
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by tsva »

Kapa dole momci !!!

Zlocin je ne naci pare i ne sacuvati ovo barem do augusta. Mnogo su gotivna ekipa. Nasa deca i opaki zli stranci kao sto smo godinama pricali, jedini moguci nacin da ovo uspe. Momci rade jedni za druge a imaju kvalitet tako da nemaju konkurenciju. Naravno da TSL nije reper za kvalitet pogotovo ne preslaba Surdulica koja nije ni znala sta ju je snaslo ali neke stvari su univerzalne. Borbenost, glad za golovima i neverovatan radni penzum citave ekipe. Iako je presing izgledao mocno nije me impresirao jer ovi pojma nemaju. Isti taj presing protiv Borca izgledao je jadno. mene je najvise impresirala igra u tranziciji i kontra napad a to je u evropskim takmicenjima i najvaznije. Pocetkom drugog poluvremena je izgledalo kao da Radnik malo zeli da igra a onda su izgubili loptu, Plavsic je povukao i u 3 sekunde Katai je rutinski zavrsio akciju. Zvezda je postala prvak evrope i sveta na igru u tranziciji i kontra napad (uz prekide). To se najteze brani a uglavnom se i ne brani.


Danas je prvo poluvreme bilo dosta nekonkretno ali je drugo bilo ekstra. Ostala nam je jos jedna utakmica da uzivamo a posle toga se vracamo sumraku, borbi za pare, raspadu i licitaciji pojacanja iz mocne Cg lige da Jovovicu ne bude dosadno.


Kahriman - 7 - iako nezaposlen danas je presekao pupcanu vrpcu sa gol linijom sto se meni svidelo

Petkovic - 7 - ide na bolje iako u odbrani nije imao posla jer ko zna na sta bi to licilo

Ibanjez - 7 - drzi nivo igre visoko

Jovanovic - 6.5 - u 82 minutu kod 4:0 on jebe sudiji mater bez razloga. Malo ga treba spustiti na zemlju.

Lukovic - 7 - nije imao posla, s loptom ne bas najsigurniji

Donald - 8 - uz standardno razbijanje na sredini terena danas je bio kreativan

Grujic - 7.5 - odlican marko, jedini kiks je bio manjak koncentracije koji ga je kostao mrtve sanse.

Srnic - 7.5 - uz sve nedostatke on se danas pokidao igrajuci i potpuno zasluzeno krunisao igru lepim golom. Decko uvek da 100% i ne stedi se.

Katai - 8 - majstor fudbala nastavlja gde je stao. S njim imamo nivo vise

Plavsic - 10+ na kvadrat - igrac utakmice iako je Hugo dao 3 komada. Decko je igrao od levog beka do desnog krila bez predaha, ne igra alibi pasove, danas je asistirao, neverovatna partija u oba pravca tokom svih 90 minuta

Hugo - 10 - zli stranac dao samo 3 gola i imao dve stative. Krenulo ga je i steta je sto sledi pauza a ko zna hoce li da se vrati na prolece. Mnogo dobar igrac, veliki radnik.

Ristic - malo mi se izgleda udebljao

Jovic - premalo igrao

Sikimic - previse igrao

Izmene danas jesu kasnile ali je trener dobro postupio pustajuci ovaj tim da igra dok god su mogli. Jednostavno su to zasluzili. Na kraju je jos takticki uveko Sikimica da brani prekide kada je Surdulica nadirala da predje centar.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Sone »

Grofu kapa dole, svaka cast na selekciji tima, vodjenju ekipe, motivaciji, ma sve, od Muslina boljeg nismo imali a sada je i Muslina presisao. ALI, ljudi, ja njemu Sikimica ne mogu da oprostim, stvarno ne mogu. Da sutra uzmemo LS ja cu stajati iza ovih reci, jer svrhu Sikimica u timu ne vidim, koliko god se trudio. Daj da se ne zajebavamo, mnogi misle kao ja, taj Sikimic za ovo vreme nista korisno nije uradio, dao je jedan gol i to sa peterca kad je samo trebao da postavi nogu, neretko je pre Jovica ulazio..

Da smo pobedili 10:0 isto bih napisao, jednostavno mi bode oci, em sto nije za Zvezdu em sto je pokazivao srednjak dok je igrao u Vozdovcu protiv nas. A svima je jasno da je tu preko neke veze. Covek je sve samo ne "razbijac" kakvog je Grof hteo (mada ga je on i doveo).

Sto se utakmice tice, Grujic malo slabije nego inace odigrao, ne mislim na onu propustenu sansu vec mi tako utisak neki ostao. Vidim hvalite Kahrimana a ja jedva cekam da mu vidim ledja, iritira previse, sinoc i ne toliko koliko zna s onim otezanjem ispucavanja lopte. Sinoc je to fino radio i kontre su kretale od njega, zar je toliko tesko uvek tako raditi?

Inace, nada se jos jacem mrazu danas oko 15h, ocekujem -26 a moze i -27, nama ce biti toplo a drugi neka se paze da se ne smrznu.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Nolle »

#1 - Damir Kahriman - /: Nekoliko a la Nojer izletanja.

#2 - Marko Petković - 7,5: Igra protiv Čuke nije slučajnost. Diže formu.
#3 - Aleksandar Luković - 6,5: Izašao par puta gore, iznosio fino. Nadam se da će mu pripreme prijati.
#6 - Vukašin Jovanović - 5,5: Grof da mu malo skrene pažnju na previše šabanisanja.
#88 - Luis Ibanjez - 7,5: Bravo Lućo!

#20 - Donald Mitchell - 7,5: Odlična utakmica, par fantastičnih lopti, pravio pametne faulove na sredini kada je to bilo potrebno.
#8 - Marko Grujić - 7: Najslabija partija od početka polusezone. Imao par poteza, ali u komadu, Donald sinoć bolji.

#55 - Slavoljub Srnić - 7,5: Mnogo kilometara pretrčano, naplaćeno petim golom.
#10 - Aleksandar Katai - 7,5: Moj omiljeni fudbaler se vratio. Gol i asistencija. Hvala Sale!
#17 - Srđan Plavšić - 8,5: Ozbiljna utakmica, preozbiljna! Iako je kvalitet lige upitan, ovo što on radi, ne bi se postideli neki bolji veznjaci u jačim ligama.

#70 - Hugo Vieira - 9: Obrigado

73. min #24 - Mihajlo Ristić - /: Grof će od njega napraviti fudbalera. Imam osećaj da šilji patku na njemu namerno.
83. min #9 - Luka Jović - /: Ne mnogo zapažen.
85. min #81 - Predrag Sikimić - /: Ne stoji ovoj ekipi, ali on je izgleda Grofof pobednički tompus.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Ганац »

Sone wrote:Grofu kapa dole, svaka cast na selekciji tima, vodjenju ekipe, motivaciji, ma sve, od Muslina boljeg nismo imali a sada je i Muslina presisao. ALI, ljudi, ja njemu Sikimica ne mogu da oprostim, stvarno ne mogu. Da sutra uzmemo LS ja cu stajati iza ovih reci, jer svrhu Sikimica u timu ne vidim, koliko god se trudio. Daj da se ne zajebavamo, mnogi misle kao ja, taj Sikimic za ovo vreme nista korisno nije uradio, dao je jedan gol i to sa peterca kad je samo trebao da postavi nogu, neretko je pre Jovica ulazio..

Da smo pobedili 10:0 isto bih napisao, jednostavno mi bode oci, em sto nije za Zvezdu em sto je pokazivao srednjak dok je igrao u Vozdovcu protiv nas. A svima je jasno da je tu preko neke veze. Covek je sve samo ne "razbijac" kakvog je Grof hteo (mada ga je on i doveo).

Sto se utakmice tice, Grujic malo slabije nego inace odigrao, ne mislim na onu propustenu sansu vec mi tako utisak neki ostao. Vidim hvalite Kahrimana a ja jedva cekam da mu vidim ledja, iritira previse, sinoc i ne toliko koliko zna s onim otezanjem ispucavanja lopte. Sinoc je to fino radio i kontre su kretale od njega, zar je toliko tesko uvek tako raditi?

Inace, nada se jos jacem mrazu danas oko 15h, ocekujem -26 a moze i -27, nama ce biti toplo a drugi neka se paze da se ne smrznu.
Iskreno, Sikimić nije za Zvezdu, međutim, ako imaš u sastavu 15 majstora, ti možeš da provučeš i jedan panj (kao ovaj slučaj sa Grofom) ali ako imaš 10 polu igrača još jedan je mnogo, a to nams e dešavalo letos sa (da mi oproste svi oni jer su vrv dobri momci i zvezdaši) Gavrinjom, Grbavim, sa Orlandinjom, Tenkom i sličnim... Ako je Sikima kusur za nešto, ok, i na leto adio, nadograditi tim nekim boljim kvalitetnijim deblom...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by tsva »

"kusur" po "kusur" do 50 meleona duga.

Ako ne postoji u omladinskoj skoli niko ko moze na 4:0 da odigra 5 minuta a da se ekipa ne raspadne onda daj da ze ta omladinska skola zatvara.

Meni je i dalje Jovovic najveca misterija. On je izgleda jos gori od Sikimica i Orlandica mada je to bas tesko.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by redneck »

Evo nam kurir dovodi Lafertija,
verujem mesto Sikime,
da vama sladokuscima ne kida zivce.
Pohvala za Srnica,
kakva pluca i motoricke sposobnosti ima taj decko,
zatvara igraca sa Ibanjezom kod kornera,
a u 80 i nekom istrcava i prima loptu u 16 gol kroz noge.
U 16 je zmija
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Markoss »

Srnić je baš igrač kakav nam treba kada imamo recimo Kataia i Plavšića koji igraju u liniji s njim. Ne davi loptu puno, igra konkretno, čim dobije loptu napada gol, opasan i iz drugog plana, koristi svoje šanse, uz to konstantno trči, vrši presing, vraća se da zakrpi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by crazynorth75 »

Marakana sinoć -
Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Stenly »

tsva wrote:
Hugo - 10 - ... i steta je sto sledi pauza a ko zna hoce li da se vrati na prolece...
Pupupu...Ćuti Bre!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by naka »

Pokazano kako se treba igrati sa jelen duper ligasimal pas unapred uz dosta kretnje.
Najveca vrednost ove ekipe je hemija izmedju njih. Uzivo se vidi na sitnicama kako ohrabruju jedni druge.

Kahriman-neocenjen

Petko-6,5 vraca se

Lukovic-6,5 za ove mile belodedic. Za evropu da mase peskirom. Spor.

Vule-6,5 naucice da bude ozbiljan par nekom stoperu koga treba dovesti sad

Ibanjez 6,5 ikad nije najbolji on je zasluzni

Donald 6,5 odigrao svoje. Grujic pola para da mu da.

Grujic- 7 sa lakocom i samopouzdanjem igra

Srnic- 6 ne vidi se po sat vremena. Ima brzinu i potreban za evropu

Katai 6,5 majstor ali treba porazgovarati sa njim. U par navrata presing kolega a on setka

Plavsic 8 igrac utakmice. Trud, zelja, znanje, brzina, bez izbegavanja duela..

Hugo 7,5 skoro isto kao prethodnik

Jovic neprimetan, ristic nelotreban na toj poziciji a sikimic nepotreban klubu.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло Суперлиге Црвена Звезда - Радник Сурдулица

Post by Либурнија »

naka wrote:
Lukovic-6,5 za ove mile belodedic. Za evropu da mase peskirom. Spor.
Тргао си ахилову тетиву? Ево ја јесам и већ годину и по дана не усуђујем се да опалим јачи спринт. Можда би и издурао али јбг, кочница. Полако с тим напушавањима дотичнога.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked