22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by Ганац »

Stvarno je Grof složio kockice i mi igramo fudbal, još nam je problem, zadnja linija, ali zato napred sve je tika-taka. Hugo the boss je majstor a i ostali sa njim...idemo dalje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by Il genio »

Secam se dvomeca Celzija i Barselone u Ligi sampona pre desetak godina. I pred revans u Londonu, Murinjo se napravio pametan i naredio da se teren zaliva vodom kako bi bilo u sto losijem stanju, jer je na taj nacin mislio da ce izvrsiti destrukciju njihove igre. Ispostavilo se da je to imalo suprotan efekat, napravio je medvedju uslugu svojim igracima, koji su mnogo teze izlazili na kraj sa kaljugom za razliku od niskih, laganih i brzih fudbalera Barselona. Ronaldinjo, Mesi i drustvo su ih rastavili od zivota u onoj kaljuzi.
Slicno je i kada mi igramo protiv mesara iz Superlige. Ne probija se bunker dugim loptama na Sikimica jer to je igra kakvu oni i zele. Jok bre, kroz sredinu, sa brzim napadacima, loptama iza ledja njihovih stopera. Hugo je doktor za te stvari, jos kada je nadahnut za dribling kao sto je to slucaj u poslednje vreme, ne postoji nacin da nas bilo ko zaustavi u ovoj ligi.
Kad sam vec kod Huga, ne mogu opisati koliko sam odusevljen njime. Ja boljeg napadaca nisam gledao u Zvezdi. Suarez za siromasne. Da je majstor, videlo se vec na pripremama, ali u fudbalu je prodefilovalo bar hiljadu takvih sto sve znaju, ali ima je ipak vrhunac karijere novogodisnji turnir u malom fudbalu. Nabio je ogromno samopouzdanje i ovo sto pruza u poslednjih mesec dana je nivo liga petice.
Sto se tice ostalih, danas je Kahriman bio dosta uposlen, a nije primio gol, sto je za pohvalu. Malo je razocarao Luco, najvise zbog nekoliko ocajnih centarsuteva nekarakteristicnih za njega. Svi ostali su odigrali, sada vec, standardno dobro.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by Ганац »

Il genio wrote:Secam se dvomeca Celzija i Barselone u Ligi sampona pre desetak godina. I pred revans u Londonu, Murinjo se napravio pametan i naredio da se teren zaliva vodom kako bi bilo u sto losijem stanju, jer je na taj nacin mislio da ce izvrsiti destrukciju njihove igre. Ispostavilo se da je to imalo suprotan efekat, napravio je medvedju uslugu svojim igracima, koji su mnogo teze izlazili na kraj sa kaljugom za razliku od niskih, laganih i brzih fudbalera Barselona. Ronaldinjo, Mesi i drustvo su ih rastavili od zivota u onoj kaljuzi.
Slicno je i kada mi igramo protiv mesara iz Superlige. Ne probija se bunker dugim loptama na Sikimica jer to je igra kakvu oni i zele. Jok bre, kroz sredinu, sa brzim napadacima, loptama iza ledja njihovih stopera. Hugo je doktor za te stvari, jos kada je nadahnut za dribling kao sto je to slucaj u poslednje vreme, ne postoji nacin da nas bilo ko zaustavi u ovoj ligi.
Kad sam vec kod Huga, ne mogu opisati koliko sam odusevljen njime. Ja boljeg napadaca nisam gledao u Zvezdi. Suarez za siromasne. Da je majstor, videlo se vec na pripremama, ali u fudbalu je prodefilovalo bar hiljadu takvih sto sve znaju, ali ima je ipak vrhunac karijere novogodisnji turnir u malom fudbalu. Nabio je ogromno samopouzdanje i ovo sto pruza u poslednjih mesec dana je nivo liga petice.
Sto se tice ostalih, danas je Kahriman bio dosta uposlen, a nije primio gol, sto je za pohvalu. Malo je razocarao Luco, najvise zbog nekoliko ocajnih centarsuteva nekarakteristicnih za njega. Svi ostali su odigrali, sada vec, standardno dobro.
jbt, pa na onom terenu lopta odskače kao na poljančetu, gde hoće i kako hoće, a i izmesarili su Luča ovi da je jedva stajao, pa kad ne znaš kako će odskočiti i centaršut bude bzvz.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by Il genio »

"Razocarao" je ipak prejaka reci, povlacim je. :D
Btw da je stari sistem aktuelan, veceras bismo teoretski obezbedili titulu. :ziga:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by tsva »

Titulu nam niko uzeti ne moze tako da i nije bitno kada ce da se desi. Mnogo je bitnije da tim ostane na okupu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by tsva »

Pade uvek neugodna Ivanjica pade i debilna fama da nam za lose terene treba neki razbijac tipa Sikimica. Kad znas znas na svakoj podlozi i situaciji. 19 u nizu i ako dobijemo 21(derbi) niz ce dobro da potraje. Javor je igrao fudbal, stvarao sanse ali ne poseduju individualan kvalitet. Nama je falio Donald a i Katai nam je bio igrac manje pa nismo mogli presing da uspostavimo. Sad svi neka se odmore a uprava kako zna i ume neka nabave pare. Sto se meen tice mogu i one debile sto bacaju petarde na protivnicke igrace u belo roblje da prodaju.

Kahriman - 6.5 - nije savladan, odbranio je dosta ali je meni nekako bio nesiguran

Ibanjez - 6 - decku treba pauza, raspada se al on i sakat za Noja je Roberto Karlos

Petkovic - 6.5 - opet je bilo ispadanja i kasnjenja pozadi ali on postaje konstantnije manje los

Jovanovic - 6 - pogresan izbor kopacki mu je pravio probleme

Lukovic - 7 - danas bolji deo tandema. Ocena manje za ono debilno bacanje po protivnickom sesnestercu. Za time nema potrebe. Sreca pa mu pizda iz Cokota ne dade zuti a trebao je

Grujic -6.5 - rutina

Ristic - 6 - mnogo rizicnije igra od Donalda i to nam je nekoliko puta stvorilo problem. Ipak decku treba dati 5-6 utakmica u komadu pa onda suditi

Plavsic - 6.5 - dobio pola vise zbog gola. Od njega sam ocekivao vise na ovakvom terenu. A i tukli su ga

Srnic - 6.5 - decko je odradio svoje sto zna. Tesko je njemu po ovakvom terenu

Katai - 5 - dzaba mu gol jer onakva kurcobolja i indolentnost ne bi smela da se tolerise. Citav tim se ubi od borbe a on cist kao iz crkve da je izasao

Vieira - 9 - ponestalo mi superlativa

klupa nije vredna pomona

Maksa trener - :R
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by Константин »

И 3 комада Јавору на лошем терену за једну од најдужих пауза у Европи. Следи меч за новац.
Кахриман 6- није примио гол али се тачно види да је данас била јача екипа да би добили који гол
Ибањез 6.5 - види се умор и понеки озбиљан кикс, али и такав класа за ову лигу
Петко 6.5 - прошли меч бољи али ово је наступ да можемо да кажемо да се извукао из оних катастрофалних наступа
Јовановић 6 - ваљда ће се истрести за НГ, одморити и кренути јако у 2. дијелу сезоне
Луковић 6.5- није киксао али мора још боље
Грујић 6.5 - лагано одрадио, вјероватно у размишљањима
Риле 6 - радити много са њим, самопоуздање никакво зато понекад нуди брзоплето алиби рјешења
Плавшић 7.5 -сјајно испратио и мућну га
Срнић 7 -коректно
Катаи 7.5 -данас помало у старом моду када упадне у канал један период, али мајстор га опет метну
Хуго 8.5 -ок, могао још једном да асистира, али са онаквим потезима право освјежење у ТСЛ
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22 коло суперлиге Јавор - Црвена Звезда, среда 15.00

Post by crazynorth75 »

Rutinski odrađeno, rani gol i majstorija Huga na neki način odredili tok utakmice, pa ni Javor nije igrao zatvoreno. Raduje me partija Luneta, par puta baš, što se kaže, ''Belodedićevski'' očistio i iznio loptu. I dalje nervira očajan kriterijum suđenja na našim utakmicama, ne odsvira jedan čist i jedan sumnjiv penal, pustio neke startove u meso, pogotovo na Plavšiću, dozvolio Gafurovu par prljavih startova koji su morali biti sankcionisani.

- Kahriman - 7;
- Petković - 6,5;
- Jovanović - 6,5;
- Luković - 7,5;
- Ibanjez - 7;
- Grujić - 7,5;
- Ristić - 6,5;
- Katai - 7;
- Plavšić - 8;
- Srnić - 6,5;
- Vieira - 8;

- Sikimić, Jović, Rendulić - neocijenjeni;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked