Припреме - зима 2016

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Припреме - зима 2016

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Припреме - зима 2016

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Markoss »

Spisak za drugi deo priprema:

Kahriman, Supić, Manojlović

Petković, V.Jovanović, Luković, Ibanjez, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković

Le Talek, Donald, Grujić, Katai, Srnić, N.Jovanović, Ristić, Babunski, Plavšić, Gavrić, Ilić

Vieira, Sikimić, Orlandić


Uz napomenu da Rendulić otpada ukoliko štopera dovedemo, kao i da će Manojlović proleće provesti u Bežaniji, dok će Jovanović i Ilić biti vraćeni u omladince, odnosno kadete.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Nolle »

Znači, praktično se zna 18, koji će izneti polusezonu?

11: Kahriman - Petković, Jovanović, Edson*, Ibanjez - Donald, Le Talek - Katai, Grujić, Srnić - Vieira
Klupa: Supić, Luković, Anđelković, Ristić, Babunski, Plavšić, Sikimić
Ostatak: Cvetković, Pavičević, Gavrić i Orlando će trenirati sa ekipom.

Umesto ovog poslednjeg kvarteta, mogli su lagano:
Mijailović, Stojanović, Živković i Ilić/Joveljić.
Ne znam šta o tome misli Markos?

Precrtaš 10 igrača za Kipar, i opet ti ostane 6 polovnjaka (Anđelković, Sikimić, Cvetković, Pavićević, Gavrić i Orlandić) u ekipi, sunce ti kalaisano. :foot (10):
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Либурнија »

Nije Markoss al ajde - prvenstvo je tako I tako rijeseno pa je osnovni domaci zadatak za ovu polusezonu utegnuti odbranu odnosno uigrati eventualnog novog stoFera te alternativno vratiti Lukovica na nivo ozbiljnog fudbala. Drugi domaci je integracija Francuza u tim. U ovakvoj situaciji za popunu brojnog stanja dovoljni su I polovnjaci a za klince je mnogo bolje da IGRAJU ovu polusezonu pa jos svi u istom klubu i kale se za ljeto kada je vrijeme da uskoce. Tim bolje sto je BG klub u pitanju a da nije neka sprdnja tipa Sopot ili Brodarac (citaj: slijepi kolosijek ).

Manojlovic, Mijailovic, Stojanović, Zivkovic plus gosa Stankovic treba da odu na ljetnje pripreme i udju u konkurenciju za prvi tim. Slazemo li se Markosse?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Markoss »

Nolle wrote:Znači, praktično se zna 18, koji će izneti polusezonu?

11: Kahriman - Petković, Jovanović, Edson*, Ibanjez - Donald, Le Talek - Katai, Grujić, Srnić - Vieira
Klupa: Supić, Luković, Anđelković, Ristić, Babunski, Plavšić, Sikimić
Ostatak: Cvetković, Pavičević, Gavrić i Orlando će trenirati sa ekipom.

Umesto ovog poslednjeg kvarteta, mogli su lagano:
Mijailović, Stojanović, Živković i Ilić/Joveljić.
Ne znam šta o tome misli Markos?

Precrtaš 10 igrača za Kipar, i opet ti ostane 6 polovnjaka (Anđelković, Sikimić, Cvetković, Pavićević, Gavrić i Orlandić) u ekipi, sunce ti kalaisano. :foot (10):
Da se bude u prvom timu mora da se zasluži.

Mijailovića su opominjali jesenas iz OŠ da se "uzdigao" i on je igrač kog Mladenović nije preporučio za pripreme, nego je prebačen zbog nečeg drugog.

Stojanović je odigrao par utakmica, pa se povredio.

Živković je ladio jaja u Spartaku, izlazio s Mrkelom i Jokićem, itd.

Ilić i Joveljić su baš mladi za prvi tim, pa nisu ni omladinci.

Opet ponavljam, poštuju svi njihov talenat, ali ulazak u prvi tim se zaslužuje.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Beara_Vladimir »

Markoss wrote:
Da se bude u prvom timu mora da se zasluži.
Čime su Gavrić, Orlandić i ostatak drvne građe zaslužili da budu u prvom timu?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by tsva »

Suplja prica. Cime su ulazak u prvi tim zasluzili Cvetkovic, Gavric, Orlandic, Andjelkovic itd...?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Markoss »

Masite obojica poentu.

Vaspitne mere.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Либурнија »

Znači samo Stojanović Miloš i Manojlović zaslužuju uključivanje u 1. tim?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Припреме - зима 2016

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Beara_Vladimir »

Markoss wrote:Masite obojica poentu.

Vaspitne mere.
Jedini koji ovde maši poentu si ti. U interesu je Zvezde da mladi, talentovani igrači budu priključeni prvom timu, a ne menadžerska tsl sredstva profita, što reče Rodman.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Markoss »

A ja se inače ne zalažem za mlade igrače i ne pratim OŠ pa mi sad otvarate oči.

Po talentu svi oni zaslužuju prvi tim, ali po ponašanju- ne, bar ne zasad.

Živkovića na kog se loži pola zvezdaške javnosti koja ga je gledala dva puta u životu smo letos poslali na pozajmicu koju je on obećao da će ozbiljno da shvati. Za šest meseci, o njemu niko iz Subotice nije imao lepu reč da kaže, dolazio je mamuran na treninge, blejao je po kafićima po ceo dan i vi stvarno mislite da mi njega sad treba da nagradimo mestom u prvom timu? Ne može to tako, sad ćeš Živkoviću da ideš u Bežaniju i da oguliš dupe, a do tad će fudbalska neznalica Gavrić da ti zauzima mesto, samo jer je vaspitaniji od tebe. E kad pokažeš svojim ponašanjem da si dostojan dresa prvog tima, e onda ćeš tu i da budeš.

Slična je priča sa Mijaiovićem za kog se isto zvezdaška javnost zalaže da bude u prvom timu samo jer je mlad, iako ga garantujem nisu gledali više od dva, tri puta. On je dečko letos odbio pozajmicu uz obrazloženje da bi radije da bude stalno tu na oku, a onda je utakmice igrao preko kurca, nije slušao trenere i slično i to je dotle došlo da Mladenović nije bio za to da ovaj ide na pripreme. I mi dečka za kog direktor OŠ kaže da se ne ponaša valjano da nagradimo mestom u prvom timu? E pa ne može, ne ide to tako. Sad ćeš u Bežaniju, pa nećeš da igraš preko kurca, i neće da te mrzi da se vraćaš u odbranu, a do tad će analfabeta Cvetko da ti zauzima mesto u timu, pa ti gledaj ili ćeš da se uozbiljiš ili će neznalica da igra pre tebe.

E to su vam vaspitne mere koje vi ne kapirate, onda menjate teze da ja ispadnem kao neki debil koji voli Gavrića, a mrzi Živkovića, iako sam dotičnog gledao milion puta više od svih vas i pisao o njemu i kad je stigao iz Leskovca, i govorio da mi je omiljeni igrač iz te generacije, al ne eto vi se zalažete za njih, iako ih niste ni gledali. E nakon ovog kad Žile vidi da mu je jedan Gavrić oduzeo mesto, ima da iskulira jedan vikend, a Mijailoviću da ne bude mrsko da se vrati u odbranu kad krene da se mangupira na protivničkoj polovini.

Filip Manojlović je vaspitan momak koji standardno brani u Bežaniji i koja je svrha da ga povlačimo s pozajmice kad je trenutno Kahriman bolji. Miloš Stojanović je bio povređen veći deo prve sezone, ništa nije ni igrao u Bežaniji, a pored Edsona, Lukovića i Jovanovića, teško da bi nešto odigrao. Uostalom, njih dvojica su na dvojnoj, i dobiće šansu kad i matematički obezbedimo titulu.
Last edited by Markoss on Sat Jan 30, 2016 6:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Припреме - зима 2016

Post by dacha od bosne »

gavrić, Sikimić, Orlandić su promašaji. Njih se treba riješiti ali je nemoguće te igrače otjerati da nas ne bi tužili. Činjenica je da mladi nekada trebaju vaspitanje i treba vjerovati Grofu da će uraditi u najboljem interesu Zvezde.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме - зима 2016

Post by Либурнија »

Slazem se sa Markossom. Mlad a splavar, umisljena zvijezda, tu leba nema. Ili se uozbilji ili caos. Sve koga je Markoss dosad tipovao i predlagao za 1.tim pokazalo se 100% tacnim. Ne vidim razloga da mu se spusta i podmece nekakvo "zalaganje za drvnu gradju ".

Sto se tice Milosa Stojanovica i Manojlovica, koliko znam oni nisu upitni ni po talentu niti ponasanjem. I mislim da ih zato vec od ljeta uvoditi u prvi tim. Kahriman i Jovanovic ce najkasnije za sezonu i po otici, Lukovic je pred zalaskom karijere, prema tome sto se ima jos cekati od ljeta nadalje?

Ristica sto se tice on je uz lijevu aut liniju odigrao vec na EP u Madjarskoj kao mator, sto rece jedan prijatelj, Borusija Dortmund nivo. E sad, da li on sebe tu vidi, druga je stvar ali mislim da mu pozicija ofanzivnog lijevog beka lezi samo nako i da bi tu mogao dogurati najdalje u karijeri, znaci do vrhunskog kluba .
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked