23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by Dennis Rodman »

Najs :thumbsup:
Opet fudbal. Kakav je, da je, naš je. Jeste da svi vjerovatno čekamu tu Evropu da vidimo dokle gdje realno stojimo sa kvalitetom u poređenju sa (naj)boljima, ali ajde da se do tada malo zagrijavamo majstorijama Kataija i društva. Taj brazilski štoper me posebno zanima, a vidjećemo i na šta Lune liči. Jesenas je bio zarđao kao Don Kihotov oklop.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by dacha od bosne »

Evo, minut-dva pred kraj...onako, vidi se da će nam trebati da uđemo u onu formu s kraja i sredine jesenjeg dijela. Trebaće Le Taleku i Edsonu da se ukompunuju i pokažu šta znaju. Malo djelujemo tromo, ali dobro, na +26 to nije ni za zamjeriti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by dacha od bosne »

I još nešto...šteta što Gruj nije odmah otišao u Redse. Ovako mora da igra, a neće ga biti u kvalifikacijama. Time odmah gubimo na uigravanju. Ja bih nekako volio da vidim da dovedemo krštenog desnog beka. Mislim da Petko nije zadovoljavajuće rješenje za napad na LŠ. Prije smo tražili krštenog lijevog beka, da ne bi gledali one Anđelkovićeve centaršute u prozore susjednih zgrada. sada nam je problem desni bek. Takođe, moramo kupiti još jednog centarfora. Ne može Hugolini sve sam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by redneck »

ovo je bilo mucenje sa 3 zadnja vezna i sporim pasovima
i Kataijem na kipru
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by Beara_Vladimir »

Loše smo ušli u utakmicu i to se odrazilo na ekipu u nastavku. Nikako nismo uspevali da uspostavimo pas igru, preskakali smo sredinu terena. Dodajmo tome i loše kretanje bez lopte, kao i mnogo nepreciznih pasova i eto razloga bezidejnoj i sporoj igri.

Videćemo da li će i koliko funkcionisati vezni red Donald, Le Talek, Grujić. Grujić je danas bio odsečen od lopte, a ni Donald se nije najbolje snašao u ulozi centralnog veznog igrača. Jesenas je on igrao defanzivnije. Treba nam u veznom redu još jedan tehnički obučen igrač. Tu bi poziciju vrlo lepo mogli da pokriju Plavšić ili Babunski.

Najviše problema ćemo imati u odbrani. Nadao sam se da bi Luković, nakon odrađenih priprema, mogao biti spremniji, ali on jednostavno više ne može da igra ozbiljan fudbal. Pre svega tu mislim na Evropu. U tom smislu je i prodaja Jovanovića loš potez. Mislim da bi se on mnogo bolje uklopio i bio mnogo bolji partner Edsonu od Lukovića.

Prokomentarisao bih i postavku igre za koju se opredelio Božović. Postavka igre sa dva zadnja vezna je dobra za neku zatvorenu igru, ali za superligaške bunkere to jednostavno nije dobro. Takođe, izmena Srnić - Plavšić nije baš dobra. Jeste dobro što je ušao Plavšić, ali ne umesto Srnića. Mogao je Donalda da zameni, da zaigramo ofanzivnije, odlepimo se na dva gola razlike i rešimo utakmicu.

I za kraj sudije. Samo u Srbiji je moguće da ekipa napravi 30 faulova za poluvreme i ne dobije žuti karton. To seckanje igre, faulovi u kontri i slične stvari se moraju kažnjavati kartonima.

Sve u svemu, pozitivno je to što pobedili, ali je evidentno da moramo još mnogo da radimo da bi mogli da igramo Evropu.
Last edited by Beara_Vladimir on Sat Feb 20, 2016 8:00 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by Либурнија »

Значи ипак куповина и уигравање новог штопера у јуну и то брзог а квалитетног?! :hmmm: Јебало кеву што се такви поломише да дођу к нама... :faceplam: Без озбиљног и уиграног штоперског пара играње група можемо заборавити, можда групе ЕЛ али на усер. Бесплатан савјет Терзи - малог Стојановића одмах у тим и уигравање са Бразилцем. Са играчког тј. спортског аспекта, продаја Јовановића је пуцањ самом себи у кољено...која може да нас кошта изгубљених 10 милиона за добивена пишљива 2 које би и моја стрина зарадила на Јовановићу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by redneck »

Nisu stoperi danas bili problem koliko je Bozovic pogresio sa formacijom i ulogama,
Le Tallec je brzi od Donalda a njegova ideja da Donald igra blize golu je pogresna,
Donald nek igra sto je igrao,ako stoper izadje da ga menja
A napred da ide Le Tallec i da igra
Grujicevu ulogu iz prvog dela prvenstva BOX to box sa zavrsnicom u napadu
Plavsic treba da menja Grujica a ne Srnica
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by Dennis Rodman »

Stvarno jako neubjedljivo danas.
Zvezdaš. Robista.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by redneck »

Ma nije bilo toliko neubedljivo drugo poluvreme kad smo malo ubrzali igru
koliko je Grof promesao uloge,
promenio ulogu Grujicu
promenio ulogu Donaldu
novi igrac sredine terena.
Katai u libo me tuki modu
Donald nek igra sto je igrao a Le Tallec da igra box to box-Grujicevu ulogu iz prve polusezone
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by Dennis Rodman »

redneck wrote:Ma nije bilo toliko neubedljivo drugo poluvreme kad smo malo ubrzali igru
koliko je Grof promesao uloge,
promenio ulogu Grujicu
promenio ulogu Donaldu
novi igrac sredine terena.
Katai u libo me tuki modu
Donald nek igra sto je igrao a Le Tallec da igra box to box-Grujicevu ulogu iz prve polusezone
Ja sam slab na njega skroz. On i kad igra najgore što može, zna izvući haos potez kojim riješi utakmicu. Fudbal mu teče venama 100%. Biće to sve sigurno bolje, ali čisto što se nekog mog osjećaja tiče, nisam optimista u pogledu bitke za LŠ. Ako jedna Mladost ovako frca kroz odbranu...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by dacha od bosne »

Pa, dobro...novi štoperski par mora da se uigra. Meni je slaba desna strana, drugim riječima Petković. Katai zna da odigra preko volje, da ne kažem nešto ružnije. Ali pošto je bio povrjeđen i nešto malo priprema propustio, ne bih mu previše zamjerao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by redneck »

Izgleda da je menadjerski lobi kreneu u napad na edsona preko svojih placenih novinara,
sto govnari ne pisu da li vredi gledati prosle igrace lukovica,kuma cakija i ostalu bratiju
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by МоСа ВерСе »

redneck wrote:Izgleda da je menadjerski lobi kreneu u napad na edsona preko svojih placenih novinara,
sto govnari ne pisu da li vredi gledati prosle igrace lukovica,kuma cakija i ostalu bratiju
Сад баш читам новинарчића оног са Моцарта како лупета као Максим по дивизији. Али има једна позитивна ствар. Знаш колико пуца Грофу шта пишу неки новинарчићи о његовом тиму?
Иначе, требаће му времена да се уклопи, али то је тако нормално.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани

Post by redneck »

Moco ovo je princip reketasenja igraca koji je usavrsio kurir,
menadjeri placaju da pisu o njihovim kurtonima,
ako ne plate seru kurve novinarske o igracima i okrecu javno mnenje
pogotovo protiv stranaca,
ovaj govnar je ovo isto radio protiv daude,
dal reketasi igrace verovatno.
idioti se primaju i pocnu da seru po igracu
Locked