ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Kažem "u jednu ruku nebitna". Znači, u drugu, bitna i veoma važna pobjeda.

Slike sa tekme možete pogledati OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Тони »

Глођовић и сар. упропастили дерби. 2-2 најреалнији резултат, ал ко их јебе.

Саво нас унаказио, а могао је и Петко. У Европи би сваки судија на кеца свирао пенал само на конто непотребно испружене ноге. Луковић показао да није за боље од трећег штопера ван ове смешне лиге. Катаи безобразно лош.

Дамиру да дигнемо споменик, спасао нас је два пута, најмање. Срнић летео по терену, алал вера момку.

Њима поништен чист гол. Борили су се као лавови и на томе им искрено честитам. Такође коректна изјава Томића.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Изјава Томића је кмечање на трагу дервиша како смо ми протежирани од стране АВ. ТО наравно уопште није тачно, само се промијенило то да они и Толе им више не могу и не смију да харају и да раде шта хоће као у прошлости, поготово на плану играња пријатељских мечева (прије свега зато што зато што је СПС мафија која је још до прошле године дрмала фудбалом замјењена конформистичко-увлакачком струјом Вучелићем и компанијом).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Kažem "u jednu ruku nebitna". Znači, u drugu, bitna i veoma važna pobjeda.

Slike sa tekme možete pogledati OVDE
Tvoje pobjašnjenje o bitnosti utakmice ko kad su narkomana pitali : "Jeli, da li se bodeš" a on odgovori : " U jednu ruku da, u drugu ruku ne"
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:
dacha od bosne wrote:Kažem "u jednu ruku nebitna". Znači, u drugu, bitna i veoma važna pobjeda.

Slike sa tekme možete pogledati OVDE
Tvoje pobjašnjenje o bitnosti utakmice ko kad su narkomana pitali : "Jeli, da li se bodeš" a on odgovori : " U jednu ruku da, u drugu ruku ne"
:valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by redneck »

Petko je ovek bio rupa
i kad je dosao pre povrede
Niko ga nikad nije naucio preuzimanju beka
a pogotovo postavljanju,
ofsajd mu je spansko selo
Kriv je za jedno 80 % golova koje smo primili
i jedno 80 % zicera koje Kahri spasio
Slavisa Stojanovic kad je igrao odlucujuce bi istog zakucao za klupu
a desnog beka bi igrao devojka za sve Slovenac
Savo je bivsi igrac Lune skoro i on,mada je imao danas solidnih intervencija
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

Stoka indoktrinira decu da mrze Zvezdu, a ne da vole svoj klub, treba da ih je sramota za taj potez na početku derbija kod izlaska igrača.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Zato i jesu ruglo grada i Srbije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Zato i jesu ruglo grada i Srbije.
:thumbsup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Ганац wrote:Jedino sam zadovoljan bodovima, dunster je pročitao nas i u prvom poluvremenu nas napadao po levom boku gde su bili lenji Katai i vezara Petko, džaba Gruja napravi dribling i stvori višak kada Katai odmah preda loptu strašnom beku Partizana, Petko je non stop visio, i tek kada je srnić prešao na njegovu stranu malo se stabilisala odbrana, Luković zasluženo dva žuta, i mačlo mi je krivo što onu panjinu Stevanovića neko nije opomenuo da ne ide na Kahrimana onako mesarski.
Damir odličan, ali baš odličan.
Tako nešto i ja, da sad ne ponavljamo :)
Partizan skroman igrački, ali opet su me iznenadili nekim akcijama gdje su odlično vezli (naravno, na Petkovoj strani).

Što se tiče naših šansi za plasman u LŠ, treba nam bar jedan pouzdan štoper i mnogo, mnogo sreće pri žrijebu - i to 2 puta.
Zvezdaš. Robista.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by nyc »

Ганац wrote:Stoka indoktrinira decu da mrze Zvezdu, a ne da vole svoj klub, treba da ih je sramota za taj potez na početku derbija kod izlaska igrača.
A šta je bilo? Propustio sam prvih 20 minuta.

Inače, braćo, meni ih je ovaj put - verovatno prvi put otkako uopšte pšratim derbi - bilo ŽAO!
Ponavljam, bilo ih mi je ŽAO!

Nisu zaslužili da ih ovako otresemo - uz posed lopte od 30% (ako i toliko), uz nedosuđen penal (jebaga, bio je, zar ne? ), uz previd-ofsajd... Bili su bolji veći deo utakmice.
Ali, mislilm da treba da zahvalimo i njihovim "navijačima" (stoka sa tribine Tužne) - taman kad su oni dizali tempo i pritisak na nas, eto ti tumbasovaca-piromana!
Pa, koliki MORON treba da budeš da tako seljački izbacuješ SVOJ tim iz ritma?!?!?!?!
Ustvari, znam odgovor na ovo - manje-više, retoričko - pitanje. Dovoljno je da si jedan od njih.

:twak:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Pozdrav braćo...otplilo, a? :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

nyc wrote:
Ганац wrote:Stoka indoktrinira decu da mrze Zvezdu, a ne da vole svoj klub, treba da ih je sramota za taj potez na početku derbija kod izlaska igrača.
A šta je bilo? Propustio sam prvih 20 minuta.

Inače, braćo, meni ih je ovaj put - verovatno prvi put otkako uopšte pšratim derbi - bilo ŽAO!
Ponavljam, bilo ih mi je ŽAO!

Nisu zaslužili da ih ovako otresemo - uz posed lopte od 30% (ako i toliko), uz nedosuđen penal (jebaga, bio je, zar ne? ), uz previd-ofsajd... Bili su bolji veći deo utakmice.
Ali, mislilm da treba da zahvalimo i njihovim "navijačima" (stoka sa tribine Tužne) - taman kad su oni dizali tempo i pritisak na nas, eto ti tumbasovaca-piromana!
Pa, koliki MORON treba da budeš da tako seljački izbacuješ SVOJ tim iz ritma?!?!?!?!
Ustvari, znam odgovor na ovo - manje-više, retoričko - pitanje. Dovoljno je da si jedan od njih.

:twak:
Kod izlaska ekipa na teren, izlaze sa petlićima ili već kojom uzrastnom grupom, jedanaest za domaće i jedanaest za gostujuće ekipe, uhvate ih za ruke i izađu (nije moranje, ali jbg lepa tradicija) i onda izlaze igrači a klinci i sa leve i sa desne strane drže igrače ptzna za ruke (samo prva dva tri klinca su držala za ruke zvezdine igrače, ti će garant dobiti nogobulj kao ne perspektivni, jbg ipak su im roditelji normalni), elem kada se tako klinci od nekih 7 do 9 godina (moja slobodna procena) tako ponašajuu, kako li će kada još malo poodrastu?
Ja u tom segmentu vidim sistemski rad na mržnji prema crveno belim bojama, možda i grešim ali meni tako izgleda.
U svakom slučaju, dcu treba učiti (našu decu) da vole svoj klub, svoju zemlju a ne da mrze tamo nekog i da im to bude primaran osećaj.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Pozdrav braćo...otplilo, a? :mrgreen:
Brie na Banjici od jutros, ali toplo oko srca...ja već obuko "havajku" :dancing1:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by redneck »

Za evrope ce nam trebati
munja desni bek
i munja stoper
Sa nadom da ce se dovesti na pocetku i proci cele pripreme.
Petko Sava i Lune su za australije
Sto se prvenstva tice
donalda malo na klupu
grujica vratiti na dm-posto verovatno ima kluzulu da mora da odigra svaki mec
i Plavsic pod obavezno na OM
U Evropi nas ceka Sparta koja izoperisa krasnodar ko somove
anderleht oli i slicni timovi
koji ne prastaju to sto zadnja linija
nikad ali nikad nije u liniji
vec im treba poluvreme da istrce na 16
i obicno kasni petko
Sto se derbija tice
kad se sve slegne rutinirali smo ih,
oni se upinju kurobecaju a onda zum zum
Locked