ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Brian Brendell »

Bolje smo odigrali nego što se čini na prvu loptu. Nisam gledao uživo, čitao sam utiske nakon meča, pa pogledao meč. Osetno se razlikuje percepcija. Jako sam zadovoljan igrom u IIp.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Slažem se. Odigrali smo mi sasvim korektno, i mislim da ovo može da izgleda samo bolje. Šteta što nema više utakmica sa ovakvom tenzijom jer tu se stiče rutina i samopouzdanje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

Ja nisam zadovoljan prikazanim, pogotovo kod prvog gola, gde su svi smušeno, kao neko neorganizovano krdo krenuli ka lopti, te je Gruja ostao među tri igrača ptzna.

Kod izvikanog penala je desna strana spavala i kasnila u reakciji, kada smo malo pojačali u napadu dali smo im dva komada i stali,u drugom smo se povukli, te tako dali njima priliku da se "hvale" kako su nas nabili u 16 metara, znamo da imamo lošu i sporu zadnju liniju, ali zato i ne samo zato vezni red mora pomagati (što Katai u pp nije činio, u dp se povukao i on i čuvao po levoj strani).
Meni je indikativno da su grobari u pp napadali po njihovoj levoj strani gde su bili Katai i Petko, kada je Katai prešao na našu levu stranu i oni su promenili stranu napada i napadali po desnoj strani. Očito (bar ja tako mislim) da su skautirali da Katai ne igra odranu, a dok je bio u "paru" sa Petkom to je za njih bila vin-vin kombinacija, a kada je promenio stranu, oni su računali da nam je odbrana sa te strane slabija.
Posebno bih napomenuo naše "ofsajd zamke" kod kojih su Lune i Petko vrlo često kasnili i davali igračima ptzna prostora iza leđa, to je nedopustivo i ozbiljna ekipa će mas napuniti kao da je rukometna utakmica.
Ono što je dobro to je igra naših zadnjih veznih Donalda i Le Taleka, kao i Gruje koji zaista neverovatno brzo napreduje (jbg samopouzdanje je do neba), te u napadu Huga majstora i Srnu koji je odigrao u oba pravca, svaka mu čast.
Kahriman je u proteklom delu sezone nezasluženo pljuvan i to zbog segmenta ispucavanje lopte, ali se juče videlo koliko je puta dobro reagovao u kritičnim situacijama.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Stenly »

Nemojmo da padamo na gorbarsku propagandu!

Juče su ušli u meča kao da ako pobede biće prvi i idu i kvalifikacije za LŠ. Umesto da su ušli u tekmu opušteno, nemaju šta da izgube, pa da se vidi fudbal, da i sudija bude rasterećen, oni su od samog početka takav pritisak podigli da su sami krivi za grešku sudije kod ofsajda, mada može sudija da se pravda da je onaj visio dosta unutra - pasivan ofsajd.
Penal nije bio, druga bi se pesma pevala da mu je dao žuti što je i trebalo. Teatralno je pao.
Sramno je onako kidisanje njihovih fudbalera na naše onakva gruba igra. Brazilac je trebao brzo da popije crveni...ali tako oni oduvek igraju, biju, krljaju i td...

Mi smo igrali onoliko koliko je trebalo, a dobili smo ih u drugoj utakmici kada smo još raštimovani, kada Grof još traži pozicije novih igrača i td. Sa pola pripremljenig našeg tima ne mogu da nam daju gol pola sata sa 10. To je odvoljno! Šteta što Gogua nije naš igrač.

Treba da se još radi i treba nam štoper! Ova utakmica je baš onako kako treba da bude. Ovima se osvetila za decenijsku Toletovu brutalnu krađu!

NAPIŠITE NA STAROM FORUMU POVEĆE OBAVEŠTENJE DA JE FORUM PREMEŠTEN. ZATO NEMA LJUDI OVDE, A JA SAM TEK SADA VIDEO. DAKLE OTVORITE TEMU ONU GLAVNU KOJA ĆE SE ZVATI - PREMEŠTEN FORUM - kako bi ljudi pročitali.

Morao sam velikim slovom!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Pa piše u obavještenjima, jedinoj otvorenoj temi. Ali mnogi ljudi nemaju naviku da je čitaju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

Stenli, penal nije bio, majmun se bacio, ali je definitivno bilo loše igre Petkovića i Kataia, a takođe Luneta i Pavićevića.
Dozvoljena im je gruba igra, za one startove na Gruji i Kahrimanu su trebali biti pokazani kartoni i poslati krljatore sa terena.
I Brazilac i Stevanović su zaslužili da pre kraja utakmice odu na odmor, ali sudija nije tako procenio.
Takođe mislim da nije bilo ofsajda kod onog gola, a sve je to zahvaljujući sporim reakcijama našeg zadnjeg reda kod postavljanja ofsajd zamki.
Mi ih nismo napunili isključivo zato što su naši igrači bili sebični i previše (potez više) držali loptu u nogama i onda istu gubili.
Koliko je Katai bio sinoć loš, mislim da ni jednom nije dobio duel sa njihovim levim bekom, napravi od njega monstruma od igrača a u suštini prosek.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Stenly »

dacha od bosne wrote:Pa piše u obavještenjima, jedinoj otvorenoj temi. Ali mnogi ljudi nemaju naviku da je čitaju.
Pa cilj je da se ljudi obaveste, još bolje, ako se zna da nemaju naviku o kojoj pišeš eto većeg razloga da se napiše nova tema sa velikim naslovom :thumbsup:

Ganac, baš to. Ofsajd zamke su spore, nije to uigrano ništa, ali imaju vremena a i bodova da rasipaju ako treba. Nama i tri X-ksa ne smetaju ako se u ekipi radi i isprobava za evropu. Više nam rezultati nisu bitni koliko napredak u igri.

Mi smo bili loši, ali čak nekako mogu da napišem i opravdano loši, jer smo došli da igramo fudbal a ne da igramo kao oni na život i smrt. Onako se ne igra fudbal kao što oni rade, ono je kompleksizam, ostrašćenost i td...zamislite da Real kidiše onako na Barsu kao ovi na nas...bolesno!

I da, niko od naših da kaže a i ne mora u suštini. I da je sudija pogrešio, uradio je to iz neznanjanja, brzine, nehata i td...a kada su oni nas dobijali sudije nisu gresile. nego su namerno KRALI sa Tole Mazic ekipom. I tu je velika razlika!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
djenaro
Новајлија
Posts: 11
Joined: Sat Apr 13, 2013 3:22 pm

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by djenaro »

Da li ima negdje da se pogleda snimak II pol?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
NorthGate
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon Jun 15, 2015 4:03 pm

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by NorthGate »

Ako su oni "Parni Valjak" šta smo onda mi sada kada gazimo sve redom. :zastavaGRB:
Možda "Teror Mašina"... :dancing3:
Sa budalama nikad ne treba raspravljati,jer te prvo povuku na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom. ;-)
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ДЕРБИ 24. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Ганац »

NorthGate wrote:
Ako su oni "Parni Valjak" šta smo onda mi sada kada gazimo sve redom. :zastavaGRB:
Možda "Teror Mašina"... :dancing3:
Ne znam kako bih naš tim adekvatno nazvao, ali ono što jeste, ovaj tim i ovaj trener pišu istoriju.
Ovaj tim i ovaj trener su probudili Zvezdu, navijači su sada ponosni na igru i na klub (tim i trenera).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked