Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by МоСа ВерСе »

Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by nyc »

GDE STE, BRE!?!?!
Mislim da ste nešto pobrkali. Rodjendan se NE obeležava minutom ćutanja. :dedica:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by dacha od bosne »

hahahaha...profa u svom stilu. Ma, rasusmo se profo na sve strane, a neki nas i napustiše. Elem, loše prvo, dobro drugo poluvrijeme. Odbrana loša, ali će valjda i to doći na svoje.
I naravno, srećan nam rođus :ziveli: :psihodelija: :kolo: :zastavaDS: :truba: :zastavaSRB: :tekila: :zastavaGRB:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by Ганац »

Šta reći, pobeda je sasvim u redu, ali nekako stičem utisak da nam je ova zimska pauza samo odmogla.
I nekako mi se čini dok Grof ovo posloži, doći će kraj sezone.
Gledam pp i mislim se, daj zameni Kataia i uvedi Plavšu, nemoj samo da zakasniš sa izmenom. On ubaci Plavšu ali Katai ostane na terenu, mnogo lenjo deluje i nisam oduševljen njegovim izdanjima.Zato Hugo, Plavša, Srnić kao navijeni, ko zna koliko Hugo pretrči za utakmicu, malo nije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Поповић
Новајлија
Posts: 34
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:48 pm

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by Поповић »

Srećan rođendan našoj jedinoj.Čestitke na pobijedi,niz se nastavlja nadam se da se neće ni prekidati do kraja prvenstva.Igra tu i tamo.Bilo je dobrih stvari pogotovo od ulaska Plavšića i Ristića.Volio bi da sam vidio u igri i Babunskog.Odbrana je i danas škripala i tu treba najviše raditi na ispravljanju nedostataka.Nadam se da je Grof u pravu kad kaže da je problem u komunikaciji misleći na Edsona.Dajmo tom momku još koju utakmicu da donesemo sud iako prvi utisci nisu povoljni.Sve u svemu,još jednom čestitke ekipi pa i pored očigleednih nedostataka ja se uzdam u Grofa i optimista sam da će to biti do ljeta i kvalifikacija sve u redu.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by nyc »

dacha od bosne wrote:hahahaha...profa u svom stilu. Ma, rasusmo se profo na sve strane, a neki nas i napustiše. Elem, loše prvo, dobro drugo poluvrijeme. Odbrana loša, ali će valjda i to doći na svoje.
I naravno, srećan nam rođus :ziveli: :psihodelija: :kolo: :zastavaDS: :truba: :zastavaSRB: :tekila: :zastavaGRB:

Ko, bre, "napustio"??? Nemo uši da zavrćem!


P.S. Veliki naklon za Grofa - izlazi povređeni Savo, a umesto njega ne ulazi Rendula, što je bilo za očekivati, već Mali Metak - Plavšić Srđan!!! Slično kao i protiv groblja. Kada svi "iskusni posmatrači/navijači" očekuju ulazak defanzivca, Grof baca u vatru ovog "malog"! Treba za to imati i m..a i znanja !

Da si nam živ, zdrav i uzbrdo schnell, Grofe, majstore ove lepe igre na dva gola!
Last edited by nyc on Sat Mar 05, 2016 10:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by Ганац »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6TS5KmR7fVE[/youtube]
Kad su ovo čuli, svi emigriraše...
I ja sam se nadao da će Babunski, ako ne počne bar ući u drugom poluvremenu, milim da dečko ima šta da pokaže.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by dacha od bosne »

:R :valjanje: :R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by nyc »

:kreza:

:psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:

Živela korida - stari srpski sport!

:jelenko:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by dacha od bosne »

71. gol za 71. bod u 71. minutu na 71. rođendan!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by Ганац »

Pa brate, toliko nam dobro ide u svim sportovima da jednostavno ne mogu da ne budem raspoložen i of topičarim...brt +/- 35 (stvar ugla gledanja, nije mala stvar
minus 11.jpg
minus 11.jpg (118.59 KiB) Viewed 3789 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by nyc »

Ahahahahahahahahaha, GANAC!

:R :ziga:
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by Stenly »

Grofova ekipa se stvara u hodu. To ne valja ako posmatramo kvalifikacije ze JuropU! Ali valjda ce tada da naprave nekoliko kontrolnih meceva...jer ne znam ni kada prvenstvo pocinje a kada kvalifikacije :zbunjen:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Црвена Звезда - Јагодина, субота 18.00

Post by nyc »

Ja mislim da je Grof zaslužio potpunu slobodu, potpuno odrešene ruke, da do kraja prvenstva uvežbava i PROVERAVA različite postave i varijante.
Mislim, mi nemamo više za šta da se cepamo u ovom prvenstvu - barem ne do play-offa - što znači da smo u idealnoj poziciji da isprobavamo i igrače i razne postave.
Zato se, recimo, uopšte ne palim zajedno sa ostalim cigojnerima koji uzvikuju, "DAJ PLAVŠIĆA U PRVIH 11! "
Štaviše, SVIĐA mi se ovaj eksperiment sa ubacivanjem male zujalice u 60. ili 70. minutu! Taman se protivnik navikao na našu relativno sporu igru i preskakanje sredine dugim loptama,. kad eto ti ove male zujalice! Nit znaš odakle dolazi, nit kuda ide, nit šta će da uradi sa loptom!
Jes, vala, meni se ovo svidja!

I tako i eksperiment sa zamenom desne i leve strane, Srnić-Katai, u derbiju itd...
Imamo još dovoljno utakmica da vidimo šta ćemo sa odbranom. Petko, siroma, se dečko trudi, ali ovo je plač Majke božije! Sredina odbrane nam je sporija od tramvaja Dvojke kada sam išao u osnovnu školu - a to vam je, braćo cigani, paleistocen!
Ne umem da vam objasnim zašto ali tek, imam poverenja u Božovića. Imam utisak da on baš ume da našteluje ekipu. Sve do sada što je uradio govori u prilog tom mišljenju. Od početka sezone, uspeo je da se reši svih onih igrača koje je i publika već snimila kao propast, a to je malo koji trener pre njega znao da uradi. Iz ne znam kojih razloga, svi oni su imali običaj da sačuvaju totalne luzere - ne ulazim u razloge.
Tek, Božović je debelo prekinuo tu tradiciju i odmah počeo sa "raseljavanjem". I svaka mu čast zbog toga.
Još ako uspe da se ratosilja Petka - dižem mu spomenik, makar u svojoj bašči!
Locked