1. коло плеј-офа: СЛ: Црвена звезда - Партизан

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

1. коло плеј-офа: СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Beara_Vladimir »

U okviru 31. kola SL Crvena zvezda, na stadionu ''Rajko Mitić'' dočekuje ekipu Partizana. Naša ekipa je evidetno u padu forme, dok je večiti rival vezao nekoliko pobeda, uz dopadljivu i lepu igru. Iako je Partizan trenutno u nešto boljoj formi, nama pripada uloga favorita, od čega ne beže ni naši igrači.
Što se tiče zdravstvenog biltena, najveće promene pretrpeće odbrana. Edson i Petković neće biti u protokolu, pa je izvesno da ćemo umesto njih gledati Rendulića i Cvetkovića. Grujić se oporavlja uspešno od povrede, ali, uprskos pisanju pojedinih medija, neće biti u prvih 11.
Utakmica se igra od 18 časova. Direktan prenos obezbeđen je na kanalima Arenasport televizije.

BOŽOVIĆ I LUKOVIĆ PRED 151. VEČITI DERBI
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

Pa dobro, da rešimo to prvenstvo konačno i da se okrenemo Evropi...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by dacha od bosne »

Slažem se sa čika Gancem :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by SHERIFF »

Ганац,шта ти значи то да се окренемо Европи?
Да Божовић меша карте?Па већ то ради,нема ко није играо од почетка другог дела.Имам утисак да главама нисмо ни ушли у првенство.Или нешто друго подразумеваш под тим?
Пред квалификације имамо више непознаница него што се слика кристалише,уместо да буде обрнуто.
Ово са Грујићем је фарса како сам и мислио да ће бити,а није само то проблем.

До победе данас,хоћу да видим групу момака жедних крви.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Beara_Vladimir »

Nisam Ganac, ali ću pokušati da ti odgovorim. :)
Za Evropu smo već zakasnili sa nekim stvarima. Tim za Evropu se pravi najkasnije u januaru. Tada ti moraš imati kostur ekipe sa kojom želiš da se plasiraš u LŠ/LE. Mi to nemamo. Nemamo štopere za taj nivo takmičenja. Izvesno je da na kraju sezone odlaze Vijera i Katai. Dakle, trebaće nam i prvi napadač i krilo. Osim toga, vezni red na proleće funkcioniše nešto drugačije u odnosu na jesen, tako da mi moramo težiti ka tome da igru maksimalno uprostimo i ubrzamo. Možda grešim, ali mislim da mi trenutno ne idemo u tom pravcu. Naravno da to vidi i Božović. I da se razumemo, ne krivim ja njega, nego (pro)vizionarsku upravu sa svojim idiotskim prodajama i dilovima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by SHERIFF »

Индиректно сам написао да немамо појма где ударамо и да ми се чини да од неког озбиљнијег плана нема ништа.
То ме више брине од овог дербија данас.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Beara_Vladimir »

Tu se slažemo. Ova titula nam ne vredi apsolutno ništa, osim za patkometriju sa komšijama, ako se ne plasiramo u neko evropsko takmičenje. Pošto je za to potrebno da imaš plan i strategiju, jasno je da od te priče nema ništa. Al' dobro, da ne skrenemo sa teme previše.
Što se današnje utakmice tiče, mi stvarno jesmo favoriti. Imamo bolji tim, igramo na svom stadionu, pred našom publikom.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

U pravu ste kada kažete za tim da se ne zna ko će biti tu za kvalifikacije, ali da pretpostavimo da će se ući sa ovim što imamo u zadnjoj liniji a bez Gruje, Kataija i Huga.

Očekivano bi bilo da se dovede neki štoper i navalni igrač (centarfor), umesto Saleta je tu Babunski.

Kada imaš 7/8 igrača koji će ti činiti kostur, lako ćeš da profilišeš tip napadača i štopera koji ti nedosaje (pogotvo ako imaš para za to).
Nama trenutno najveći problem pretstavlja promena igre u odnosu na jesenji deo (bez Gruje) i probe pojedinih igrača na različitim pozicijama. Svakako da nukleus ekipe postoji i da ćeš lakše da uklopiš tog novog igrača od situacije da uklapaš trenera i igrače (jedne na druge), stvaranje igre i slično, ovde igru već imamo, trenera i većinu igrača koji su sa njim godinu dana (biće godina za kvalifikacije).

Dakle, posle obezbeđenja titule treba uvežbavati komunikaciju među linijama odbrane i napada, ono kada igraač zažmuri da zna gde mu je saigrač, ako treba i konopce koristiti, samo dovesti do automatizma neke stvari, imali smo prilike da vidimo, mislim protiv Borca, kako se šalje pas u prazno a saigrač krene na drugu stranu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Beara_Vladimir »

Koliku smo glupost napravili sa Edsonom najbolje se vidi sada. Najskuplji igrač u ekipi sedi na klupi, dok je umesto njega na terenu Rendulić. Da se mi razumemo, Rendulić meni deluje bolje i od Lukovića i od Edsona. Al' to samo govori koliko niko od ljudi koji rukovode FK-om nema blagog pojma o svom poslu. Za Edsona se odmah videlo da nije ono što nama treba, ovakve stvari samo potvrđuju to. Ako se bojiš da ga staviš u startnu postavu protiv Partizana, kako misliš sa njim da igraš Evropu?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:Koliku smo glupost napravili sa Edsonom najbolje se vidi sada. Najskuplji igrač u ekipi sedi na klupi, dok je umesto njega na terenu Rendulić. Da se mi razumemo, Rendulić meni deluje bolje i od Lukovića i od Edsona. Al' to samo govori koliko niko od ljudi koji rukovode FK-om nema blagog pojma o svom poslu. Za Edsona se odmah videlo da nije ono što nama treba, ovakve stvari samo potvrđuju to. Ako se bojiš da ga staviš u startnu postavu protiv Partizana, kako misliš sa njim da igraš Evropu?
:thumbsup: nekako mi to sve liči na to da je edson završio epizodu kod nas.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Тони »

Лепо је све Беара написао. Едсон би морао да буде у тиму, а Грујић ван њега, јер са првим планирамо да нападнемо груле ЛЕ/ЛШ, док ће други за то време да се дружи са Клопом у граду Битлса. Па ако се распаднемо и пукнемо 0-5, бар ћемо знати где смо шупљи.

Међутим, изгледа да ћемо гледати тим: Кахриман - Ибањез, Луковић, Рендулић, Цветковић - Ле Талек, Доналд - Срнић, Грујић, Катаи - Вијеира
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

Gruja je možda naš najlošiji pojedinac u pp on je već glavom u Lpulu, Hugo je zbog svoje sebičnosti upropastio polukontru koja je bila vrlo izgledna, Renduliću je dat nezaslužen žuti...a njihov najbolji Mihajlović, pa njega je Cvetković u pp uštopao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

Rendulić je nezasluženo isključen, stranci su kraljevi. Hugo onako sočno isprati Evertona, neprocenjivo.
Primili smo glup gol, ali nije bitno, i nerešeno nam odgovara.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by dacha od bosne »

Nije bio loš derbi...bilo je u većem dijelu utakmice dinamike. Ostaje nam znači 6 kola i trebaju nam 2 pobjede da osiguramo titulu...malo me sve to nekako plaši, jer već 3 kola ne znamo za pobjedu...valjda nećemo ništa upropastiti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 31. коло СЛ: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

Mene brine zglob Huga, mi i da odigramo do kraja 0 mi prvaci, a pobedićemo nardne dve.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked