3. коло плеј-офа СЛ: Црвена звезда - Чукарички

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 33. коло СЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Ганац »

Kasni se sa sklapanjem ekipe, ja (ali ja sam samo navijač) sam zimus mislio, po jedan novi igrač u liniji neće biti potrebno posebno uigravanje niti puno vremena.
Međutim toliko sam grešio da sada ne verujem ni ako se pola tima promeni. Grujić zaista u ovih par utakmica ne pruža ništa, Katai je poazao nekonstantnost kao svoju odliku i nadogradio sebičnost u odbrani nam je horor, ne zna čovek ko je lošiji.
Ne mogu da shvatim da mi ne možemo da sklopimo tu zadnju liniju kako valja, razumem ja da ima dosta i do nediscipline veznog reda, ali da mi dovedemo brazilca (nadao sam se da je drven jer nije dugo igrao) koji je igrao "sačuvaj bože" a hvala bogu da je Grof to brzo shvatio i makno ga na klupu.
Hugo nam se povredio i nama se igra raspala, centarfora ni na vidiku i zaista je možda bilo bolje igrati bez špica, jbg ovaj Orlandinjo je igrač manje.
Nama za neku ozbiljniju priču (pod ozbiljna priča mislim jesen u Evropi) je potrebno dovesti dva štopera i desnog beka, kao i rasnog centarfora, u svim drugim slučajevima nam se smeši Kairat.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 33. коло СЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by tsva »

Zar ima jos neko da veruje da je igranje u evropi i teoretski moguce alo Lukovic ostane stub odbrane.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 33. коло СЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Beara_Vladimir »

Lepo te je opet videti na forumu, druže. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 33. коло СЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Dennis Rodman »

tsva wrote:Zar ima jos neko da veruje da je igranje u evropi i teoretski moguce alo Lukovic ostane stub odbrane.
Više stub, nego odbrane.

Sjekao sam vene na tu njegovu generaciju, ali gotovo je, Lune, nema od ta posla ništa :(

Što se Kataija tiče, ljudi, znam da često nervira, ali to je jedan od rijetkih igrača koji može da nam donese Evropu. Jednim potezom. Vrhunskim pasom, vrhunskim driblingom, šutom niotkuda koji golman samo pogledaom prati u mrežu... nekim potezom dostojnim TV špica i Laze Lazarevića... takav je. Nepredvidiv u svakom smislu, ali ima čovjek fudbal u nogama :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
NorthGate
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon Jun 15, 2015 4:03 pm

Re: 33. коло СЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by NorthGate »

dacha od bosne wrote:Rajko, javi mi se na mesidž da ti pošaljem ovih dana paket arena...ima svih 5 i besplatno je.
Možeš i meni ako nije problem? :thumbsup: Može na PP
Sa budalama nikad ne treba raspravljati,jer te prvo povuku na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom. ;-)
Locked