6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Nakon poraza od Vojvodine i nerješenog ishoda u prijateljskom meču protiv Olija, na redu je gostovanje u Surdulici, večeras od 19 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by ajkula »

pa zar imaju reflektore oni?
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Izgleda da imaju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by Stenly »

To je to. Lukovicu moj Lukovicu, zamisli da je evro utakmica i ovo se desi...hm...Uz jos 3-jicu novajlija koji vrede mozemo ze nadati LE, a LS ako bude, bude :thumbsup:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by Ганац »

Nekako mi je sve ovo večeras bilo presebično od strane igrača sredine terena i navale, takođe mi se čini da je sve manje hemije i radovanja igri i golovima.
Lune je bivši igrač, to mislim slobodno mogu napisati i da ćete se svi složiti,Katai (koga na nekim forumima dižu u nebesa, da li zbog data dva gola ili ne znam čega) a ja bih rekao da je dečko vrlo sebičan i izuzetno lenj igrač koji me nije ničim inpresionirao iako je dao dva gola.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by skeva »

Katai je takav, egoista, ali zna fudbala. Realno ako bi ga uspjeli zadrzati treba oko njega graditi igru. Krucijalno nam je da nam Hugo ostane, a vjerovatno nece.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ne znam šta bih rekao. Što kaže Ganac, to i ja mislim za Kataia. Možda bi se dečko drugačije pokazao u evropskim utakmicama. Što se hemije tiče, jasno mi je da je nema. Mislim, sumnjam da nema hemije kao hemije, nego tog radovanja, jer titula je osigurana, rezultati nam ništa ne znače, a serija pobjeda je davno prekinuta pa se i ne ganjaju rekordi.

Moram priznati da me je na ovoj utakmici frapirao, ali u pozitivnom smislu, Anđelković. Da li je on vježbao one centaršuteve ili ne, ali mu je 90% istih bilo na mjestu i to su čak bili odlični. Imao je i par razmjenjenih duplih pasova sa Kataiem (čini mi se).

Negativan utisak mi je Ristić. Sine, kada šutne onu loptu, kao da mjesec dana nije jeo ni pio. Mora to mnoooogo bolje.

Za sljedeću sezonu i kvalifikacije, prioritet je sljedeći - ostati moraju: Kahriman, Ibanjez, Donald, Le Talek, Katai, Hugo. Tu su još sigurni: Rendulić, Babunski, Plavšić, Srnić, Ristić i ona mlađarija. Mislim da treba ostaviti onog novozelandskog štopera, Adama Mičela (valjda se tako zove), dovesti još par pojačanja na mjestima: desni bek, štoper, centarfor. Možda bi kao rezervu ipak ostavio Anđelka zbog današnjih centaršuteva.

Zahvaliti se: Gavrinju, Orlandinju, Sikiminju, Petkinju, Cvetkinju, Cakinju, Supinju, Edsoninju i svim ostalim vedetama koje nisam pomenuo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by musemic »

Moze se svasta zameriti ali da nema hemije-nikako!To sto je Ristic kao buhtlica pa kad izgubi loptu na sredini ostane da zamisljeno popravlja frizuricu dok Plavsic sprinta za igracem, to govori o karakteru a ne o hemiji...pa onda krivtrener sto ne daje minute.
LeTalek je genijalac, inace nam treba jedan stoper(upario bih ga sa Rendulicem) i dobar krilni igrac. Kataiju treba pozeleti zdravlja i titrati mu mosnice, kao Deji Geniju nekada-on je tata ovog tima, sto ce se videti na finim tepisima, evropskim, kad motivacija bude na maksimumu.
Odlican tim imamo, maksimalan za nase uslove.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Husrefe, apsolutno sam saglasan sa tobom.
Mislim da grešite kada kažete da nema hemije. Ima stvari koje se ovom timu mogu zameriti, ali to nikako. Utakmica je bila vrlo zanimljiva, za SL standarde odlična. Božović je u prethodnom meču odmorio nosioce igre i to se večeras pokazao kao dobar potez. Za razliku od dobrog dela utakmica ovog proleća, sinoć smo baš grizli i to se videlo. Izuzev početka prvog poluvremena i samog kraja drugog, igrali smo brz fudbal i to mi se jako svidelo. To je nešto čemu treba da težimo. Naravno da je neophodno da svoju igru podignemo na viši nivo, ako hoćemo da igramo za Evropu, ali to je definitivno put kojim treba ići. Što jednostavnija i brža igra, bez mnogo komplikovanja. Najveći problem ovog tima jeste pozicija štopera. Luković je bezobrazno loš. Da se on ne zove Aleksandar Luković i da nema protekciju kod sudija, tek bi se onda videlo kolika je to tragedija od igrača. O Orlandiću, Gavriću i ekipi stvarno ne bih. Jednostavno im nije mesto u Zvezdi to je to.
Za kraj bih prokomentarisao Kataija. On jednostavno takav i ja ga stvarno obožavam. Tačno je da je egoista, da nekada igra nonšalantno, ali mu čak i to odlično stoji. Jako mnogo puta je ove sezone lomio utakmice svojim asistencijama i golovima. Njegov pravi kvalitet će doći do izražaja u Evropi.
Svaka čast i fudbalerima Radnika. Bez obzira na to što utakmica nije imala rezultatski značaj u smislu konačnog plasmana na tabeli, treba im odati priznanje na prikazanom. Izašli su da igraju fudbal, da se nadigravaju i to je stvarno super.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by musemic »

Jos nesto, Dusko Tosic je najposteniji momak koji se vracao u nas fudbal-obe ruke za njega!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by Ганац »

musemic wrote:Jos nesto, Dusko Tosic je najposteniji momak koji se vracao u nas fudbal-obe ruke za njega!
Istina, ova njegova izjava pokazuje da je čvrsto na zemlji...a ove sezone je igrao na mestu štopera, tako da ne bi bilološe. :thumbup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло плеј-офа ЈСЛ: Радник Сурдулица - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

musemic wrote:Jos nesto, Dusko Tosic je najposteniji momak koji se vracao u nas fudbal-obe ruke za njega!
Bio bi nam on od velike koristi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked