Црвена звезда у КЛС (2015/16)

skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Obavezno krenuti od sezone kada je dosao u onu losu selekciju, preko sudijskih kradja na koje nikad nije reagovao. Naglasiti da mu se Covic voli mijesati u odabir igraca. Posebno nahlasiti pod kojim pritiskom radi, da su grobari preko medija svjesno na njega vrsili pritisak i poturali price o smjeni jer znaju sta znaci kontinuitet. Spomenuti da su mu otjerali Silba kao glavnog igraca ali i da je imao samo taj jedan kiks protiv Cibosa.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Додао је и да нема дилеме око останка тренера Дејана Радоњића.

- Уопште не видим разлог да се то питање поставља.

Čović za RTS.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

I prošle godine me je pogodio rastanak sa igrčima, Jaka, Kalina, Bobi, Đenka, MWill...brate mnogo, ove godine Zebra, TK, QM...treba to izdržati.

A za sve je ipak zaslužan čovek koji je za tri godine došao od Lemura do doktora, kralja, neprikosnovenog i sve je podneo kao pravi stoik.

Još nisam preboleo Jaku i ekipu, a sada odlaze i ovi momci, teško je, baš teško.





Radonja je veliki zalog ovog kluba, dokazao je da krvavi rad uvek da rezultata, fokusiran na teren i igrače, bez komentara oko terena...a nije da nije imao zbog čega da se javi, prvi mi navijači (i ja) nakon onih promašaja i početnih "čišćenja" smo mislili da nema šanse da prođemo ni grupu, a dođosmo do 8 najboljih i tri mogu napisati ravnopravne tekme sa budućim šampionom EL, u ABA ligi su se desili neki "nepredviđeni" kiksevi i doveli smo sebe u situaciju da igramo tri najbitnije tekme u sezoni protiv najjačeg protivnika na "Jadranu".



I sve to je prevrnuo preko glave, samo on zna kako mu je bilo.

Gospodine Radonjiću, oprosti nam - neznamo šta radimo, ipak smo mi skupina amatera - emotivaca, a pripadamo regiji u kojoj se muškarac razume u sve, od kriketa preko softbola do vaterpola i gde dobra većina misli da najbolje zna "koju taktiku primeniti i kojeg igrača treba forsirati, jer je "vruće ruke" (ej ko izmisli ovo, čuj vruće ruke, šta je on radio, grejao u mufu?).

Kako god, i pored svega, za nama je još jedna sezona za nezaborav.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Bravo Ganac! Svaka na mjestu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Jedan gif govori sve :dancing1:

Image
Locked