АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Ганац »

Zašto su dovedeni Sofo i Tompson? Oni nisu opravdali ni jednom utakmicom ugovor, zaista mislim da su promašaji i nadam se da ih nećemo gledati još dugo, a boga mi ni Simonovića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by dacha od bosne »

Tompson je protiv Strazbura pokazao da može. Sofo onako-onako (imao je definitivno drugačiji tretman suđenja nego u ABA), ali je problem jer Sofo večeras nije izgledao skoncentrisan uopšte, a za Tompsona skoro i da nije bilo akcije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Ганац »

on i Sofo su trebali praviti prevagu, a ja to nisam video na ovim utakmicama. Meni uopšte neće pasti teško da priznam da sam pogrešio, ali mi se sve čini da ne grešim.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Dennis Rodman »

Trener Zvezde Dejan Radonjić ipak smatra da će oporavak od povrede daleko duže trajati, nego što misli nemački košarkaš.
"Naravno da je sada izuzetno teško analizirati meč posle Lukine povrede. Majk je optimistički rekao nekoliko nedelja, biće više... Na tom mestu smu se pojačali sa Simonovićem, bićemo oslabljeni. Što se tiče utakmice, bez obzira na našu želju stvaru nisu išle kako treba. Ipak, greške, loš šut za tri poena, slobodna bacanja, sve to je nebitno u odnosu na povredu i ono što sledi. Nije nimalo lako, nadam se da će se brzo oporaviti", rekao je Radonjić.

Strateg crveno-belih ipak nije želo da se upušta u procenu povrede svog kapitena.
"Ne znam koja je povreda u pitanju, nisam doktor...
:(

Nisam gledao utakmicu i jako neprijatno sam iznenađen rezultatom, ali opet kraj Lukinog udesa to se čini nebitnim.
Zvezdaš. Robista.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by garnett »

sto se tice sofoa, ne igra on nista losije nego sto je igrao ranijih sezona, a ako cemo uz dlaku, kod nas igra debelo ispod cene...
e sad se postavlja pitanje koliko je pametno bilo dovoditi sofoa(pa cak i po ceni, "ispod cene"), ako znamo da smo mi kao ekipa prosle godine(izuzev mwill i luke) imali ogromnih problema da dodamo loptu do bobija, coveka koji kad podigne ruku, ima 3,5m..
a sofo zivi iskljucivo od lopti od parket i podredjenosti cele ekipe njemu, u tih 10-15 minuta za koliko je u stanju da odigra..
i od priprema se jos videlo, da radonja ne zna sta ce sa njim, i to se nista nije promenilo ni do danas, a po svemu sudeci i nece, tako da smo u problemima, kako god da se okrene..
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by ajkula »

Najgora Radonjiceva utakmica u Zvezdi. Ucini je sve sto treba da izgubi i uspio je.

Na stranu promasena bacanja, trice sa 7 i po metara ali da vec drugi put zaredom ubijas momentum ekipi nepotrebnim rotacijama to je vecmnogo.

Zaista ne znam sta pokusava sa Rebicem.
Gubis i nadjes petorku koja za nekoliko minuta dolazi na 9 razlike i umjesto da nastavis da gazis ti sve zivo izmjenjas., dopustis im da se raspucaju i izgubis utakmicu.
Lazic i Jovic izasli iz opanaka, ostli osim gudure i mekela igrali preko one stvari i kao posledica toga obicno izadje neko vece sranje.

Da sam ja neko Simonovi u bi veceras zavrsio ugovor. Onaj klinac se sprda s njim i Mitar mora igrat 30 minuta i naravno jos sranja.

I jedna molba za Musemica. Molim te posalji Radonjicu sms i reci da ga je ajkula pitao sta je majke ti htio na kraju sa simonom i lazicem dok mu guduric i tompson sjede na klupi.
Ja nesto gluplje nisam vidio otkad je bata djora protiv rusa izveo sve napadace iako smo gubili 1:0.

Ovo je bas ozbiljan kiks koji nas strucni stab mora spustit na zemlju.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Beara_Vladimir »

Radonjićev poraz. Simonovića treba oterati koliko večeras. Neopisivo mi je žao Luke.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by tsva »

bice ovakvih poraza jos jer individualni kvalitet nije toliko veliki da pokrije neznanje trenera
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Pavle
Новајлија
Posts: 12
Joined: Tue May 05, 2015 3:13 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Pavle »

Mislim da nema potrebe da pljujete Radonjića koji nam je donio 3 trofeja prošle sezone zbog jedne loše utakmice
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:bice ovakvih poraza jos jer individualni kvalitet nije toliko veliki da pokrije neznanje trenera
Baš pretjeruješ. Mogu da shvatim da ga ne mirišeš, ali ovo je pretjerivanje. Ok, izgubio utakmicu, pa šta? Kao da ni jedan kvalitetni trener nije izgubio slične utakmice pa sada treba odmah osuti paljbu po Radonji? Ma, da.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Beara_Vladimir »

Tsva je posle utakmice sa Strazburom pohvalio Radonjićevo vođenje utakmice. Druga je stvar što vi čitate samo ono što vama odgovara, pa skačete na svaku kritiku kao opareni.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by Ганац »

Nije problem u ovom porazu, kao porazu, problem je po meni daleko veći, problem je u neadekvatnim pojačanjima, u povredama tri igrača koji su bili u rotaciji, od kojih je Luka starter, a Dangubić i Teić su računati kao igrači koji treba da igraju "garantovane i kvalitetne" minute, sada smo ostali bez četvorke i bez 3 igrača u rotaciji, ako tome dodaš Simanića i Rebića, dobićeš samo 7 igrača u rotaciji što je premalo.
Radonjić je morao da oceni da li je MItar umoran i da ga sačuva, a on je čuvao Tompsona i Sofoa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by МоСа ВерСе »

Може ли Настић нешто да нам пружи на четворци? И где сад да терамо Марка кад немамо никог на четворци?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by tsva »

Dve smo izgubili u gutavim zavrsnicama. Dve od dve. Zasto smo izgubili - zato sto vise nema Djenke da odluci na prodor. Sad kada treba nacrtati timsku akciju ovome se pokvarila olovka sta li je . mozda flomaster neki.

Radonjic nam nije doneo 3 titule nego je to napravio Covic ili ko vec nabavlja novac. Sa onom ekipom je bilo mnogo tesko neuzeti titule. Sad smo mnogo slabiji pa bi trener trebao da napravi razliku ako ume, a ne izgleda da ume. Nije odbrana sve u kosarci. To je igra u oba pravca. Kod nas odbrana i nista vise.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ОЛИМПИЈА

Post by dacha od bosne »

Ma da...Radonja je pojam za neznanje.

@Beara: Ne skače niko kao oparen nego otvoreno kažem da je bespotrebno Radonju nazivati neznalicom. Ako je znao na drugim utakmicama koje smo dobili, onda je glupo reći da je neznalica na onim koje izgubimo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked