Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Locked
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by musemic »

Bice metla...nego, ima li kakvih abrova-Kuzmic, Krstic, Milutinov? :thumbsup:
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Ne bih volio da Dangubic ide na Murica, trebao bi ga spustiti na pleja da ga pritiska. Znaci uvijek da imamo Dangubica ili Lazica da vrse ludjacki pritisak na pleju. Treba cuvati Jovica za ofanzivu, neka odmori malo na beku ko ga tamo bude igrao.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Cenim da će oni skupljati u reketu, pa će dosta toga zavisiti od našeg šuterskog raspoloženja. Oni će sigurno igrati sa puno kontakta, uz dosta faulova, želeći na taj način da nametnu svoj ritam. Koliko sam ispratio, u napadu im se toga vrti oko Džonsa. On im je možda i najbolji igrač i sigurno će ga maksimalno eksploatisati na niskom postu. To bi moglo da nam predstavlja problem, jer nemamo fizički dominantnu četvoru koja bi mogla da se na taj način nosi sa Džonsom. Tu možda treba pokušati sa udvajanjima. Još jedna bitna stvar je skok. U oba ovosezonska poraza od Partizana, mi smo njima dozvolili brdo ofanzivnih skokova. Toga večeras ne sme biti.
Sve u svemu, mi smo favoriti i tako treba da se postavimo od prvog minuta. Naravno, pod tim nikako ne podrazumevam potcenjivanje protivnika. Potceniti protivnika kakav je KKP je oduvek bio siguran put ka porazu. Verujem u ovu ekipu i nadam se tituli.
I treba stalno apelovati na korektno i sportsko ponašanje u hali. Nikako nam ne treba da se ova serija pretvori u blato i mulj, jer svi znamo ko se tu bolje snalazi i kome to odgovara. Na provokacije treba ostati imun i time pokazati našu veličinu. Sve što imamo da kažemo treba reći na terenu i fer i sportskim ponašanjem na tribinama.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Puno toga zavisi od kriterijuma sudija, bitno je d na obe strane terena bude izednačen, da će skupljati u reketu, nije neka novost. To im je pored agresivne odbrane jedina šansa, jer nas krasi nekonstantan šut kroz celu sezonu...probaćemo spuštanje na Zebru (zato će skupljati), ako ne prođe ide Jović do kraja i ako njega zavore ide lopta u ćošak na lazu, Dangu, TK-a...Cvele će da zuji oko Jovića i ići će telom što bliže Jovketu, pokušaće flopom da isprovocira faulove u napadu i da tako izbaci Jovića iz utakmice. Oni će u napadu da igraju izolaciju i pokušavaće prodore plejeva (mali i brži od naših igrača i povratne pod 45 za Vanju ili Muriča,ilii Džonsu na kapicu...Sve oovo još bolje zna Radonja i str štab i ja očekujem da ih odvalimo, jer smo bolji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Ne znam...teško će Kvinsi na 3...mislim da će Radonja krenuti sa el petorkom: Jović, Kinzi, Danguba, Kvinsi, Cirba.
A da ćemo i mi da ih bijemo, ne sumnjam.
A rišćanska ljubav za bližnjega svoga ništa a? :mrgreen: Nego, đe MoSa ispario, šo ga nema? :matis: 8-)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Mou oni sve da pokusaju, mozda i imaju neke sanse, ali ako cemo da se bijemo i da to sudije puste e tu nemaju sanse. Mogu probati malo umrtviti igru ali opet imaju pozicioni napad 6 puta gori nego mi sa Nelsonom, tako da... jebacemo im tetkice :dancing1:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:
dacha od bosne wrote:Ne znam...teško će Kvinsi na 3...mislim da će Radonja krenuti sa el petorkom: Jović, Kinzi, Danguba, Kvinsi, Cirba.
A da ćemo i mi da ih bijemo, ne sumnjam.
A rišćanska ljubav za bližnjega svoga ništa a? :mrgreen: Nego, đe MoSa ispario, šo ga nema? :matis: 8-)
Ovo je sportsko bijenje :mrgreen:

A MoSa? Otišao tetki lijekove da odnese :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Večeras očekujem od Jovića
Image
Od Milera
Image
Od Zebre
Image
to ako počnu sudije da njaju i na kraju od Radonje
Image
A mali floper ako pokuša ovo
Image
poručiti mu ovo
Image
I načestitati mu se mile...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Komentarisanje tekme je na pdf-u "sport" :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Da li je početak mogao biti bolji? Mislim da nije.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Mogao je, da je razlika bila 40 za nas, ali ne treba biti sitničav, ovo je poruka, koju su Grobari shvatili, a glasi: Nada ne postoji
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Nije mi se svidio početak meča. Dobro, znam da tu ima ono ispitivanje snaga, ali ovima ne treba dozvoliti ni to. Treba ih prelomiti čim prije i onda dotući koliko god je moguće. Trebaju da izgube volju da igraju sa nama. Da skidaju gaće još u svlačionici.
Nakon 1/4 sve ostalo je bila pjesma.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Dafi »

Sad mogu i da umrem :jumping1:
Ovo sam cekao mnogo godina. Oducavanje!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Samo bih još jednu stvar dodao. Čim stoka upali prvu baklju ili kad uleti prva petarda u teren, isprazniti lepo tribine. Da se razumemo, pod stokom podrazumevam sve šipkaše, bez obzira na klupske bolje.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked