2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

I još jednom, bravo Boriša!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Pa vrati Tompsona, jebo te Lazić više :annoyed:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Il genio »

crazynorth75 wrote:Pa vrati Tompsona, jebo te Lazić više :annoyed:
U Nemacku... :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Dolazi do izražaja fizička sprema, ubijamo ih u 4/4...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Sreća pa su ovi povukli ručnu, pa ovo još izgleda pristojno u odnosu na ono što smo gledali 3/4. Svaka čast Boriši i Guduri, šteta za ovih 5 faulova.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Frankisticka bagra htjela da nas nabije 50 razlike. Mekel, Sofo i Tompson kao igraci sa najvecim EL-iskustvom umjesto da povuku u ovakvoj utakmici a oni propast bili! Sramota.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Радоња се љутио на Гудурића јер је схватио да је вечерас добитна комбинација наша деца и Симоновић који може јако и за три нема шта. :) :)

Они Хрвати сад повукли допис, каже голуб се наварио, крив МаркуЗ, мислили су на тројке ипак, али после рафалне паљбе мога земаре, Китаровићка послала оштар демарш што Марко погоди онолике тројке, вели да је то провокација. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ono što me brine je sljedeće:

1. Sofo. I pored toga što je na specijalnom režimu ishrane i što skida kilograme, očekivao sam mnogo, mnogo više od njega.
2. Tompson. Mene ne brine toliko on sam koliko to što nema apsolutno ni jedne jedine akcije za njega. Ako smo ga dovodili kao šutera, onda majka mu stara napravite neku akciju za njega.
3. Mekel. U većini utakmica do sada se pokazao dosta dobrim, ali večeras, kao i u nekim trenutcima protiv Strazbura pokazao je da može dobro da zabaguje.
4. Problem je što se sve to dešava pojačanjima koja su dovedena da prave razliku. Samo nam fali da još Kvinsi zabaguje pa da doživljaj bude potpun. Nadam se da se to ipak neće desiti.

Bravo za Guduru i Simanu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Тај под редним бројем четири, неће да забагује јер је машина и играће продоре и један на један у најгорем случају. Онај други је добар, али му треба времена и акција, први и трећи брину. Мада, трећи и не брине толико јер ће га Маркус заменити лагано. Са Софом, нека Радоња види како и шта. Да му лупају онако банане и играју се са њим, то не ваља.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by tsva »

Poraz ocekivan ovakav kakav je. Jedino razocarenje je ptistup i mentalna proprema.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Mene brine sto smo veceras pokazali 0 Koma 0 karaktera. A Radonja me nervira sto nije krenuo sa ofanzivnijom i brzom petorkom koja ce im kvariti bar tranziciju kako nas ne bi onako ruzno silovali. Lazic i Simonovic su u ovakvoj tekmi pozivnica da te nehumano natrpaju. A stranci umjesto da na neko iskustvo bar drze u nekoj pristojnoj relaciji najgori! 20 skokova vise?! :hmmm: Ma idi u qc. :annoyed:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by ajkula »

Utisak veceri mi je to kako Simanica i Gudurica zabole ona stvar sto je preko puta real.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Dafi »

Meni je utisak veceri Branko Lazic i njegova dva pokusaja za tri pri izlasku iz blokova. Bas sam se nasmijao.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Константин »

ajkula wrote:Utisak veceri mi je to kako Simanica i Gudurica zabole ona stvar sto je preko puta real.
Морам те подсјетити на нешто, а не бих да ниси ућуткавао "ове те везе о кошарци немају". Када смо скоро дискутовали на тему визије и потребе са младим играчима за Гудуру си ми поспрдно рекао ко је све био МВП, а за Симану си рекао да не може још да игра. Иако има још да се развијају ихаха, испадоше веће мудоње од ових што су их скаутирали наши стручњаци...
Врста која изумире
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by ajkula »

Zamjenio si ti mene sa nekim.
Tesko da sam se sprdao sa MVP- Sjecam se da neko jeste govorio da to ne znaci nista.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Locked