2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Константин »

ajkula wrote:Zamjenio si ti mene sa nekim.
Tesko da sam se sprdao sa MVP- Sjecam se da neko jeste govorio da to ne znaci nista.
За то MVP сам омануо извињавам се, ББ се убацио са једним постом. Али суштину нисам, а теми "Шта очекујете у наредној сезони" смо начели причу око потребе да се направи и понеки млади ЕЛ играч из сопсотвеног погона, па прочитај шта си писао (од Гудурића Батума, са ФМП освојити НБА исл).
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ponovo se pokazalo koliko je velika vizija Radonjinih, pa da kažem ''kritičara'', kada su u očekivanju od nove sezone, sasvim realno napisali - plasman u EL, titula u domaćici i afirmacija bar jednog mladog igrača, a ovi Radonjini tapšači (p)ramena :mrgreen: nas dočekali sa ''Stavljate mu omuču oko vrata zlikovci, zeleni su oni još''. Ali dobro, Radonja da vas sluša nikad ne bi ništa napravio u životu, pravili smo trenera od njega prošle sezone, pravićemo i ove :plazise: :jumping1:

Ja sam prije utakmice i očekivao laganih 15-20 razlike, ali je ulazak komplet ekipe u meč bio sramotan. Svakome na planeti je jasno da se mora ući jače u meč, pokušati spriječiti Ljulja i Ćaća i tranziciji, a ono naši totalna zbunjoza, mlako, beuz faula, iskontriraše nas za sve pare, skok užasan. Neshvatljivo mi je i da nije iskoristio ovu utakmici da pusti Tompsona da pokuša vratiti svoju formu. Sinoć samo 14 minuta :faceplam: No nema veze ako se izvuku pouke, nije ovo smak svijeta. Slažem se da nam za ABA, sada uz Milera ne trebaju pojačanja, ovaj roster je sasvim dovoljan, za top 16 možda bi i trebala neka malo jača četvorka, ali ponavljam, ne znam da li se isplati ulaziti u taj rizik.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Dafi »

Radonjic:povrede nas omele!
Mislim naravno da je Luka vazan igrac ali nije Dzordan,Dangubic pogotovo.
Tri skupo placena pojacanja sjede na klupi jer su ocajni i nemaju nikakav ucinak a ti pricas o povredama.
Igrali smo kao da smo se prvi put sreli u tunelu hale u Madridu.
Sofo je zaista ocajan. Mekel i Tompson nisu mnogo bolji ali im se mora dati jos malo kredita zbbog kasnijeg prikljucivanja i povrede.
Vidim da mnogi gotive Mekela ali ja u njemu ne vidim prvog pleja i vodju ove ekipe. On mi je jaci,iskusniji i malo krupniji Rebic.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Radonjic:povrede nas omele!
Mislim naravno da je Luka vazan igrac ali nije Dzordan,Dangubic pogotovo.
Tri skupo placena pojacanja sjede na klupi jer su ocajni i nemaju nikakav ucinak a ti pricas o povredama.
Igrali smo kao da smo se prvi put sreli u tunelu hale u Madridu.
Sofo je zaista ocajan. Mekel i Tompson nisu mnogo bolji ali im se mora dati jos malo kredita zbbog kasnijeg prikljucivanja i povrede.
Vidim da mnogi gotive Mekela ali ja u njemu ne vidim prvog pleja i vodju ove ekipe. On mi je jaci,iskusniji i malo krupniji Rebic.
Ne bih se složio samo oko posljednje rečenice. Ostalo si u pravu. Ipak mislim da Mekel može mnogo bolje, ali je bilo vidljivo iz aviona da sinoć dosta toga ne štima, pa ni on nije mogao bolje u takvoj situaciji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Dafi »

dacha od bosne wrote:
Dafi wrote:Radonjic:povrede nas omele!
Mislim naravno da je Luka vazan igrac ali nije Dzordan,Dangubic pogotovo.
Tri skupo placena pojacanja sjede na klupi jer su ocajni i nemaju nikakav ucinak a ti pricas o povredama.
Igrali smo kao da smo se prvi put sreli u tunelu hale u Madridu.
Sofo je zaista ocajan. Mekel i Tompson nisu mnogo bolji ali im se mora dati jos malo kredita zbbog kasnijeg prikljucivanja i povrede.
Vidim da mnogi gotive Mekela ali ja u njemu ne vidim prvog pleja i vodju ove ekipe. On mi je jaci,iskusniji i malo krupniji Rebic.
Ne bih se složio samo oko posljednje rečenice. Ostalo si u pravu. Ipak mislim da Mekel može mnogo bolje, ali je bilo vidljivo iz aviona da sinoć dosta toga ne štima, pa ni on nije mogao bolje u takvoj situaciji.
To je moje misljenje.
Volio bih da mi kazes koje su karakteristike Mekela kao pleja. U cemu je on izrazito dobar. Sut los,ulaz osrednji,organizacija igre osrednja,odbrambeno prosjecan igrac. U cemu je razlika izmedju njega i Jovica osim sto je Jovic mnogo bolji odbrambeni igrac?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by tsva »

Mekel nije klasa Willijamsa niti mu moze kofere nositi. Normalno je da ce posle Willijamsa svaki PG da izgleda lose.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

@Dafi: Mekelov ulaz uopšte nije loš. On jeste loše odigrao na ovoj utakmici i donekle protiv Strazbura, ali sam ubjeđen da će(ako ne bude nekih trzavica u klubu) pokazati da može veoma dobro da odigra. On ima dobar šut za 2 i asistenciju, ali kao što tsva reče, poslje MWill-a svi plejevi kod nas će izgledati slabo.
Ok, možda i ja griješim, ali sam gledajući ga u repki Izraela i na ovim našim utakmicama stekao utisak da može dobro da odradi ono što nam je potrebno.
Mi smo prošle sezone imali odličnu tj. fantastičnu saradnju na relaciji MWill-Bobi, ali nema ni jednog ni drugog, a po prilično sam siguran da na neke loše poteze Mekela utiče i lošija saradnja tj. katastrofa od igre Sofo-a. Sa Cirbom to izgleda mnogo bolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Ponovo se pokazalo koliko je velika vizija Radonjinih, pa da kažem ''kritičara'', kada su u očekivanju od nove sezone, sasvim realno napisali - plasman u EL, titula u domaćici i afirmacija bar jednog mladog igrača, a ovi Radonjini tapšači (p)ramena :mrgreen: nas dočekali sa ''Stavljate mu omuču oko vrata zlikovci, zeleni su oni još''. Ali dobro, Radonja da vas sluša nikad ne bi ništa napravio u životu, pravili smo trenera od njega prošle sezone, pravićemo i ove :plazise: :jumping1:
Super, sreca pa ga niste prije toga otjerali. :dita: Zahvaljujuci nama, je li... :kosarkas:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Vas da se pitalo, otišao bi on sam.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Srecom ga vi vukli za rukav, pisali telegrame podrske :mrgreen: , i on cojek sta je mogo drugo pored takvih izlijeva obozavanja, nego da nastavi da radi. :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Pravili od njega trenera, a ne ko vi, šta god uradi - ma super. Eis, ko je išta napravio okružen tapšačima po ramenima, mjesto Velikim Učiteljima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Bas suprotno, mi smo njemu udarili temelj, on je od nas naucio najbitnije, posebno od Radomira - ne je.. lijep vec uporan. :jumping1:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Bas suprotno, mi smo njemu udarili temelj, on je od nas naucio najbitnije, posebno od Radomira - ne je.. lijep vec uporan. :jumping1:
Mora da sam lep... :mrgreen:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by Либурнија »

:R :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 2. коло ЕЛ: Реал Мадрид - Црвена звезда

Post by nyc »

Narode, Sofo je promašaj kosmičkih razmera. Koliko bismo pukli da raskinemo ugovor? Ovo stvarno nema nikakvog smisla.
Locked