АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Sofa nismo ni imali prilike vidjeti kako s kim sarađuje, ali dobro, ništa novo od Čovića i Radonjića. prvo će biti ''povrijeđen'', pa se onda neće zalagati i tako redom...A od večerašnje utakmice ne bih se baš složio da smo imali prilike da vidimo ko sa kim bolje sarađuje. Ovo je bila grozota. Mislim Cirba je dobar igrač za pik, za Sofa se znalo da dolazi da odigra između 15-20 minuta i to se moglo fino iskoristiti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Ne kažem da se Sofo nije ili neće moći iskoristiti, ali trenutačno stanje je takvo da je nekoristan. Nekoristan je jer 1. Radonja ne zna šta i kako sa njim (u potpunosti) i 2. Debeo je (kilaža mu je veća nego što bi trebala da bude) pa ni on ne može da pruži ono što zna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

A jel' možemo da sjebemo novine i ne optužujemo nikoga jer je Sofo stvarno povređen i ima problema sa stomakom?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Pusti novine. Možda on jeste povrjeđen i možda je pojevo previše Tonus hljeba, ali kao god da ga okreneš teško će nam biti kod Radonje od koristi. Daj Bože da griješim.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Il genio »

Ma koliko god poradjali pobede u ABA ligi i igrali odvratno, ne mogu a da ne uzivam u ovim Borisinim minutima.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Neka jede i on tonus sa njim i neka ga osposobi kako zna i ume. Neka bude i zamena Cirbesu i neka igra 15 minuta, ali nema sad 'oće kaki, neće kaki. Neka ga uigrava, neka pregleda kasete, neka radi šta treba da uradi da bude solidan.

Boriša i Gudurić daju jednu posebnu dimenziju ovom timu, Mekel će izgleda biti super za Aba ligu, Tompson tamo baca magije da se vrati u formu. Tompson će biti kao Đenka jer želi da se vrati u formu i to se uvek isplati, i ne brinem za njega. Samo predsotoji dugi niz utakmica i vremena gde ćemo se uigravati. Očekujem i da Miler da novudimenziju našoj igri i opusti Tompsona pre svega da ovaj može da pogađa te praćke njegove.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Dopisivao sam se sa Dejanom-dao sam mu jedan konstruktivan predlog: kako MW bleji jos mesec dana, rekao sam mu da ga zove da trenira sa nama-njegovo prisustvo na treningu bi diglo ovu ekipu za 30%, a ako jos dodje do saradnje na konju smo.
Kako cujem, predlog je usvojen od strane NČ-a, Zeta i Ristovica. Ova dvojica vec jure ulicama LA i raspituju se na pumpama kad i gde je Markus poslednji put vidjen, dok je Gazda ugovorio pokajnicko gostovanje beogradskim osnovcima.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

I u Studenicu, 5x Oče naš...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: АБА лига 7. коло: МЕТАЛАЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

МоСа ВерСе wrote:Neka jede i on tonus sa njim i neka ga osposobi kako zna i ume. Neka bude i zamena Cirbesu i neka igra 15 minuta, ali nema sad 'oće kaki, neće kaki. Neka ga uigrava, neka pregleda kasete, neka radi šta treba da uradi da bude solidan.

Boriša i Gudurić daju jednu posebnu dimenziju ovom timu, Mekel će izgleda biti super za Aba ligu, Tompson tamo baca magije da se vrati u formu. Tompson će biti kao Đenka jer želi da se vrati u formu i to se uvek isplati, i ne brinem za njega. Samo predsotoji dugi niz utakmica i vremena gde ćemo se uigravati. Očekujem i da Miler da novudimenziju našoj igri i opusti Tompsona pre svega da ovaj može da pogađa te praćke njegove.
Zbog njih dvojice najviše i volim pogledati naše utakmice. Samo neka igraju. U Madridu su samo takav krediti zaradili, tj. bar je trebalo da jesu - meni jesu. Ili jesi igrač, ili nisi i to je to.
Zvezdaš. Robista.
Locked