3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Treba nama neko sa nekakvim konceptom i vizijom kako bi ova ekipa trebalo da izgleda. Ovo ne liči ni na šta. Ja sam uvijek da se da šansa novoj ekipi, ali brate ovdje se ne vidi nikakva ideja ili koncept. I još kad kola krenu nizbrdo ovaj se totalno pogubi. Treba nam ubjedljiva pobjeda u derbiju više no išta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Treba nama neko sa nekakvim konceptom i vizijom kako bi ova ekipa trebalo da izgleda. Ovo ne liči ni na šta. Ja sam uvijek da se da šansa novoj ekipi, ali brate ovdje se ne vidi nikakva ideja ili koncept. I još kad kola krenu nizbrdo ovaj se totalno pogubi. Treba nam ubjedljiva pobjeda u derbiju više no išta.
Treba nam bilo kakva pobeda u derbiju, sa ovakvom igrom i stavom nije ništa sigurno...da se razumemo, mi smo porodili pobedu protiv Metalca, loše igramo, i to se ne mož nazvati pad forme, već anti igra.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Oni njihovu smiješnu ekipu je greota ne razvaliti bar 20 razlike, ali pritiskao bih ja igrače da to ide i više. Ko Kurtinaitis sinoć, vode 40, a on pizdi na tajm autu zbog nekih grešaka.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Sad dođoh s puta. Odgledao sam utakmicu, a bolje da nisam. Sramota me.
Kretko ću samo napisati da u ovoj ekipi NE SMIJE biti mjesta za Lazića, Simonovića i Štimca. Tompson mi je isto tako sve više za listu odlaska nego li ostanka. Džaba, on se negdje pogubio i jednostavno ne može vola da ubode.
Kvinsi će biti pojačanje. Vidi se da može, ali samo da ne upadne u ovu kolotečinu.

Jučer kola krenula nizbrdo i nakon 17:10 za nas mi kao da više nismo postojali na parketu.
Radonja sa ovim timom teško da će nešto napraviti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote: Radonja sa ovim timom teško da će nešto napraviti.
Tačnije, Radonja će morati stil igre da prilagodi ovom timu jer priča da iz jake odbrane izvlačimo pobede kod ovih momaka ne pije vodu. Neka zadrži određene sekvence pojačane odbrane i tu nek mu igra Lazić, ovo ostalo Gudurić i Simanić i udri. I sa jakom i bez jake odbrane, mi smo najveći favoriti za ABA ligu a za Evropu se bojim da nemamo šta da tražimo.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

MoSa, i ja mislim da se on mora prilagoditi ekipi, ali u ovoj ekipi stvarno nema i ne bi treblo da bude mjesta za onu trojicu koju pomenuh.
Jučer kada sam gledao tekmu i Štimca na parketu, tačno se vidi da on igra na isti način kao Sofo, ali je od njega slabiji za x klasa, a još vidljivije je da nama nije trebao takav tip centra.
Ni za jednog od ove pomenute trojice neću da govorim o njihovim ljudskim kvalitetima, jer vjerujem da su skroz ok i kul momci, ali igrački nisu za Zvezdu i to nas upropaštava.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

I ja sam mislio da smo glavni favoriti za ABA ali se posle svega iskreno pribojavam!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Dakle dodjosmo do toga da Radonja sa ovim timom ne moze nista. Dakle moramo pod hitno da nabavimo 5 top igraca kako bi Radonjini kvaliteti dosli do izrazaja.
Sustina je sledeca covjek je dvije godine za redom gubio titule jer nije imao znacajno bolju ekipu od gebelsovaca. Trecu sezonu gdje je imao duplo bolju ekipu je dobio zahvaljujuci simultankama prije svega MW u trecoj utakmici polufinala ABA lige.Cuveni Poraz od Cibone je sustina njegovog kosarkaskog limita.
Ajmo da se izljubimo i da pod hitno se vratimo na pravi put, za pocetak novi trener.
Predlazem Kokoskova.
Locked