3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Slažem se, Nastić sad već bolji i korisniji igrač od Štimca. Užasna priprema i vođenje utakmice.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by tsva »

Ja bih rekao standarnda. On vise od ovoga ne zna.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Ja se baš i ne slažem za Nastića, mislim da mu fali puno iskustva i da trenutno nije spreman, ali može i treba postati bolji od Štimca.

Nezgodno je što su ovi mlađi od Reala, pa ne misle stati.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Bitno je da su Lazić i Simonović na parketu, nedo bog sada razigravati Tompsona ili klince
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ja se izvinjavam ako povrijedim nečija nježna osjećanja, ali ovo je BRUKA i SRAMOTA.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Ганац »

Najdoski dr. Ilija wrote:Štiki je stvsrno gotivsn lik samo mu je karijera u opasnom padu.
Cenim da mu je sledeća destinacija Igokea, eventualno Budućnost.
Samo šteta što kad već oteraše Sofoa što nedadoše minute Nastiću.
Štimac potpuno nepotreban!
Koji si ti optimista...Crnokosa je njegov rang.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ганац wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Štiki je stvsrno gotivsn lik samo mu je karijera u opasnom padu.
Cenim da mu je sledeća destinacija Igokea, eventualno Budućnost.
Samo šteta što kad već oteraše Sofoa što nedadoše minute Nastiću.
Štimac potpuno nepotreban!
Koji si ti optimista...Crnokosa je njegov rang.
:thumbup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by garnett »

kao sto sam i rekao, samo slepac je mogao da kaze, da je nas problem bio sofo, te da je stimac upgrade u odnosu na sofa...
a tim koji otkaci sofa, te usplati mu ~150k, pa onda plati obestecenje za stimca, plus platu stimcu ~250-300k, i zasluzuje da svaku utakmicu gubi po 100 razlike.
nek se nose i covic i radonjic i simonovic i rebic u ***!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Ово је страшно, бићемо уиграни за групн фазу Еврокупа. Ако доведу крштеног плеја јер ова двојица су добри момци али плејмекери нису.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Dobro, bar nije 40 razlike, ako je za ikakvu utjehu.

Vidjećemo na šta ličimo u domaćici, ali ako ovaj nivo još malo potraje, neki potresi nisu nemogući. Ne možemo trpiti deklasiranja dovijeka. Sreća pa se pogodilo sa ovim Milerom, dostojna zamjena Mitroviću, odmah se vidi kvalitet, da je još upala koja trojka i večeras bi to bio baš solidan učinak. Ovako je samo nagovijestio šta može. Mekel - Tompson - Gudurić - Miler - Cirbes je petorka za strahopoštovanje u ABA ligi.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ali ladno ga Nastić izduva iz 12 :faceplam: Inače potpisujem Rodmanov post vezano za ovu petorku, ali ne znam baš da ćemo je se nagledat.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by tsva »

snazna odbrana koja je zastitni znak naseg trenera, limitirala je Himiki na samo 91 poen uz malo vise od 51 poen. Sta bi tek bilo da kod njega igraci ne kidaju odbranu, to niko ne zna. Napad je malkice zakazao. Steta sto nam Oliver Mlakar ne dostavi Kviska na vreme da dobijemo.

Ironiju na stranu, ekipa koja je ziva, koja se bori koja igra odbranu, izgubi od boljeg al ne skinutih gaca. Ova ekipa ne postoji kao pecat ovog trenera.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Ганац »

Definitivno, u timu nemamo fajtere, oni koji su to bili otišli su na kraju sezone.
Neko se u upravi debelo zajebao i zaigrao, tako smo dobili 12 igrača a ne tim, em što "vola ne mogu da ubodu" ne mogu ništa ni da odbrane, igra izgleda tragično, prošle godine ni jednu utakmicu nismo bili razbijeni, i kada nas nije išao šut, odbranom smo štitili sebe od "stoka razlike".
Ova skupina igrača to ne može.
Naši plejevi su u napadu očajni, a ni u odbrani ne pokazuju nešto posebno, probijaju ih ko i kako hoće, Lazić, Tompson, Simon, jad i beda, ne zna se ko je gori.Tompson ne sme da pogleda koš, nema akcije za njega, blokova, nama su sada četvorke (u buduće) najbolji deop tima. Štimac, šta reći za njega? Gde je stao u Zvezdi pre nego što je otišao, tu i nastavlja, pojma nema.
Radonja, mi deluje pogubljeno, ali mi baš ne odaje da ima neku ideju šta i kako dalje.
I da ponovim, onaj ko je pravio plan pojačanja je najveći neprijatelj Zvezda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by Dafi »

Ovo je vec previse. Sramotimo se.
Lazica i simonovica kad vidim na parketu muka mi je. Koga glumi lazic a Radonjic je jos gori sto mu dozvoljava.
Ocajna igra za sta je najveci krivac radonjic. Zasto mi skupljamo u odbrani protiv ovakve suterske ekipe.
Solidna partija Milera.
Sta reci za Stimca,ovo veceras je bilo presmijesno.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 3. коло ЕЛ: Химки - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Ljudi, nepravedni ste prema Štimcu. Dečko je juče izgoreo, hteo da se dokaže u što boljem svetlu, a treninga nema sa Zvezdom. Polako. Mnogo veći problem su Lazić i Simonović (ako ga ne otpuste, ja ne znam) i Mekel i Tompson koji lutaju i čekaju vođu. Baš baš zeznuto stanje u klubu, treba nam lider a i ovi momci imaju skroz drugu filozofiju od ratničke ekipe iz prošle dve godine.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked