АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

На одушевљење брата Мусемића и остатка нације :mrgreen: поново сам преузео отварање теме и најаву утакмице. Дакле вечерас од 18. часова, наши противу мусаваца. По мом скромн0ом мишљењу, без обзира на нашу лошу форму, све испод 15 разлике за нас је брукање. Овима ће заиграти новајлија на позицији 4 Џонс. Пренос иде на каналу аренаспорт 1.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Dafi »

Mislio sam da sam konacno docekao vrijeme kad cemo mi njih da nakantamo 30+ razlike ali sam se izgleda zajebao.
Nije to sada toliko ni bitno koliko da dobijemo utakmicu i po mogucnosti Tomsona i Milera.
Koliko god zelio i pokusavao i dalje ne mogu da shvatim potez struke i uprave oko dovodjenja Stimca ali staje tu je.
I Ovako kilavi trebali bi biti bolji od njih makar za desetak poena ali bi bio zadovoljan bilo kakvom pobjedom samo da vidim napredak u nasoj igri.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Ганац »

Dafi wrote:Mislio sam da sam konacno docekao vrijeme kad cemo mi njih da nakantamo 30+ razlike ali sam se izgleda zajebao.
Nije to sada toliko ni bitno koliko da dobijemo utakmicu i po mogucnosti Tomsona i Milera.
Koliko god zelio i pokusavao i dalje ne mogu da shvatim potez struke i uprave oko dovodjenja Stimca ali staje tu je.
I Ovako kilavi trebali bi biti bolji od njih makar za desetak poena ali bi bio zadovoljan bilo kakvom pobjedom samo da vidim napredak u nasoj igri.
Čista panika zbog pogrešnih procena i odluka, što ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji, mada Štimac nama neć doneti ništa više nego što e donosio Sofo (još će manji biti njegov doprinos).
Što se utakmice tiče, gledajući utakmice protiv Valjevaca koje smo dobili na mišiće i Olimpije, koju smo izgubili (plus EL blamaže) može se reći da smo na dnu forme i da niikome trenutno ne možemo pretiti, pa čak ni raspalom Partizanu.
Tompson može večeras i pogoditi neki šut, ali i dalje stoji njegova igra skrivalice i slabe produkcije protiv jačih ekipa.
Ako se Kvinsi pokaže (što iskreno očekujem) uz suđenje bar 3/4 puta koraka i smanjenjem šuterskih eksperimenata sa Lazom, mi ćemo i pobediti ne toliko sa velikom razlikom, ali ćemo pobediti.
Opasost br 2 za nas predstavlja što mi na svakoj utakmici razigramo nekog protivničkog igrača, ako to ponovo učinimo, ne piše nam se dobro.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Mocno smo poceli protiv amatera iz komsiluka
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Al' da forsiraš petorku bez šuta, nevjerovatno...Sad našao da šalje poruku Tompsonu :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

kakav pokušaj Simona kapitena :valjanje:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Slavko Stimac :valjanje:

Miller skonto da mora sam inace nema leba
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Opet razbija petorku u dobrom ritmu, pfffffff. Pa mojne sada Jovića 'bem ga
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

ajde sad i Lazica i Simona kad je bal nek je maskenbal

COvek nema nikakav osecaj za "momentum"
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Nevjerovatan debilizam našeg trenera, a vi se ljutite koliko god hoćete. Čovjek ladno razbi petorku koja od 13:24, dođe na 33:28 i naravno to završi njihovim preokretom. Blage veze on nema i jeste diletant.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Il genio »

Negledljivi smo ove godine. Kad ce vise taj fudbal?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Mi smo od ovih amatera bolji za 40 razlike al se nas trener prilagodjava njima. Jadno da ne moze jadnije.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Štimac je još i dobro odigrao koliko je Cirbes večeras loš.
Što kaže Genio, baš smo negledljivi. Ne bih rekao da je tako od samog početka sezone, ali od Strazbura jeste.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Čini mi se da je Kvinsi novi brt
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Guduric, decko kosarkas
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked