АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Bravo Gudura, bravo sine :hooray:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

I opet Jovića uvodi :frust: :frust:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

sreca pa dobio cetvrtu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Aja sada gaziti, diži na +20 'bem ga...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

sve ispod 40 je bruka protiv amatera
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Fascinantno je neznanje i kukavičluk Radonjića. Al' potez da se napravi faul na 22 sekunde da bi uveo Borišu i potom izdriblao do kraja - nenadjebiv.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dr. Gonzo »

Miler je potencijal sa velikim P.
Cestitke na pobedi.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Ja i pored ove pobjede ne da nisam zadovoljan, nego sam razočaran.
Mi smo igrali veoma loše i ova razlika na kraju utakmice je plod lošeg partizana. Ne želim da umanjim neke dobre poteze, ali mislim da nemamo skoro nikakvu kreaciju u igri. Od Strazbura mi smo baš neprepoznatljiva ekipa. Večeras je Kvinsi povukao ekipu i izvadio nas iz kanala, a Lazić je pogodio sve što nije u prethodnim utakmicama i što će teško pogoditi u sljedećih barem x utakmica.
Tompson je čini mi se bivši. Žao mi je dečka, ali ovakav nam ničemu ne koristi.
Ako se vrati MWill, ova ekipa će sigurno izgledati mnogo bolje i imaće koliko toliko neku igru, jer Mekel i pored 9 asistencija nije taj lucidni kreator koji nama treba.
Cirbes počeo utakmicu veoma loše. Štime odigrao jednu solidnu tekmu ali globalno nam je centarska linija u krizi i ispod onog renomea i kvaliteta kojeg smo očekivali, pa stoga i te kako čudi odluka Radonjića da Nastića izostavi iz 12.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

Quincy nam je u neku ruku i bio prevaga u ovom meču, uz odličnu partiju Lazića, koji je ispogađao svoje otvorene šuteve. Mekel 9 asista, neuporedivo je igra sigurnija, kad je on na pleju mjesto Jovića, koji je ove sezone naš najgori igrač. Gudura pored velikog talenta pokazao i stav što je jako bitno. Štimac neprimjetno dođe do MVP. Žao mi Tompsona, pokušao na kraju i na silu onim ulazima, ali opet, sa druge strane, sa njim na parketu smo imali +27.
Ponavljam, velika greška je što se nije išlo na to da se ovako loš Partizan ne nabije sa većem razlikom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Константин »

Треба нам Квинси да преломи против Мује Цветковића, Батице и Врапца :isuse: А тренеру би ваљао још неки Квинси, како би само добро играли...
У принципу нисам ни очекивао набријаност од почетка, набијање групе грађана и онда роле уз Гудурића и Симанића. Опет је разбуцао суслудим измјенама убитачан темпо при серији од 20-4, невјероватно...
Радује што Штимац и није у тако лошем стању, тренер мора извадити Томпсона из канала како зна. Сјајна прилика је већ у петак против робијаша.
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by tsva »

Ovaj roster moze samo da igra brzu kosarku na sut i poen vise. Treba nam trener koji to moze da izgura. Mi smo u pozicionoj igri u napadu presmesni.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Najdoski dr. Ilija »

Gledao sam samo malo, na mahove.
Rekao bih da su Gal i Miler bili dobri a da je Tompson opet bio loš?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Ганац »

Tompson samo dokazuje da nije za Zvezdu, Dolazi MWill, kaže Radonja u ponedeljak.
Štimac ni pored raspalog Koste i Đumare nije se proslavio iako ima indeks mislim 25. Njegova loša igra u odbrani i napadu će doći do izražaja protiv Fenera.
Dobra stvar je Gudura, dobra stvar je i Kinsi, loša je Jović koji ne može trenutno ni stolicu da sačuva, Teja pokazuje napredak, ali zato Radonja baš briljira sa izmenama.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked