АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by dacha od bosne »

Aman, Radonja i ekipa imaju moju podršku...to je barem neupitno, ali ja ne mogu da se opasuljim šta se nama desilo nakon utakmice sa Strazburom. Postali smo skoro pa negledljivi, posebno kada nam ne ide. Izgleda da i ti pritisci ko je sljedeći poslje Sofa utiču na strance.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by МоСа ВерСе »

Нервоза, па те декне глупава Олимпија ( once in a lifetime), па се повреди Лука, па те декне Химки са 36. Све су то огромни потреси брате и немогуће је изаћи хладне главе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја стварно готивим Штиликеа али заменити Софоа са њим и очекивати корак напред је по мемни смешно и неозбиљно.
Свако иоле озбиљан је свестан ситуације и да је у овој напаћеној земљи тешко нагурати иоле озбиљнији буџет за елитна такмичења.
Прошла сезона је била изузетак и на жалост мало нас је "размазила"!
Одмах се знало да ће, ове године, за респектабилан састав бити мање новца на располагању.
И ја немам ама баш никакав проблем са тим.
Слажем се са МоСом да наш циљ треба да буде играње ЕЛ сваке године и борба за трофеје у домаћици и АБА.
Ф16, Х8 и корен из пола пет, то је нека друга димензија и много ствари мора да се поклопи.
Управо зато, ако се већ раскидом са Софоом малте не одрекло борбе за Ф16 тотално ми је неразумљиво довођење Штимца.
Мислим да је Настић уз Цирбу сасвим довољан за АБА и домаћицу а и залог је за будућност.
Ако је неко мислио да ће са Штикијем уместо Софоа да направи апгрејд за Ф16 тај се страшно поиграо са интелигенцијом нас навијача!
Што се Маркуса тиче мислим да се претерано од њега очекује да буде неки спасилац са чаробним штапићем.
Да ће да донесе напредак, уверен сам да хоће.
Највише са поенима у рукама и искуством у тесним ситуацијама.
Али што се тиче колективног квалитета, чисто сумњам.
Ипак ни он сам неће моћи да надокнади лимите нашег тренера а сада је на паркету још и без саиграча као што су Ђенка, Калина и Боби!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by naka »

Ne brini ilija. Verovatno se vracamo oprobanom receptu iz prosle sezone gde pojedinci individualno resavaju (cesto i nerezonski) kao markus protiv komsija. Miler nijednu nije vratio tj svaku je sutnuo. Markus ce isto. Verovatno ce takvu i zamenu tompsonu traziti. Kad nemamo akcije za dvojku nego mu uruci jovic u ruke.. Problem ce biti sto je igranje eurlige u f16 drzalo formu igraca, a ne besmisleni treninzi koje stranci preziru.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: АБА лига 8. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

Post by Nolle »

Miler uopšte nije sebičan igrač. Videće se to kako treninzi i utakmice budu odmicale.
Locked