4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Ево још једне најаве што леди крв у жилама :jumping1: Да се на замарам, брат Нолло вам је све објаснио -

4. KOLO, EVROLIGA, CRVENA ZVEZDA – FENERBAHČE
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Dafi »

Izgleda svi pohrlili na blagajne pa nigdje nikog na forumu :jumping1:
Neznam koliko smo napredovali za ovih nekoliko treninga od zadnje utakmice ali sa igrom kao protiv groblja nemamo sta da trazimo veceras. Ovo se odnosi i na odbranu i na napad.
Juce odgledah snimak sa grobljem pa sam se dodatno zabrinuo posle toga :hmmm:
Kad su nama onako kroz odbranu probijali Cvetkovic i Aranitovic nesmetano pogadjao trojke nije se dobrom nadati veceras ali nada umire zadnja.
Dobra stvar je da i oni nisu bas u zenitu svojih mogucnosti i da jako variraju u igri i jos se traze.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Dennis Rodman »

Samo da ne padne neko brukanje. Iako oni nisu uopšte u nekoj idelnoj situaciji i gdje bi prošle godine to bila prilika da se skine veliki skalp, desilo se da smo mi izgleda relativno u istom ili još slabijem položaju. Ne smijemo dopustiti da nas oderu pred domaćom publikom. Čini mi se da cijele sezone imaju problema u napadu, bar po rezultatima, i zato krvava odbrana mora stvoriti nešto, a možda čak i šansu da dobijemo i preokrenemo sezonu, što da ne?
Spoiler: show
Ostaje opcija i da oni večeras "legnu" i preokrenu sezonu :jumping1:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by МоСа ВерСе »

Како ће брат штимке да брани пик енд рол игру са Јаном и пик енд поп са Антићем, ако то преживимо вечерас, шансе нам расту на 50%. Свима који долазимо, само једна ствар: Не обазирајте се на резултат ако буде негативан, идемо да се зезамо и навијамо сви као један.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Očekivanja su mi ista kao pred utakmicu u Madridu. Da izađemo u ''borba bre!'' modu i pošibamo se muški. Ništa drugo ne tražim. Ne sme da se dešava da nas oni pune, a da mi ne napravimo faul, da se šetaju kroz naš reket kako hoće i sl. Znači, odigrati muški, dati sve od sebe i onda će i rezultat doći siguran sam.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Sve nekako, ali raspali Rebić u 12, a Nastić na tribine, pri tome igraš sa rovitim Cirbom :frust: :frust: :frust: :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Može li mi neko objasniti zašto se zviždi himni EL?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by nyc »

Masakr u najavi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Nek ubaci Rebu genijalac. Presmiješno pripremljena i vođena ekipa
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Toliko o borbi. Oni u kontri, Mekel ni ne pomišlja da napravi faul. Živo me zanima kako izgleda Radonjićev motivacioni govor.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Realno, da je svaki put pravio faul kad su oni u kontri, imao bi već 3. Prvi put je pokušao napraviti, ali ovi su bili brži.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Nije morao svaki put, ali je bila jedna situacija kada je mogao napraviti faul.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Štime nas drži bogtejebo...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by tsva »

odbrana ne postojo. Pero ANtic sam kao duh na sutu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Tompson 2/2 za 3, još da postoji kakva akcija i neki blokovi za njega, al' haj. kako je krenulo, super se završilo. Samo jako i u meso, Gudura car.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked