4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Jadno i bijedno je ovo, upravo onako kako ih i vodi ovaj na klupi. Da mnogobrojne gluposti nabrajam nemam više ni volje, niti to ima neke svrhe, nek se jebe slobodno...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Limun »

Sportski sektor je zakazao totalno,ovo je smejurija od ekipe.Da ne pricamo kako je i utrenirana,mi nemamo jednu akciju u rukama obigravamo oko 6,75 kao komarci.Kako smo se samo zajebali braco,odlicnu smo podlogu imali, citavo leto i jesen da nadogradimo ekipu da se ove godine borimo za najvece domete u zadnjih xy godina,medjutim usledio je neshvatljiv pucanj u koljena istih tih ljudi iz sportskog sektora koji se citav zivot bave kosarkom.Ljudi su promasili su sve sto su mogli.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by МоСа ВерСе »

Мекела отпустити одмах. И Симоновића. И без ове двојице ћемо бити довољно јаки. А ако Томпсон не крене и пошто дође Маркус, отпустити и њега. Боље децу да гледамо него ове безмуде играче који немају карактер фајтера. Е да, и је*о их онај што их довео.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by dacha od bosne »

Valjda će neki sada vidjeti zašto sam rekao da me sramota one igra protiv partizana. Dobro i tu utakmicu nismo izgubili. Od ove sam se nadao sa navijačke strane i očekivao sam da može da se desi čudo, ali sa druge strane razum je govorio da nema ništa od toga.
Vođenje utakmice je bilo katastrofalno. Što Krejzi reče, on zakuca Tompsona za klupu a ovaj jedini pogađao trojke.
Nakon utakmice sa partizanom sam rekao da je Laza pogodio što je pogodio ove sezone i da nema šanse da to ponovi. Naravno, u ovoj utakmici ni do koša nije mogao da dobaci.
Simon? Rebić? Štimac?
Nego, onaj što su ga ganjali po benzinskoj pumpi jedva 2 minuta dobi. Sramota.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Mosa,biće da je ipak daleko bolja varijanta otpustiti onoga ko ih je doveo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Константин »

Опет слаба мотивација и премлак улазак у меч и то пред домаћом публиком. И опет ништа да видимо од тренера за 40мин, да се барем мало закува да буде гледљив меч. То је оно што више смета од пораза. Одавно...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by МоСа ВерСе »

Беара, и њега отпустити. Како сам данас полудео, ништа ми немамо, али што немамо муда, е ту не могу да искулирам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧ

Post by Dafi »

Ove godine sam odgledao bar dest ekipa u EL i jos nisam vidio goreg pleja od Mekela. Nije mi se svidio od samog pocetka,nikad nisam volio takve tipove organizatora igre. Neki su me uvjeravali da je dobar igrac ali za mene nikad.
Mislim da najveci problem ekipe lezi u njemu kao organizatoru.
Radonjic je sve gori i sve se vise gubi,zaboravlja igrace na klupi itd.
Totalno promasena pojacanja a i sezona u EL.
Ako je cilj bio stvaranje ekipe da bude medju prve cetiri u ABA ligi onda ok. Katastrofa!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Dafi, nisu to loši igrači. To su kvalitetni igrači, ali moraju biti uklopljeni u sistem, gde se zna šta je čiji zadatak, ko ima kakvu ulogu u ekipi. Nole je to lepo objasnio. Radonjić je napravio velike greške u selekciji ekipe i to bi vrlo lako moglo da nam dođe glave ove sezone.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Pravednik »

Sta reci a ne zaplakati, tonemo sve dublje. Ja sam svoj stav oko promjena rekao. Na ovaj nacin idemo u veliku neizvjesnost. Mislim da se mozemo mnogo bolje, sa MW ce to biti druga prica ali nama treba sistem, akcije, laki poeni a toga nema vec 4 godinu.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Dafi »

Beara_Vladimir wrote:Dafi, nisu to loši igrači. To su kvalitetni igrači, ali moraju biti uklopljeni u sistem, gde se zna šta je čiji zadatak, ko ima kakvu ulogu u ekipi. Nole je to lepo objasnio. Radonjić je napravio velike greške u selekciji ekipe i to bi vrlo lako moglo da nam dođe glave ove sezone.
To mogu da kazem za Tomsona ali ne i za Mekela
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by nyc »

Ja sam jedan od onih koji su do poslednjeg dana, poslednje sekunde poslednjeg meča, verovali u Mekela. Gledao sam ga letos u izraelskoj reprezentaciji i baš sam bio oduševljen što dolazi kod nas! Dakle, nisam bio "samo" zadovoljan, nego baš o-du-šev-ljen!
Kad ono TRT! :dita:
Priznajem, u zbunjiitisu sam žešćem. Nikako ne mogu da spojim u glavi ova dva izdanja Gala Mekela. Onaj suvereni play prve petorke izraelske reprezentacije - sjajan pregled, asistencije i ubojiti šut! Sve je to izgledalo kao podmazano, ciganijo moja.Evo, ako je još neko gledao barem jednu njihovu utakmicu na prvenstvu letos, neka objasni . Jesam li ja to potpuno pošandrcao, ili su ovo neka dva različita Gala Mekela?? Možda su nam uvaljali njegovog brata blizanca - ono, liči na njega 100%, ali ništa od umeća vodjenja lopte??

Ne znam. Odnosno, jedino što znam je da sam se i ja, od sinoć, priklonio klubu obožavalaca "Bilo-Koga-Osim-Gala" ! Marcusa poznajemo svi, ali niko od nas ne može da kaže koliko je on spreman da već u decembru uskoči u ključajući kotao zvani, KK CZ. Ruku na srce, ne vidim kako će se i MWill izboriti sa ovim timom! Ovo je jednostavno jedna totalno rašrafljena mašina kojoj sada već samo žešća magija može da pomogne. Ni dodatni treninzi, ni pojačanja, ama ništa normalno ovde neće da "napravi razliku".

I jedno zapažanje glede Quincey Millera. Dečko je mladac, paljevina u najavi, igračina u još daljoj najavi... no, na neki čudan način me je podsetio na onog ludjaka, Mike Taylora. Sećate li ga se? Igrao je beka, mislim kod Uvalina. Bio je paljevina samo takva i znao je da potpuno krene u solo basket protiv petorice! Nekad bi mu se posrećilo, ali puno češće je znao da se zabija u reket i da pije banane. Quincey je, izgleda mi, pomislio nakon derbija da je Evropa lagano zezanje i da će on ovde biti kralj u roku od 3 nedelje, maksimalno. Samo tako mogu da razumem neke njegove poteze sinoć. Krene dečko lagano da solo-dribla sa onim ručerdama, a ovi mu se samo prošetaju ispod kuka i oduzmu loptu! Baš su ga ponizili nekoliko puta. A sve zato što ih je, izgleda, prvi on ponizio! Tj., pokušao da ih ponizi. Kao, sad ću ja da odigram simultanku sa ovim Turcima, ili kako li se već zovu! Moraće sa njim ozbiljno da se poradi ili, ode još jedna "superzvezda" u aut.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by crazynorth75 »

Gledao sam i ja dobri moj profo ljetos Mekela i vidi se da je dobar igrač koji prvo gleda asist. Međutim, on je izgleda totalno pogrešno uklopljen, a naši pozicioni napadi izgledaju neozbiljno. Pa nama je napad tečniji sa Gudurićem, nego sa oba pleja. Pogledajte samo kretnje naših bekova, konkretno Tompsona, u pozicionom napadu. Čovjek ćoškari i stoji u mjestu, nikakve kretnje, uzastopnih blokova da se digne i opali, nego valjda plej treba da krene na ulaz pa da ovi skupe, a on izbaci loptu van za beka. Smiješno. Sa Štimcem totalni promašaj, bar za sada, imam osjećaj da bih i ja pored njega mogao poentirati kad bih krenuo leđima. Nastić ni u 12, a kuka već 15 dana kako je brat Cirba rovit.

Od Markusa naravno ne treba očekivati čuda, čovjek je zadnje nastupe imao u maju, tako da će i tu trebati vremena. Opet je Simonović ukrao, totalno nepotrebno, dragocjene minute Simaniću, a kog je zetina filmski otela od Barse. Na auto putu. Savladavajući pri tome 9 španskih specijalaca i 3 tajna agenta.

Rebiću 9 minuta? Ovaj ne smije po0gledati na koš. Simonović 20?? Daj ljudi da se ne zajebavamo više.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Dennis Rodman »

Ne vise nama pobjede o koncu, pa da možemo ganjati jednog igrača kao Mekela. Zar da pričamo o jednom ili dva, tri igrača kad gubimo 40 razlike, ili 20 razlike u 3/4 pred punom svojom halom? Uostalom, evo njegove statistike, uporedno, prošle i ove godine iz EL:

Image

Image

Imajte na umu da je to Top 16 faza i da su protivnici očigledno probrani. Neka mi neko kaže da je ovo loša statistika...

Evo i Tompsona, čovjek cijeli život deka 10-15 poena regularno, samo eto u moćnoj ABA ligi ne može da se sastavi i izgleda kao igrač divljak i poluamater.

Ljudi, nama su u Madridu najbolji igrači bili dva poletarca, od kojih jedan ima 17 godina. Neka mi neko kaže da je to normalno. Sistemski nešto debelo ne valja, mi nemamo timsku igru, nemamo tim. To naoko izgleda jako loše, a rezultati prate.
Zvezdaš. Robista.
Locked