4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Константин »

Dennis Rodman wrote:Ne vise nama pobjede o koncu, pa da možemo ganjati jednog igrača kao Mekela. Zar da pričamo o jednom ili dva, tri igrača kad gubimo 40 razlike, ili 20 razlike u 3/4 pred punom svojom halom? Uostalom, evo njegove statistike, uporedno, prošle i ove godine iz EL:

Image

Image

Imajte na umu da je to Top 16 faza i da su protivnici očigledno probrani. Neka mi neko kaže da je ovo loša statistika...

Evo i Tompsona, čovjek cijeli život deka 10-15 poena regularno, samo eto u moćnoj ABA ligi ne može da se sastavi i izgleda kao igrač divljak i poluamater.

Ljudi, nama su u Madridu najbolji igrači bili dva poletarca, od kojih jedan ima 17 godina. Neka mi neko kaže da je to normalno. Sistemski nešto debelo ne valja, mi nemamo timsku igru, nemamo tim. To naoko izgleda jako loše, a rezultati prate.
Школски објашњено и у свакој нормалној средини се зна одговорност. И да додам, тај клинац од 17 година против распалог гробља је добио 1мин а против фенера када су се ови већ рекреирали чак 3мин. Каква визија. :hail:
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by dacha od bosne »

Mi ni jedne sezone pod Radonjom nismo izgledali ovako. Onaj meč sa Cibonom ne računam. Ove sezone smo koncepcijski totalno pukli. Ne znamo gdje udaramo.
Kao prvo...centarska linija nam je mnoooogo slabija odlaskom Bobija. Ne mogu da shvatim da uprava/sportski sektor/trener dovode Sofa i kasnije Štimca koji su istit tip igrača kao Cirba ali trenutno slabiji od njega. Sofo pride nije znao ni da se iskoristi kako treba, a i bio je deb'o, pto je opet greška onih koji su ga dovodili.
Dovođenje Simonovića, ostanak Lazića, odlazak Jake i Đenke na poziciji 2 kao i Kaline na poziciji 3/4, uz naravno odlazak MWilla i povrede Dange i Mitra su nas ugrobarile da ne znamo kud udaramo.
Simana mora igrati ako barem nešto dobro hoćemo da uradimo ove sezone. Gudura takođe (ali ok...on igra). Rebić nije za 12, a Nastić, kakav god da je, nije lošiji od Štimeta i mora biti u rosteru.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Ганац »

Ko se ponadao da mi možemo dobiti Fener, taj ne za ništa o basketu. Robija nije nikakav džentlmen, ja bih baš rekao da je sa uvođenjem klinaca želeo da nas ponizi, u pp je bio crven kao paprika kada je vodio debelo, tako da mojne o gospodstvu dotičnog.
Selekcija tima je takva da se ja ozbiljno brinem za ABA ligu i EL iduće godine, ovi naši koji odlučuju o pojačanjima rešavaju situacije kao grogirani bokser, oteraju Sofoa, dovedu Štimca, misle da će sa MWillom da nešto postignu, pa za to ti je potrebno da igrač zna da pogodi koš kada je sam, ili da ima ceentra (jbg sjebaćemo i potrošiti Zebru), na poz 4 imamo Tejića i povređenog Mitra, oni dovedu 3/4 Amera, za kojeg se bojim da će da izgori, i opet igrača bez konstantnog šuta, jbt, da li će oni ikada da dovedu šutera?

Glede sinoćnje utakmice, jbt koliko je Štmac štetočina u odbrani, ni u reketu ni van reketa, pravi blokove za Fenerove spoljnje igrače, nešto kao iskače i nije nigde, uža, što reče neko, baš nas neko dobro zajebava.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Mi ni jedne sezone pod Radonjom nismo izgledali ovako. Onaj meč sa Cibonom ne računam. Ove sezone smo koncepcijski totalno pukli. Ne znamo gdje udaramo.
Kao prvo...centarska linija nam je mnoooogo slabija odlaskom Bobija. Ne mogu da shvatim da uprava/sportski sektor/trener dovode Sofa i kasnije Štimca koji su istit tip igrača kao Cirba ali trenutno slabiji od njega. Sofo pride nije znao ni da se iskoristi kako treba, a i bio je deb'o, pto je opet greška onih koji su ga dovodili.
Dovođenje Simonovića, ostanak Lazića, odlazak Jake i Đenke na poziciji 2 kao i Kaline na poziciji 3/4, uz naravno odlazak MWilla i povrede Dange i Mitra su nas ugrobarile da ne znamo kud udaramo.
Simana mora igrati ako barem nešto dobro hoćemo da uradimo ove sezone. Gudura takođe (ali ok...on igra). Rebić nije za 12, a Nastić, kakav god da je, nije lošiji od Štimeta i mora biti u rosteru.
Centarska linija bilo kog kluba u Evropi bi bila oslabljena odlaskom Bobija. Bobi, Markus i Kalinić su za Evropu vanserijski igrači, donose osjetnu prednost svom timu, popularno rečeno "prave razliku", a i Đenka je s vremena na vrijeme to radio, znao je zatrpati protivnika kad uhvati ritam, nažalost mislim da je kod nas on svoj pun potencijal pokazivao tek povremeno pošto ni njega nismo znali razigrati, slično kao sada Tompsona. Zato je postao dosta bolji odbrambeni igrač, što jest, jest (malo ironija, malo nije).

Inače, možemo prestati da se brinemo: Radonjić najavio da ćemo biti pravi kad počne borba za trofeje. Sada smo u "ranom pripremnom periodu". Pa kud odabrasmo ove Reale za pripreme, ne uigrava se tako ekipa, pašće nam samopouzdanje skroz... Eto, pa čujemo se na proljeće, tad ćemo se pripremiti i igrati nešto valjda.
Zvezdaš. Robista.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by naka »

crazynorth75 wrote:Gledao sam i ja dobri moj profo ljetos Mekela i vidi se da je dobar igrač koji prvo gleda asist. Međutim, on je izgleda totalno pogrešno uklopljen, a naši pozicioni napadi izgledaju neozbiljno. Pa nama je napad tečniji sa Gudurićem, nego sa oba pleja. Pogledajte samo kretnje naših bekova, konkretno Tompsona, u pozicionom napadu. Čovjek ćoškari i stoji u mjestu, nikakve kretnje, uzastopnih blokova da se digne i opali, nego valjda plej treba da krene na ulaz pa da ovi skupe, a on izbaci loptu van za beka. Smiješno. Sa Štimcem totalni promašaj, bar za sada, imam osjećaj da bih i ja pored njega mogao poentirati kad bih krenuo leđima. Nastić ni u 12, a kuka već 15 dana kako je brat Cirba rovit.

Od Markusa naravno ne treba očekivati čuda, čovjek je zadnje nastupe imao u maju, tako da će i tu trebati vremena. Opet je Simonović ukrao, totalno nepotrebno, dragocjene minute Simaniću, a kog je zetina filmski otela od Barse. Na auto putu. Savladavajući pri tome 9 španskih specijalaca i 3 tajna agenta.

Rebiću 9 minuta? Ovaj ne smije po0gledati na koš. Simonović 20?? Daj ljudi da se ne zajebavamo više.
Crazy objasnio.

Nama je SVAKE godine pozicioni napad pick i individualno resenje playa. Svi ostali su po uglovima. Ostalo su bile kontre iz odbrane. E sad sto je jedne godine improvizovao marcus a druge imamo pleja koji hoce crtez. E pa jbga..


Odgovornost? A da ovo je Srbija. Ne treba odgovor..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Ганац »

Izgleda da "Šilbuju" Mekela...što ne oteraju Simona mirotočivog?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Beara_Vladimir »

Ne bi me uopšte čudilo. Treba naći novog žrtvenog jarca za loše igre. Filip Čović čeka kao zapeta puška. Zamišljam Fićka i Štimca kako vrte pik. Dostojna zamena prošlogodišnje osovine Wiliams - Marijanović.
Last edited by Beara_Vladimir on Sun Nov 08, 2015 4:11 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 4. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ФЕНЕРБАХЧЕ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ако за нешто може да се каже да је било добро у овом поразу то је, по мени, да Гудурић све више сазрева а да Томпсон показује назнаке да можда излази из канала!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked