AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by naka »

Kako rastemo iz utakmice u utakmicu. Tempira radonja za jun protiv Mege...

Ovo je mucenje gledati.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Sada kad sam video da Štimac zakucava, mogu i dumrem, ne bi žalio... :R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Meni još da je vidjeti da ''trener'' postavi akciju za beka, a ne mora ni to, može sve da nije 5 dole. Pa i ja da mrem.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

sad će stručnjak i Simanića da uvede na 6 sekundi do kraja. Ajde magu naš trenerski, pokaži ovim sisama što te napadaju :vitez:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by tsva »

Ja zaspao na tastaturi od dosade.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Mislim da briljira sa glupim potezima Radonja....
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

''Kakva bizarna završnica'' :valjanje: Edin car!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Da mi je dočekati dan da ovo 'oćeraju'' s klupe. Ne mogu više. A pokušao sam, stvarno ne mogu. Fuj :povraca2:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by naka »

Nemoj tako. Cekaj kad sad krene akcija pretplatnih za 2017,18,19.tu pa kad dovedemo lebrona, eksplodirace nam trenercina. Zajedno sa elgrande predsednikom.

Nije me sramota njihovog neznanja i bezobrazluka, ali me je sramota sta rade strancima. Mislim da ovakvo sibicarsko ponasanje ce dovesti da niko nece doci dok ne damo bankarsku garanciju za celu sezonu
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by tsva »

Da, shilbovanje Mekela je veoma degutantno. Treba onda i Radonjica shilbovati da malo vidi kako je.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Oni su u košarci jako dugo, i ovim prelaznim rokom su samo pokazali da nemaju veze sa košarkom, a ni sa poslovanjem, osim ako se dobrim poslovanjem smatra prevara navijača da kuupuju sezonske u predsezoni, navukli su nekih 2000 ljudi koji sada pizde na sve ovo što se dešava i na nepoštovanje njh.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Ne tačno je da će Šilbovanje i Braunisanje Mekela dovesti da nam niko više neće doći. To je barem pokazalo ovo vrijeme iza nas kao i sadašnje, ali da je degutantno i glupo, posebno u trenutku kada MWill nema još uvijek pravo nastupa, jeste.
Tačno je, igramo katastrofalno loše i tu je najveća odgovornost Radonjića.
Gledam večeras naš prvi napad...bekovi protrčavaju, lopta brzo kruži, a onda poslije toga bukvalno igrači jedno vrijeme samo stoje i čekaju šta će da se desi. Opet kažem, za tako nešto je kriv Radonja i ovaj put ga ne štedim. Već protiv partizana sam rekao da mi se igra uopšte ne sviđa, bez obzira na pobjedu.
Mi sada faktički idemo na Bajern sa Jovićem i Rebićem na pleju, i ako Jovića zabole leđa, mi smo...jel te...onog ježa.
Nastić pod hitno mora u 12. Simonović aut za sva vremena.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by tsva »

Ne moze s ovim kadrom da se igra ista kosatrka kao sa proslogodisnjim jer je downgrade drastican. To su skontali svi osim trenera.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Рецепт за егал почетак смо нашли. Јовић ин, Мекел оут.

Има овде још дораде, али игра у нападу нам је толико једнодимензионална да је то невероватно. Све се заснива на пику, бекови могу на крофне да оду.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: AБА лига 9. коло: МЗТ - ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

Ovaj je još uvijek trener, idem i dalje da čekam.
Pekar,lekar,apotekar mogao sam biti ja , bilo šta....... pa kud ode u trenere.
Locked