5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Locked
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Il genio »

Сусрет старих знанаца са фудбалских терена, овога пута на паркету.

5. KOLO, EVROLIGA, BAJERN – CRVENE ZVEZDA
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

Pošto smo po svim parametrima lošiji od Bajerna, mi i nema šta da tražimo u Minhenu.
Ali ipak ne igra statistika, nego 5 na 5...zato je naše da popravimo odbranu, ako je moguće i šut, ali je iznad svega potreban voljni momenat, želja za pobedom.
Jbg, teško je sa Štimcem imati dobru odbranu i kontrolisati skok, sa Lazćem i Jovićem produktivan i tečan napad, ali nekako, kako da to opišem, znam da je skoro nemoguće, ali ja se ipak nadam.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Il genio »

Ocekivanja su takva da mislim da bi fudbaleri imali vece sanse u Minhenu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Константин »

Нема ни један разлог унапријед се предати у Минхену. Прво није Бајерн скуп топ играча, друго имамо обавезу да добијемо јер топ16 је још у игри, треће ово је спорт у којем има изненађења када даш све од себе.
Last edited by Константин on Wed Nov 11, 2015 10:43 pm, edited 1 time in total.
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

МаркуЗа да маскирамо у Ребића иимао добијену утакмицу. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by garnett »

sutra se smesi jos jedna stoka razlike, a i ako, zasluzili smo zbog govana iz uprave koji se bahato ponasaju, i zbog neznalice na klupi..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Možda i ne bude stoka razlike i Karijev tim se još traži, mada su kući ubjedljivi. Gledao sam ih protiv Reala, dosta je problema imao Renfro sa postavkom napada kada su ga udvajali, što je uzrokovalo izgubljene lopte direkt za kontru protivnika. Samo da se ne uđe opet u utakmicu spuštenih gaća.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Dafi »

Gledao sam protiv Reala izgledali su odlicno 36 minuta. I kad je Real vodio nisu se predavali,igrali su cvrstu odbranu a isao ih je i sut u drugom poluvremenu.
Mislim da mi veceras imamo jako male sanse da nekazem nikakve. Bez prvog pleja,bez prvog centra tesko da ce da ide.
Trenutno gledajuci ekipu barem je za dvije klase ispod proslogodisnje.
Samo se bojim kad ode Mekel da se o d Igokee ne otkupi ugovor Vuka Radivojevica.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Možda i ne bude stoka razlike i Karijev tim se još traži, mada su kući ubjedljivi. Gledao sam ih protiv Reala, dosta je problema imao Renfro sa postavkom napada kada su ga udvajali, što je uzrokovalo izgubljene lopte direkt za kontru protivnika. Samo da se ne uđe opet u utakmicu spuštenih gaća.
Kad Štime iskoči na udvajanje, a u reketu promaja...ima da nas unerede, kada Štime bude u igri.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Kako misliš bez prvog centra? Nisam upratio, jel' i Cirba ne igra?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

verovatno misli na rokadu Sofo - Štimac, da smo umesto prvog centra, doveli treću opciju...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

A to, već sam se prepao za Cirbu, ovaj ga gura rovitog da igra, a i to sve do jednom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

garnett wrote:sutra se smesi jos jedna stoka razlike, a i ako, zasluzili smo zbog govana iz uprave koji se bahato ponasaju, i zbog neznalice na klupi..
Jbg Garnet, penal se moora iskoristiti, lm, kako misliš sutra stoka razlike a tekma je večeras, i ti si pisao post danas...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Dafi »

Ганац wrote:verovatno misli na rokadu Sofo - Štimac, da smo umesto prvog centra, doveli treću opciju...
Ma da!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

Meni nekako liči da ove godine imamo igrače
Image
Ili ovakve
Image
A nama treba
Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked