5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

BRAVO ŠTILIKE!!!!!
:pera:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Oni koje smo najviše pljuvali (Simonović, Rebić, Štimac, Radonjić), dadoše veliki doprinos :smeh: 'nači moramo još jače pljuvati :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Jebe nas Savanović za sve pare sa ovim ofanzivnim skokom
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

crazynorth75 wrote:Oni koje smo najviše pljuvali (Simonović, Rebić, Štimac, Radonjić), dadoše veliki doprinos :smeh: 'nači moramo još jače pljuvati :jumping1:
Ja rekoh da pređemo na Tompsona sa pljuvanjem, red je da proradi! :thumbup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''...ŠTO SE NEKAD LJUTIM, OPROSTI! IZVINI!'' Veliki naklon za sve večeras. :hail:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Dafi »

Sunce ti jebem :dancing2:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Najdoski dr. Ilija wrote:
crazynorth75 wrote:Oni koje smo najviše pljuvali (Simonović, Rebić, Štimac, Radonjić), dadoše veliki doprinos :smeh: 'nači moramo još jače pljuvati :jumping1:
Ja rekoh da pređemo na Tompsona sa pljuvanjem, red je da proradi! :thumbup:
Đe je Gazda brat naš, Šilbuj ovo ljebtijebem, šupičkumaternu više :jumping1: :valjanje:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Ne valja ovaj ne valja onaj igrac a u stvari tokar je promasio sa tri stranca imdavio neke nase momke. Stimac ce uvijek da uradi sta treba i odradice sta treba da se uradi.
Miler nas drzao u igri individualnim akcijama ali forsiranje Tomsona pri kraju je vrhunac.
Cestitke momcima, idemo dalje gledljivo je ovo.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Ганац »

Gudura je bio loš, ali ne zameram, Simon, šta se njemu u poluvremenu desilo, to je enigma...Reba bez obzira na koševe, nije kalibar za Zvezdu, Štimac, ne mogu, ne volim taj tip igrrača i kraj.
Oduševljen sam pobedom, Miler još ne brije evro pravila, najjači je bio kada je tražio tajm aut, ali je odličan igrač i off i deff.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Pravednik wrote:Ne valja ovaj ne valja onaj igrac a u stvari tokar je promasio sa tri stranca imdavio neke nase momke. Stimac ce uvijek da uradi sta treba i odradice sta treba da se uradi.
Miler nas drzao u igri individualnim akcijama ali forsiranje Tomsona pri kraju je vrhunac.
Cestitke momcima, idemo dalje gledljivo je ovo.
Ovo je bio sasvim logičan i košarkaški potez, bez obzira na njegove brljotine u napadu, igrao je sasvim korektnu odbranu, a ne zaboravi da je i izlaskom Lazića rotacija bila značajno smanjena.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Јбт, шта би Пешић тек радио са овим тимом Звезде... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ма овако се игра, ово је срце на терену. Браво за момке и молим само Бога да је Лаза ок. Јовић мислим оборио рекорд Евролиге по броју асистенција.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Dafi »

Radonjic je odlicno vodio utakmicu cak je i osjetio da je Rebic u boljem momentumu od Tomsona. Tomson odigrao jos jednu ocajnu utakmicu. Vidim Mekel u Minhenu i jedva hoda mora da se folira :hmmm:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Rutinski :whistle:
Spoiler: show
Bravo majstoriiiiii!!!!!! :urra:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by nyc »

Jel se ovo stvarno desilo ili ja tripujem?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. коло ЕЛ: Бајерн - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Evo i ja da javno pohvalim Radonjića sa kojim vodim veliku borbu :mrgreen: Za ovo večeras - BRAVO MAJSTORE! :hooray:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked