AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by crazynorth75 »

Il genio wrote:Od kada smo poceli da igramo EL, ABA ligu igramo preko one stvari. Nije ovo nista novo, nagledali smo se slicnih uspavanki u Pioniru. Pa i prosle sezone smo imali praznine od po nekoliko minuta kada smo prosipali po 10-15 poena, cak i u finalu ako se ne varam, ali smo ipak cupali pobede. Ove godine smo neuporedivo slabiji i vrlo je verovatno da cemo zabeleziti jos nekoliko ovakvih poraza.
Ako nam je za utehu, ove sezone je poredak manje vazan, ne gine nam borba sa Cedevitom za mesto u EL, u polufinalu ili finalu, manje vise je isto... Narocito imajuci u vidu da ni oni ni mi nemamo specijalno vruc domaci teren.
Pusti ti to, ''domaći teren je domaći teren'' :kreza: . Možda bi se i napravio nešto topliji teren u eventualnom finalu, onako npr. kao protivu groblja prije par kola.

Užasno me ono juče iznerviralo, još me drži. Izgubiti od raspalog Radivojevića i nekakvih Kesara, Komatina, Pašajlića je nedopustivo, pa još na onakav način, gdje su oni radili jedino što su mogli - skupljali odbranu. A pri tome, naše odbrane ni u tragovima.
Izgubismo od dvije raspale ekipe kući, od Olimpije koja je nakon toga u seriji od 4 uzastopna poraza, od čega dva od Tajfuna i Zadra, a jedna sinoć od Cedevite u Zg od 25 razlike gdje je MVP meča bio 16ogodišnji Musa. Pa sad još poraz od ovih stočara, koji su lagano izgubili 15 razlike od Cibone u Zg, te od Krke kući, gdje su ubacili fantastična 54 poena.
Nemam riječi, mjesto da se stvara pobjednička atmosfera nakon Minhena mi sebi dozvoljavamo ovakve stvari. O Radonjićevim bravurama sinoć da ne govorim, ponovo ću se iznervirati.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Dafi »

Sto rece Crazy nije problem izgubiti kuci ali od koga. Izgubiti od Fenera nije ista stvar kao izgubiti od raspalih ABA ligasa. Cak je i od Fenera sramota izgubiti na nacin kao sto smo mi uradili. Imali smo mi masu ovakvih utakmica i prosle godine ali smo to cupali na individualni kvalitet.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:Znači Bajern i Strazbur imaju manje kvalitetne plejmejkere od naših ili si mislio na aba ligu?
Mislio sam na ABA ligu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by crazynorth75 »

A i ovi iz Bajerna i Strazbura, nisu lošiji od naših plejeva, ali nisu ni nešto posebno bolji. Računam tu i na Mekela.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Pravednik »

61:50 za nas i 3,5 minuta do kraja . Do kraja utakmice 37:20 za dodikovce. Strasno. Ovog ako uskoro ne otjeramo zavrsicemo u blatu srpske lige jer se Cedevita ozbiljno sprema i igra u EL.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by crazynorth75 »

ZvezdasPula wrote:E moj Radonjiću...

Još jedna utakmica gdje je pokazao da ništa nije naučio iz svojih grešaka i iz svojih poraza.

Od utakmice s Cibonom unosi nemir u tim i svaka slična utakmica počinje i završava na isti način. S većim brojem pokušaja za tri poena nego za dva, plus tajm aut Radonjić ne zna šta je u tim trenucima.
Važno da ga on zove kada gubimo 10 razlike i kada je sve riješeno u zadnjoj minuti.

Sve navedeno je pokazatelj da su ga do sada uvijek izvlačili igrači, a ne njegovo znanje.

Srećom vraća se Wili THE KING, još neka dovedemo Mičela i da ne razmišljamo više o treneru koji to nije.
Pozdrav brate i dobro nam došao na forum. :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked