AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by dacha od bosne »

Izgubili smo dobijenu utakmicu. Ne mogu da vjerujem da smo odigrali ovako katastrofalno, plus da je Radonja ovako vodio ekipu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Beara_Vladimir »

Početak 4/4 je bio ključ utakmice, po meni. Radonjić je izveo petorku bez Milera, Tompsona i Cirbesa. Tu je Igokea uhvatila priključak, počeli su da pogađaju za tri poena. U naše redove se uvukla nervoza, počeli smo bez ikakve potrebe da silujemo u napadu i izgubili smo utakmicu. U pojedinim momentima smo delovali potpuno letargično na terenu, što me je najviše iznerviralo od svega. To je, takođe, Radonjićeva krivica. Nije uspeo da ih razmrda. Šta se dešava sa njim i ekipom, ja ne znam. Ovo smo morali rutinski privesti kraju. Ako posle onakve pobede u Minhenu mi nismo u stanju da u Pioniru dobijemo ovakvu Igokeu, onda se postavlja pitanje šta smo mi uopšte u stanju da uradimo?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Il genio »

Od kada smo poceli da igramo EL, ABA ligu igramo preko one stvari. Nije ovo nista novo, nagledali smo se slicnih uspavanki u Pioniru. Pa i prosle sezone smo imali praznine od po nekoliko minuta kada smo prosipali po 10-15 poena, cak i u finalu ako se ne varam, ali smo ipak cupali pobede. Ove godine smo neuporedivo slabiji i vrlo je verovatno da cemo zabeleziti jos nekoliko ovakvih poraza.
Ako nam je za utehu, ove sezone je poredak manje vazan, ne gine nam borba sa Cedevitom za mesto u EL, u polufinalu ili finalu, manje vise je isto... Narocito imajuci u vidu da ni oni ni mi nemamo specijalno vruc domaci teren.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Ганац »

Znači i Čova će kao i gazda Panate da kažnjava, održao je/drži sastanak sa igračima (pretpostavljam i stručnim štabom)...ko zna više neka javi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by tsva »

Cestitke igracima i strucnom stabu na herojskoj borbi protiv nadmocnijeg protivnika. Granitna odbrana je zaustavila protivnika na 87 poena ali je napad potpuno zakazao. Bice bolje u kupu lilijane ronketi
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Dennis Rodman »

Ne znači nam rezultatski ništa pošto u finale ABA ulazimo, ali definitivno nije prijatno. Vidjećemo. Ja ću "preskočiti" tj. zaboraviti ovo, ajd' bili su vidno umorni itd, ali vidjećemo šta će se dešavati, da li ćemo iskoristiti ovu "polpoziciju" koju sad imamo za plasman u Top 16 i kako će se to odraziti na nastupe u domaćoj. Tejić + Simanić 16 minuta, ne valja to.
Zvezdaš. Robista.
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by srbin sk »

Bilo je za pretpostaviti da dok nam je isao sut nismo mogli da se odlepimo, da cemo imati problematicni finis. Osnovan razlog je veoma slaba odbrana. Jedan od razloga, mozda i najveci nase slabe odbrane je potpuna nezainteresiranost, neozboljnist igraca. A ovo nije prvi put da ovako igraju. Tako smo izgubili i od Olimpije. A kad ovako ekipa igra sigurno veliku krivicu nosi i Radonjic.
I jos jedna stvar. Struja Lukajic je potpuno nadmudrio Radonjica. Sprecio je potpuno igru nasih centara, nismo imali pick i kad je sut stao nismo znali sta cemo sa loptom u napadu. Ovo je opasnost na dugi rok jer bilo koja ekipa (kad moze Igokea) koja odigra na ovakav nacin moze da nam pravi problem. Prakticno sve utakmice koje smo do sad dobili imali smo dobru igru nasih centara na bazi odlicnog pnr.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Pravednik »

Trenerov rukopis, nastavlja se agonija.Sve je jasno uprava ima jasan zadatak: Dovedite vise tog Dzordana, Medzika i Tomasa pa da vam Radonja pokaze sta je pravi trener znalac.
Lukajic ga oducio od igre, sto je i logicno ipak je on trener a ne Srećko Srećković.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by naka »

Kad smo onako odigrali prvo i nismo se odlepili ozbiljno, ocekivao sam mucenje u drugom..izgubili. Ulazilo im. Nema veze. Tako smo dobili i u minhenu. Ne razumem razgovor gazde sa igracima. Dal je kao Vucela ili ima nekog smisla. Ko razgovara da njim i trenerom? Mislim da ovi momci od ovog bolje nisu mogli. Trener i predsednik su sigurno mogli bolje.
ZvezdasPula
Новајлија
Posts: 1
Joined: Fri Nov 13, 2015 1:01 am

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by ZvezdasPula »

E moj Radonjiću...

Još jedna utakmica gdje je pokazao da ništa nije naučio iz svojih grešaka i iz svojih poraza.

Od utakmice s Cibonom unosi nemir u tim i svaka slična utakmica počinje i završava na isti način. S većim brojem pokušaja za tri poena nego za dva, plus tajm aut Radonjić ne zna šta je u tim trenucima.
Važno da ga on zove kada gubimo 10 razlike i kada je sve riješeno u zadnjoj minuti.

Sve navedeno je pokazatelj da su ga do sada uvijek izvlačili igrači, a ne njegovo znanje.

Srećom vraća se Wili THE KING, još neka dovedemo Mičela i da ne razmišljamo više o treneru koji to nije.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Константин »

dacha od bosne wrote:Izgubili smo dobijenu utakmicu. Ne mogu da vjerujem da smo odigrali ovako katastrofalno, plus da je Radonja ovako vodio ekipu.
Ја се чудим обично на нешто што се деси први пут или евентуално два пута.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by dacha od bosne »

Константин wrote:
dacha od bosne wrote:Izgubili smo dobijenu utakmicu. Ne mogu da vjerujem da smo odigrali ovako katastrofalno, plus da je Radonja ovako vodio ekipu.
Ја се чудим обично на нешто што се деси први пут или евентуално два пута.
Ti se čudi kako i koliko tebi drago. A i ne moraš. što se mene tiče, nikada da se čudiš.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Dafi »

Ja sam posle Bajerna pohvalio igrace a posebno Radonjica! Ovo veceras je za svaku osudu.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by Beara_Vladimir »

ZvezdasPula wrote:E moj Radonjiću...

Još jedna utakmica gdje je pokazao da ništa nije naučio iz svojih grešaka i iz svojih poraza.

Od utakmice s Cibonom unosi nemir u tim i svaka slična utakmica počinje i završava na isti način. S većim brojem pokušaja za tri poena nego za dva, plus tajm aut Radonjić ne zna šta je u tim trenucima.
Važno da ga on zove kada gubimo 10 razlike i kada je sve riješeno u zadnjoj minuti.

Sve navedeno je pokazatelj da su ga do sada uvijek izvlačili igrači, a ne njegovo znanje.

Srećom vraća se Wili THE KING, još neka dovedemo Mičela i da ne razmišljamo više o treneru koji to nije.
Dobrodošao drugar! :)
Slažem se što se tiče trenera, naročito za ovo da unosi nemir u tim. Svaka ekipa koja ima kreativnije plejmejkere nas je dobila ove sezone.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: AБА лига 10. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ИГОКЕА

Post by dacha od bosne »

Znači Bajern i Strazbur imaju manje kvalitetne plejmejkere od naših ili si mislio na aba ligu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked