6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
Pavle
Новајлија
Posts: 12
Joined: Tue May 05, 2015 3:13 pm

6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pavle »

Last edited by Pavle on Wed Nov 18, 2015 8:05 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Il genio »

Mislim da imamo nekog nedovrsenog posla u Strazburu od pre 10 godina. :zastavaGRB:
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Koliko god igraci i strucni stab pokusavali da skinu teret sa sebe tako sto pricaju da ovo nije kljucna utakmica mislim da ona to jeste.
Mozda nije odlucujuca ali mislim da sto se tice EL je ona prelomna. Odlucujuca nije jer ima jos dosta da se igra ali tesko je vjerovati da mi mozemo da dobijemo Real,Himki a narocito Fener u gostima. S druge strane svasta se desava pa ja kao i mnogi ovde sigurno nije vjerovao da ce Real posle sest kola imati skor 2-4 i da ce morati da razmislja o prolasku u TOP 16.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Teško će ovo biti, francuske ekipe inače odlikuje atleticizam, vidi se da su kući daleko bolja ekipa nego na strani. Meni je samo bitno da se ćega ne skidaju prije utakmice i da stručni štab ne donosi glupe odluke. Jel' zna neko do kada će Mekel (iako je na izlaznim vratima) pauzirati zbog povrede? Ipak bi i njegovo učešće u rotaciji značilo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Voleo bih da odigramo kao u Minhenu!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Kako god, voleo bih da ne prođemo kao što je Real prošao, izaći na teren i muški odigrati, pa šta bude.
Svakako ne možemo mnogo očekivati u odbrani od Štimca, ili u napadu od Jovića (osim razigravanja igrača), iskreno, Tompson bi me prijatno iznenadio nekom ludačkom poenterskom partijom, pošto ne očekujem od Milera neku "Bajern" epizodu u napadu, dok opet od Milera očekujem bar 3/4 banane.
Trebaće nam poeni Guduure i Rebe (jbg, ako on ubaci koju trojku može svašta i da bude).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Да играмо одбрану као прошле године, већ бих сад уписао победу. Овако, ама баш ништа се не зна. Евидентно је да је Дејан темпирао форму и да се нећемо обрукати као против Химкија и Реала, али да ли је то довољно за победу, видећемо. Нису имуни на пик, лоше га бране, плус требаће нам која тројчица. Томпсоне, ако си писао кошаркашким Боговима, право је време да ти вечерас услише жељу и да кренеш да трпаш као несврстани.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by garnett »

Najdoski dr. Ilija wrote:Voleo bih da odigramo kao u Minhenu!
mi smo protiv bayerna odigrali ne sa 110%(mada nam je da korespodencija bude veca, index bio 110), nego sa 300%...
dva centra su nam sutirala 15/17 za 2, 89%
timski sut za 2=74,4 %
za 3, za nas iznadprosecnih 40,1%
jovic je morao da obori rekord el, sa 17 asista..
beba i simon su zbirno sutirali frapantnih 6/9 za 3 i to u clutch trenucima
+ nas je bayern potcenio...

tako da ono, tesko da mozemo da ponovimo i pola od toga, vise se uzdam u to da je "red" da strazbur odigra jednu losu tekmu kuci...

isto tako, jovic bi morao malo da iskulira sa agresivnoscu u prvih par minuta.. i protiv bayerna je u prvih 5 minuta napravio dva faula, koje su doduse sudije iskulirale da sviraju, a da su svirali, skroz druga pesma bi bila...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

garnett wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Voleo bih da odigramo kao u Minhenu!
mi smo protiv bayerna odigrali ne sa 110%(mada nam je da korespodencija bude veca, index bio 110), nego sa 300%...
dva centra su nam sutirala 15/17 za 2, 89%
timski sut za 2=74,4 %
za 3, za nas iznadprosecnih 40,1%
jovic je morao da obori rekord el, sa 17 asista..
beba i simon su zbirno sutirali frapantnih 6/9 za 3 i to u clutch trenucima
+ nas je bayern potcenio...

tako da ono, tesko da mozemo da ponovimo i pola od toga, vise se uzdam u to da je "red" da strazbur odigra jednu losu tekmu kuci...

isto tako, jovic bi morao malo da iskulira sa agresivnoscu u prvih par minuta.. i protiv bayerna je u prvih 5 minuta napravio dva faula, koje su doduse sudije iskulirale da sviraju, a da su svirali, skroz druga pesma bi bila...
E ja htio slicnu analizu napisat kad vidim neko napisao,kad malo bolje pogledah garnett napisao...e reko ovo se mora podrzat :D . Nadam se da Jovic nije umislio da se rekord obara na svakoj utakmici EL.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Pardon, garnette, 19 asistencija.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Ipak nema Lazića u sastavu, Nastić umjesto njega.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Sviđa mi se ideja sa ovom šuterskom petorkom, samo da odbrana bude na nivou.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Aj sad fino vraćaja startnih 5, odmorio si ih, ajde.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

Sjajno kod ovakvog šuta je što upada, ono što je loše je što obično stane :mrgreen:

Simultanka Kvinsija.
Zvezdaš. Robista.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 6. коло ЕЛ: СТРАЗБУР - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by naka »

Nemam sport klub a pri ruci neki tablet...kako igramo Crazy? Jel nacrtana isoucavanja? :-)
Locked