АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by crazynorth75 »

Fino ja kažem 15 razlike laganih... Prilično smaračka utakmica, čime su doprinijela i ona 3 idiota, pogotovo ćelava majmunčina sa tehničkiim, te sviranjem gluposti na obje strane. Mislim bolje za nas da je bila smaračka nego da je bila uzbudljiva, da me se ne shvati pogrešno jelte :mrgreen: Ostaje nejasno zašto nije još malo razigrao Tompsona, vidim nisam usamljen u tome, šteta što je Boriša sam sebi natovario pritisak, ali nema veze za njega je sve ovo zlata vrijedno. Ono što je meni zastrašujuće je pojava Štimca na parketu, uffff, užas živi, pogotovo u odbrani, kad vidiš kretnje i svu tu sporost, te povratni pas u napadu... :faceplam
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Dafi »

crazynorth75 wrote:Fino ja kažem 15 razlike laganih... Prilično smaračka utakmica, čime su doprinijela i ona 3 idiota, pogotovo ćelava majmunčina sa tehničkiim, te sviranjem gluposti na obje strane. Mislim bolje za nas da je bila smaračka nego da je bila uzbudljiva, da me se ne shvati pogrešno jelte :mrgreen: Ostaje nejasno zašto nije još malo razigrao Tompsona, vidim nisam usamljen u tome, šteta što je Boriša sam sebi natovario pritisak, ali nema veze za njega je sve ovo zlata vrijedno. Ono što je meni zastrašujuće je pojava Štimca na parketu, uffff, užas živi, pogotovo u odbrani, kad vidiš kretnje i svu tu sporost, te povratni pas u napadu... :faceplam
Mislim da je i Bobi bio brzi u odbrambenim kretnjama.
Shvatam da je procijenjeno da Zirbes moze da iznese mjesto prvog centra i da nam treba drugi centar koji ne kosta mnogo ali Stilike je ocajan narocito odbrambeno.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by crazynorth75 »

Ja ne vjerujem ni da je Štimac jeftiniji od Nastića, a bolji nije sigurno, tako da bih radije Stefana gledao na parketu nego ovoga. Žao mi Mekela, ko jadniče neko onako na klupi. Mogao ga je bar pustiti malo da se rastrči, nagraditi za treniranje ako ništa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Ja ne vjerujem ni da je Štimac jeftiniji od Nastića, a bolji nije sigurno, tako da bih radije Stefana gledao na parketu nego ovoga. Žao mi Mekela, ko jadniče neko onako na klupi. Mogao ga je bar pustiti malo da se rastrči, nagraditi za treniranje ako ništa.
Kakvi jeftiniji, Štimac je bar za trećinu skuplji, a nastić može da napreduje, a ovaj naš najveći navijač na klupi teško, koja je on rupa u odbrani...Mekel je vrv završio priču kod nas, i nije on kriv, nego stručnjaci koji su ga doveli, sada samo da nam MWill proigra posle 6 meseci pauze i da nas bog vidi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked