АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by МоСа ВерСе »

У оквиру дванаестог кола регионалне лиге нам долази тим Цибоне. Искористио сам прилику да први отворим тему да бих вас замолио једну ствар:

Сутра ако буде лако, екстра. Међутим, очекујем утакмицу са доста напетом завршницом јер је било огромно емотивно пражњење против Реала. Молба је да одмах не је*емо све по списку тренеру и појединим играчима, него да сви размислимо пре него што кренемо у критику.

Сваку победу, па макар и са једним поеном разлике ћу сматрати као огроман успех јер бијемо битку на два фронта, а рањиви смо опасно. Међутим, верујем момцима и Деји да се неће поновити Олимпија и Игокеа и да ће смоћи, снаге, знања и мотива да добију Цибону.

Меч на је на програму у понедељак од 21.00 и биће преноса на каналима Арене Спорта. Било би лепо и Пионир да буде попуњен и да се на тај начин честита на великој победи против Реала и да елан пред нови велики окршај у петак против Химкија.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by crazynorth75 »

Cibonu ima da dobiju jedno 15 razlike minimum, nema nas ko ugroziti, Florens će da prangija, naše je da ga izmorimo i laganini davimo, Lazić, Jović, Rebić, pa i Mekel da se izredaju. Interesantna je mladi centar Ante Žižić i to je to. Znači odmah krenuti ozbiljno i samljeti ih, ne znam čemu sad tolika strepnja. Imali su i oni u toku sedmice put u Belgiju, gdje su lagano fasovali 13 razlike od Antverpena.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Dafi »

Vidim da se i mnoge druge EL ekipe muce u domacim prvenstvima. Pobjedjuju tijesno ili cak gube od nekih lijevih ekipa.
Nije lako igrati EL gdje su praznjenja velika i onda se vratiti u domacicu i pred 2-3 hiljade navijaca motivisati se 100% i otkinuti nekog. Nadam se da smo skolu tome platili i da su djaci sada bolji :D. Dokaz je i da partizani zamalo ne uzese Cedevitu u Zagrebu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Ганац »

Samo neka on zaigra pored terena...Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Najdoski dr. Ilija »

:valjanje:
Idi bre brate...
Gde nađe ovo
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Dafi »

:valjanje:
Ovo je do sada najjaca kombinacija pokreta!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Константин »

Идите у Q. :R :valjanje:
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Ганац »

Neki lik na B92 forumu ga je napravio, ja sam ga samo preneo, ali jeste urnebesan, Radonja se sav unese u igru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by nyc »

E muka me pripadne kad čujem ovu škripu patika. Pa zar nakon onakve pobede u Evroligi ovi momci budu "nagrađeni" na ovaj način???
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Il genio »

Cibona- kakav miks veterana i prosecnih aba igrača... Ocekuje ih grcevita borba za opstanak. Ne znam na koju foru su dali 20 poena.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by nyc »

Rutinski ... uz nebrojeno mnogo izgubljenih lopti i nepotrebnu nervozu.
P.S. Ovakve sudije teško mogu da ukapiram. :matis:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Константин »

Без обзира на лош учинак младих играча, што није чудно пошто немају континуитет добрих игара, напокон гледамо њихове наступе у довољним количинама. И ништа није забољло Радоњу. Након пражњења против Реала, може се разумијети и велики број грешака али ипак рутинска побједа против слабог противника. Једино што не контам зашто не разиграва Томпсона?

p.s. на страну и идиотски бојкот, али заиста да не може након побједе над европским шампионом да дође више од 3500 људи?
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by dacha od bosne »

nyc wrote:E muka me pripadne kad čujem ovu škripu patika. Pa zar nakon onakve pobede u Evroligi ovi momci budu "nagrađeni" na ovaj način???
Bojkot, brate, bojkot. Mada, vidiš da je i na fudbalu sve manje ljudi, a baš je prethodnih sezona bilo drugačije

Nego, i ja se ibretim da Radonja onako reaguje (tapšanjem, ohrabrivanjem) na Tompsona, a onda ga uopšte ne uvede u igru u 2. poluvremenu.
Inače, pobjeda rutinska, kakva je trebala da bude i protiv Igokee i Olimpije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by Dafi »

Ista je stvar bila i sa Dzenkinsom prosle godine. Vecina je mislila da treba da ga razigrava kroz ovakve utakmice a on ga je bas tad drzao na klupi. Mislim da Tomson mora da rascisti u glavi i da tako i Radonjic razmislja.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 12.коло Црвена Звезда - Цибона

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked