8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Наш добри Нолло вам/нам све припремио, остаје вам/нам само да се поклонимо. Није ставио временску додуше, ал'хај -

8. KOLO, EVROLIGA, CRVENA ZVEZDA – HIMKI
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Sone »

Bice vraski zeznuto, ekipa koja 2x pobedi Real bez problema je apsolutni favorit u mecu sa nama ali uz jaku podrsku sa tribina, zalaganje na parketu i dobro vodjenje sa klupe mozemo da se nadamo cudu. Njima je godisnji budzet kao nas u FK, to mnogo toga govori o njima, kao i sa kojom ozbiljnoscu pristupaju vecerasnjem mecu buduci da su cak pre 2 dana dosli u BG.

Opasni su na svim pozicijama ali meni pored svih tih imena u timu u glavi odzvanja samo jedno. Sergej Monja. Koliko nama taj lik ne lezi, uzas jedan, mislim da kad god smo igrali u timu gde je on da smo izgubili. Mada, bio je samo u Dinamu ali dobro, zatrpavao nas je pa mi je nabio neke fobije.

Proslo je dosta od prvog meca, malo smo se uigrali, veceras ce da se vrati Vilijams, njima je glavni centar povredjen i povrh svega, pobeda nad Realom nam daje optimizam da je i veceras nesto slicno moguce. Padale su i vece ekipe od Himkija u paklu Pionira, sto ne bi i oni.

Pobedom bi jednom nogom zakoracili u TOP 16, sto bi u ovakvoj grupi bio nevidjen uspeh. Poraz bi nas udaljio, i dalje bi imali neke sanse u nekoj ludoj teoriji ali tad ne bi zavisilo sve od nas. Svesni su toga u klubu i nadam se da ce dati sve od sebe, pa i vise, kako bi napravili veceras taj korak ka jednom od prva 4 mesta u grupi.

Ocekujem veliku podsku sa tribina, takvu da se ovi useru u gace kos u svlacionici.

Crvena Zvezdo, pobedjuj za nas,
ta pesma sada se cuje u glas,
napred mladici kucnuo je cas,
Severna armija uvek je uz vas...


:psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

Večeras će biti jako zanimljivo, ako navijači budu ponovili atmosferu protiv Reala, pogotovo onu iz prvog poluvremena.
Ako se igrači ponovo izdignu i motivisano uđu u utakmicu i ne klonu ako im ne krene kako su zamislili, ako odigramo dobru odbranu i budemo imali suđenje kao protiv Reala, previše je AKO, ali šanse postoje i moramo ići tim putem. Ako(ponovo ako)ne pobedimo, nije tragedija, samo da pokažemo karakter.
Vi koji večeras budete u Pioniru, uz naš tim, poderite grla, zviždite što jače, da igrači Himki-a budu dezorjentisani, a našima i ako ne krene, aplauzi i podrška, vratiće nam to, uveren sam.
MWill će dobiti aplauz i ovacije- siguran sam, i željan igre vratiće nam, Miler će opet dati svoje, ako i Jović doprinese kao protiv Reaala do slanja u svlačionicu i Bajerna, ja ne brinem.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by dacha od bosne »

Kao što sam rekao i protiv Reala...razum kaže gubimo, srce da pobjeđujemo. Srećno momci!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by МоСа ВерСе »

Добра вест за све Цигане: Кладио сам се у килограм печења да губимо вечерас од Химкија. Питате се шта је ту добро? Па добро је што ћемо да кркамо клемпу и што никада нисам добио опкладу када сам се кладио са њим. :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Dafi »

Sta znaci jedna pobjeda protiv velikog kluba kao sto je Real. Novine Pune,izjave igraca sto nasih sto Himkijevih,karte planule za tren...ujedanje za dupe ko nije kupio sezonsku :D
Nadam se dobroj partiji,pravoj muskoj. Netreba ocekivati da Miller ponovi utakmicu protiv Reala ali treba ocekivati da konacno Tomson proigra.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Ne treba naravno očekivati od markusa neku spektakularnu partiju, ali brate nekako se vraća sigurnost, ap i radost kad je on tu. :urra: Večeras neka odradi neku finu rolicu, 10ak minuta i to je to. U nastavku sezone će biti jebanje keve pikom sa Cirbom, dok se uigra i skroz spremi naravno, taman za maja-juna.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Тејић изгледа није у саставу, вирус!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

Ajmo Cigani....juriš...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kJDNIZRbeuc[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

MWill mi deluje "inspirisano" za ovu utakmicu...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Pomislih samo da Tompson pogodi prvu trojku a on promaši bacanje!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

Dobar pristup naših igrača u prvoj četvrtini, da je sve ušlo, bilo bi idealno, neka ovako bude dio kraja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Šteta za ispuštanje prednosti, ali jebiga, jaki su ovi, jebe nas Monja i 2 Kvinsijeva faula
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Nemožemo da zagradimo koš!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked