8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

A Qinsi... šta reći, sve kvalitetnije i bolje izgledamo... :dancing4: :pera: :kolo: :zastavaDS:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by garnett »

evri dej ajm safling :dancing3:
Image
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Kakav si ludak :ziga:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Ovo je ljudi moji fenomenalno, ne znam šta da kažem, ogroman karakter ekipe. Jebem ti ludu grupu da ti jebem. Uffffff, sjajan osjećaj...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by dr. Gonzo »

Javi se Musemicu, cestitaj Wilijamsu na debiju, i gospodinu Radonjicu na dobrom vodjenju utakmice. Nemoj da si stekas, to je samo jedan post ... :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by dacha od bosne »

Radonja i momci uradili nemoguće...kao što rekoh, razum kaže poraz, a srce pobjeda...neka tako bude do kraja ove grupne faze.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

Evo ga na konferenciji Radonja (lucidni) i Markuz de Wiliamzzzzz...
P.S. mnogo me nervira ova njegova "pomoćnik Bob" frizura...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Svima :ziga:
ali Gudura :kosarkas:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by nyc »

Posle onakvih razbijanja, pobediti i Real i Himki i vratiti im milo za drago - ovo je neka potpuno druga ekipa. Kako smo uspeli da ubodemo Quincyja sam bog zna! Koja surova igračina. A ZIrbes - što upravo reče Kurtinaitis na pressici - sjajan, fenomenalan. Meni je neverovatno da se on ovako uspešno nosi sa mnogo višim centrima. Čovek ima kefalo - jako dobro zna da proceni svaki odbitak lopte, + niko ne može da ga izbaci kad se zagradi ispod koša. Sirova i surova snaga.
Marcus će tek da napreduje, odn. da se vraća u pred-travno izdanje :mrgreen:
Imamo (ponovo) strašan potencijal. Tu - po meni - treba samo da se reši status Thompsona. Ako se na njega računa, onda da mu se da ozbiljna šansa. U protivnom - zna se.

Sjajno, sjajno, momci.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Ганац »

nyc wrote:Posle onakvih razbijanja, pobediti i Real i Himki i vratiti im milo za drago - ovo je neka potpuno druga ekipa. Kako smo uspeli da ubodemo Quincyja sam bog zna! Koja surova igračina. A ZIrbes - što upravo reče Kurtinaitis na pressici - sjajan, fenomenalan. Meni je neverovatno da se on ovako uspešno nosi sa mnogo višim centrima. Čovek ima kefalo - jako dobro zna da proceni svaki odbitak lopte, + niko ne može da ga izbaci kad se zagradi ispod koša. Sirova i surova snaga.
Marcus će tek da napreduje, odn. da se vraća u pred-travno izdanje :mrgreen:
Imamo (ponovo) strašan potencijal. Tu - po meni - treba samo da se reši status Thompsona. Ako se na njega računa, onda da mu se da ozbiljna šansa. U protivnom - zna se.

Sjajno, sjajno, momci.
Znači, Mekelovanje...
Odigrali su svi odlično, osim Štimca, koji ej popravio utisak igrom u drgom poluvremenu.
Jbt, kako me je Reba u poslednje dve utakmice demantovao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by МоСа ВерСе »

Одоше паре за печење.

Оооооо, ми тебе кркамо
и када губимо и када водимо
ми тебе кркамоооооо :) :)

Одушевљен сам. Каква победа против химкија који је одиграо доста боље него Реал прошле недеље који је имао Шведа који нас је сатр'о. Али Квинси и Цирба сатиру у дуету. Гудура маестро а и Радоња како га осети.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Ne bih ja još dirao Tompsona, mora on doći na svoje, 2-3 pucački dobre utakmice u ABA i eto ga, osim toga 3 skoka u napadu i 3 asista, znači zna, samo da prestane da razmišlja o šutu. Treba pohvaliti i Lazićevu odbrambenu partiju, a pogotovo ona dva sista za Cirbu kad su Jovića zatvarali, a mali Gudura je jebeni car. Tako se postaje igrač :vitez:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Dafi »

Jbt kakva ludnica od grupe. Nadam se da nas ona glupost u Strazburu nece skupo kostati
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Константин »

Велика је ствар када се убоде са странцем као са Квинсијем али и када странац "одстоји више од 1 сезоне" као Цирбес. Браво момци :hail:
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked