8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Pravednik »

Bravo svima , Pionir je čudo. MW dao poseban ton utakmici, ovaj Miler je totalni ludjak, definitivno je i Radonjic opusteniji kada ima par igraca jako kvalitetnih a koji mogu da uskoce kada treba i povuku. Ovo sve izgleda drugacije i sto se mene tice i sa ovim sam zadovoljan. Definitivno sa Bajernom odlucujemo o prolasku sto nije lose.

Velike čestitke još jednom.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by Nolle »

Velika pobeda, veća od pobede nad Realom.

Zašto?

U ovoj utakmici, momci su pokazali da utakmica sa Realom nije izuzetak, nego da može da bude pravilo. Za ovu ekipu, to je izuzetno bitno. Da osete, da bar kod kuće Pionir/Arena, mogu da igraju sa bilo kim.

Neću da dužim, kratko sam samo hteo.

Bravo Miller i Zirbes za bitne koševe.
Bravo za Guduru koji opet igra završnicu.
Bravo za Marcusa koji je odigrao sasvim korektno.
Bravo za Rajana, Simonovića i Lazića koji su muški odigrali odbranu.
Bravo za veliku borbenost Štimca.
Bravo za jovića koji pokazuje da kada je zdrav i ima kontinutitet može da igra na visokom nivou.

Na kraju BRAVO DEJO!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by crazynorth75 »

Pogodite ko je na prva dva mjesta top10 EL? :kosarkas:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-AawnOJ8k68[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 8.коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ХИМКИ

Post by naka »

Zaboravih da se otkucam. Najbolja utakmica ove godine sa najboljim partijama majka i milera i najboljim igracem Koji je dosao svedom, uz najbolju atmosferu.

Da dopunim crazyjev izbor trebalo je u top 3 biti i rebiceva banana. Bio sam iza njihove klupe i smesno mi je bilo kad se kurtinaitis okrenuo ka klupi besan i pokazuje rezervnim rukom na pola stomaka koliki je rebic u odnosu..
Locked