АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Dobra prilika da se još malo uigra MWill, mada sve te utakmice u Novom Mestu nisu odisale nekom ljepotom i lepršavošću, tako da mogla bi nažalost da bude slična onoj u Zadru, a onda od uigravanje nema ništa.
Sve u svemu, večers u 9 po novu pobjedu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Svi očekujemo neku tvrdoću od utakmice (ja prvi),a možda se našima baš opusti ruka. Tvrd protivnik, solidni i na vanjskim pozicijama (Mulalić, Sinovec), te lalićem pod košem, ali to ne bi trebalo predstavljati problem, pošto je naša širina daleko veća, o kvalitetu da ne govorim.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by tsva »

za ocekivati je bilo da se namucimo al ovo je za sada negledljivo lose
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Znao sam da je štimac dobar samo kao navijač, večeras je dokazao da je i na nivou ABA JTD lige beskoristan.
Jović igra previše nonšalantno, u stvari ,još igramo bez energije, valjda ćemo pobediti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Mi kad igramo ovu ABA, ko da igramo NBA!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Ne smijemo sebi dozvoliti luksuz da izgubimo. Odbrana očajna, napad još gori, tako da je rezultat i dobar. Štimac nije ni za kls, beskorisna masa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Čini mi se, Tompsona da niko nečuva naši mu ne bi dali loptu!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

Od sad shaka lekova kad su Simon i Stimac na parketu, moja bol je velika kad ih gledam. Nehumano prema meni kao navijacu, a i kosarci kao igri.

Simon igra odbranu, ako nista drugo, ali Stimac ... :(
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by Ганац »

dr. Gonzo wrote:Od sad shaka lekova kad su Simon i Stimac na parketu, moja bol je velika kad ih gledam. Nehumano prema meni kao navijacu, a i kosarci kao igri.

Simon igra odbranu, ako nista drugo, ali Stimac ... :(
Izvini, ali Simon je košarkaš za Štimca, igra odbranu korektno do odlično, povremeno u napadu ubode trojku, a Štime je odličan peškirdžija, navijač i ništa drugo.
Lm dobismo tekmu odbranom u drugom poluvremenu.
Neko treba *ebenom Laziću da objasni da se on "najbolje oseća u svojim cipelama" i da ne pokušava neke extra poteze da čini, Joviću da igra sa većim voljnim momentm a ne sa nekom ***coboljom...Tompson kao da gura loptu kada šutira, totalno je izgubio samopouzdanje.
Samo da mi je znati ko je doveo Štimca? Zbog kojih karakteristika? Što je veliki Zvezdaš?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Moram da kazem da sam bio protivnik dovodjenja Simonovica ali moram i da priznam da je do sada u EL odigrao sasvim korektno.
Jako je tesko motivisati ekipu posle Himkija i onakve atmosfere u Pioniru da protiv ovih u skolskoj sali odigraju 100%. Vidim Himki pobijedio Lokomotivu posle dva produzetka na domacem terenu.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Оно што је било добро код штимца, тачније најбоље што је погодио последња бацања у мало вишем постотку него што их је погађао пре. Два пута изашао из пика на време. Тако се Маик моли да се не зајебава са личним грешкама убудуће. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

Ганац wrote:
dr. Gonzo wrote:Od sad shaka lekova kad su Simon i Stimac na parketu, moja bol je velika kad ih gledam. Nehumano prema meni kao navijacu, a i kosarci kao igri.

Simon igra odbranu, ako nista drugo, ali Stimac ... :(
Izvini, ali Simon je košarkaš za Štimca, igra odbranu korektno do odlično, povremeno u napadu ubode trojku, a Štime je odličan peškirdžija, navijač i ništa drugo.
Lm dobismo tekmu odbranom u drugom poluvremenu.
Neko treba *ebenom Laziću da objasni da se on "najbolje oseća u svojim cipelama" i da ne pokušava neke extra poteze da čini, Joviću da igra sa većim voljnim momentm a ne sa nekom ***coboljom...Tompson kao da gura loptu kada šutira, totalno je izgubio samopouzdanje.
Samo da mi je znati ko je doveo Štimca? Zbog kojih karakteristika? Što je veliki Zvezdaš?
Ma... matori stoji to da on pegla odbranu, i to vise nego zadovoljavajucu, ali ja patim kod njegovih resenja u napadu. Ne prepznaje dosta stvari kad mu je lopta u rukama, a to za nekog ko je profesionalac dosta dugo, nije prihvatljivo, bar meni nije.

Inace, slazem se da igra dobru sezonu, ali on nam nije potreban, jer nam nece nikad nista doneti kad bude trebao kao iskusni i prekaljeni igrac :R , bolje neka decurlija nego Marko ovako je najpostenije i nemam herca Simonovic.
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: АБА лига 13.коло Крка - Црвена Звезда

Post by srbin sk »

Dobro je da smo ovo dobili. Najteze je pobediti ovakve utakmice. I juce se Cedevita mucila i jedva dobila u Skoplje. Ajde da se okrenemo prema EL.
Locked