9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Нолло вам поново све представио, у тим се враћа Дангубић, у Бг остао Бориша, неизвјестан наступ Цирбе, Утакмица у 15 до 9, пренос на спорт клубу. Временску прогнозу за Стамбол немамооо... :mrgreen:

9. KOLO, EVROLIGA, FENERBAHČE – CRVENA ZVEZDA
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Sto smo se raspisali forumasi :D
Tesko je ocekivati pobjedu veceras ali nije prvi put da je tesko.
Pitanje je da li kalkulisati i odmarati kljucne igrace za utakmicu sa Bajernom ili ipak pokusati ovo dobiti. Nadam se da ako vidimo da nemamo sanse da ce Radonjic omoriti kljucne igrace i dati sansu rezervistima.
Bice zanimljivo i u Minhenu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Ništa drugačije nego kao protiv Reala i Himkija...razum očekuje poraz, srce vjeruje u pobjedu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ljudi dade ga Tompson!
To vam je ko Sikima kad da gol. :hooray:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Znamo svi za Tompsonove napadačke probleme, međutim čovjek je odigrao vrlo dobru odbranu na Datomeu i onom šupku repstativcu. S druge strane izostao je Kvinsijev napadački učinak.

I još nešto, tačno bih platio da Kovačić ne prenosi, 'bo ga ko ga stavi na prenos :annoyed:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

За сад трпају тројке Симон и Лаза, ваљда ће наставити Маркус и Квинси. Нисмо лоши, али је и даље Фенер много ближи победи. Морамо сваки напад да играмо у фулу, јер видели сте, пар минута празног хода, ето њих одма'.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Bez gluposti bi vodili desetak razlike. Lazic mi opasno ide na onu stvar i pored dvije pogodjene trojke. Miller 0 poena u prvom poluvremenu :shock:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Promašena utakmica Radonjića u svakom pogledu, na kraju još drži rovitog i istrošenog Cirbesa :faceplam: Štimaca poslati u fmp, a onda uzeti bilo koga. Može i stolicu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Promašena utakmica Radonjića u svakom pogledu, na kraju još drži rovitog i istrošenog Cirbesa :faceplam: Štimaca poslati u fmp, a odande uzeti bilo koga. Može i stolicu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Zaista je Radonjic bio los danas. Ni igraci nisu bili bolji.
Utakmica nije imala nikakav znacaj tako da i razumijem donekle. Mislim samo da su trebali vise igrati Rebic,Guduric,Dangubic ali eto. Jovic i Lazic su me opasno nervirali. Za Tomsona vise neznam sta bih rekao.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Zvezda je utakmicu izgubila krajem druge četvrtine i početkom treće. Lazić je u nizu izgubio dve tri lopte i oni su okrenuli, poveli, u trećoj je Jović počeo sa glupostima i lošom organizacijom, a Radonja ga je držao kao da mu je rođeni brat, Miiler ni senka onog u prethodnim utakmicama...Poraz kao poraz ne boli puno osim što su se "paprika" i bogdan ložili...Sve u svemuu štimac je odigrao iznad očekivanja a opet je u odbrani ispadao kao iz voza, to je strašno. Ako od njega Radonja napravi odbrambeno krektnog igrača ja ću ga uramiti.
Gudurina loša utakmica-ne zameram, mlad je i biće oscilacija...Simon najbolji na obe strane terena.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. коло ЕЛ: ФЕНЕРБАХЧЕ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Šteta, moglo se napasti ovo, ali trener je u 2. poluvrijeme ušao sa petorkom i taktikom za koš manje, što je donijelo seriju 8:0 i osjetnu razliku i samopouzdanje Feneru. Nije ni Cirba, ponavljam to, trebao onoliko igrati u 2. poluvremenu, a u ekipi je trebao biti i Nastić.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked