10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by dacha od bosne »

Pošto se radi o važnoj utakmici (možda i jednoj od utakmica sezone), red je da se već koliko danas otvori topik za istu.
Elem, nakon tijesne i iscrpljujuće pobjede nad Mega kompLeksom, igračima ostaje par dana da zajedno sa Radonjom srede misli, skoncentrišu se i u petak istrče na parket hale Pionir i obraduju vaskoliku zvezdašku populaciju.
Biće teško, biće strašno teško. Sa druge strane je najveća snaga Bajerna - Svetislav Kari Pešić. Prokockao je šansu protiv Reala i sada mu vađenje ostaje na nama.
Mi u meč ulazimo vjerovatno bez Simonovića (osim ako povreda ipak nije teže prirode...kažu da se radi o jačoj distorziji). Gudurić je takođe na utakmici sa Megom doživio povredu desne šake ili zgloba, tako da će ovo biti veliki hendikep ako jedan ili oba igrača budu upitna za petak.

Sve u svemu, nije neuspjeh izgubiti, ali ako ostave srce na parketu, može se do ispunjenja cilja - TOP16.

Utakmica počinje u 19 časova.

:psihodelija: :zastavaDS: :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Beara_Vladimir »

Ključ je u psihološkoj pripremi utakmice. Ekipa koja na tom planu bude bolje spremljena će dobiti utakmicu, ubeđen sam u to. Stoga se trener treba potruditi da, koliko god je to moguće u ovom trenutku, rastereti igrače. Izostanak Simonovića će se sigurno osetiti. On je trenutno naš najbolji šuter, ali i bez njega mi imamo sasvim dovoljno kvaliteta da dobijemo Bajern. Pokazali smo to u Minhenu, ali i u Piorniu protiv Reala i Himkija. Doduše, te utakmice smo mogli da igramo znatno rasterećenije. Upravo zato će psihološka priprema biti jako važna. Tu je ključna uloga trenera pred ovaj meč. Radonjić je prethodnih godina sticao iskustvo igranja važnih utakmica sa velikim pritiskom, te očekujem da to iskustvo dođe sada do izražaja.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by МоСа ВерСе »

Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Dafi »

Odavno nisam bio ovoliko nervozan pred neku utakmicu.
Ovo je vjerovatno utakmica sezone za nas sto se tice finansija a i sportski dio nije zanemarljiv.
Jednostavno neznam sta bih napisao sto se tice same utakmice :shock:
Zelim nam mnogo srece i da Pionir proguta Bajern!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by crazynorth75 »

Prva od utakmica koje će biti proglašene za meč sezone, sve je u našim rukama i ovakva prilika se mora iskoristiti. Nolle je dosta toga objasnio u svojoj najavi i analizi, vidljivo je da Renfro nije imun na agresivnost i udvajanja. Najvažnije je ne dozvoliti da se u startu raspucaju Rivers, pa i Savanović. Sa naše strane većina nas se uzda u neko ludilo Kvinsija, Markus je isto rođen za ovakve mečeve. Uz pravog Jovića i Guduru, te brata Cirbu to su naša najjača oružja. Oni će vjerovatno ići na to da nam odsjeku taj pik sa centrima, a često smo bili ranjivi na zonski presing. Sve u svemu neka nam je sa srećom, što bi reko Sava Kovačević - ''MI MORAMO PROĆ'!'' :zastavaGRB:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by dacha od bosne »

Mnogo toga će zavisiti kako Kvinsi uđe u meč. Odbrambeno se ne brinem, ali napadački (zbog zadnje dvije utakmice), da. On nam je trenutno uz Cirbu najvažnija karika za ovaj meč i zato će biti bitno da pogodi prve šuteve, posebno one za tri poena. Ako to krene kako treba, imamo ogromne šanse.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Dafi »

Nama treba 6-7 raspolozenih igraca da ovo dobijemo. Kao protiv Himkija.
Oni ce sigorno obratiti najvecu paznju na Millera i Zirbesa zato nam trebaju poeni Tomsona,Gudurica,Lazica,Simonovica(ako bude igrao)...
Moja najveca bojazan je Stimac mada ni oni nisu na centarskim pozicijama pretjerano kvalitetni tako da se nadam da ce se to nekako iznivelisati.
Ako Tomson veceras ne doprinese napadacki(petnaestak poena)trebalo bi mu se zahvaliti pa koliko god da kosta.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Sone »

Crvena Zvezdo pobedjuj za nas,
ta pesma sada se cuje u glas.
Napred mladici kucnuo je cas,
Severna armija uvek je uz vas..!!!


:zastavaDS: :psihodelija: :zastavaGRB:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by crazynorth75 »

'bem ti život koliko sam nervozan, što više ne počinje koji q :annoyed: samo da prođemo...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by tsva »

steta sto sad nije kraj
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Najdoski dr. Ilija »

RILJAJJJJJJJJJ......!!!!! :vitez:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by crazynorth75 »

Samo odbranu nastaviti držati
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by tsva »

kakva je ovo petorka?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by crazynorth75 »

tsva wrote:kakva je ovo petorka?
Čuva trener rezultat :faceplam
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 10. коло ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - БАЈЕРН

Post by Najdoski dr. Ilija »

Rovovska bitka, prsa u prsa, nadam se da ćemo izdržati.
Da smo u prvoj četvrtini sa 12 otišli na 14, nabili bi ih na 20+!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked