АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:Ko o cemu, Laki o vaspitanju. :dope:
Ja znam da je to za tebe nova, nepoznata riječ. Vaspitanje... Malo te sigurno i plaši. Naučićeš ti svašta još ovdje sa čim se nisi susretao u dosadašnjem životu. Samo te ja više neću podučavati, a i napravio sam kobnu grešku i upustio se u raspravu sa marionetom koju je neko pustio da pravi svinjac na forumu, da bi se nekome osvetio radi sopstvene povrijeđene sujete. A ti opet izdominirao u svim mogućim raspravama, tako da više nećemo nas dvojica raspravljati, jer ja ću se držati zlatnog pravila velikog Marka Tvena -

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Sone »

Ne znam dal je bas toliko jaka ili je prerano usla u formu ali Cedevita vezala 9 pobedu zaredom. Odgledah mec, mnogooo toga im zavisi od Bilana (strsan igrac, nikad ne izda na kladionici), steta sto su mu krva zrnca takva kakva jesu, rado bih ga video kod nas.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:Ko o cemu, Laki o vaspitanju. :dope:
Ja znam da je to za tebe nova, nepoznata riječ. Vaspitanje... Malo te sigurno i plaši. Naučićeš ti svašta još ovdje sa čim se nisi susretao u dosadašnjem životu. Samo te ja više neću podučavati, a i napravio sam kobnu grešku i upustio se u raspravu sa marionetom koju je neko pustio da pravi svinjac na forumu, da bi se nekome osvetio radi sopstvene povrijeđene sujete. A ti opet izdominirao u svim mogućim raspravama, tako da više nećemo nas dvojica raspravljati, jer ja ću se držati zlatnog pravila velikog Marka Tvena -

Image
Ko o cemu, Laki o glupavosti i povrijedjenoj sujeti... :magare: :kreza: Ko o cemu, Laki o svinjcu na forumu. :R

Ajd trgni jednu, bice ti lakse. Narodna medicina majka. :ventilator:

P.S. Sad skontah da sam ja zapravo Bishopova marioneta zbog povrijedjene sujete! :pehar: :valjanje: Covjeka ne cuh vise od 2 sedmice a on nas vise skoro i ne cita! Masta moze svasta. Djetinja posla. :kreza: Ajd otrci kod tete iz vrtica pa se zali. :utata: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Ono jes' da kršim Tvenovo zlatno pravilo, ali čisto ispravak netačnog navoda - nema Bišop veze sa onim što sam ja napisao u prethodnom postu. Pa-pa Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Pa cija sam marioneta onda? Coviceve povrijedjene sujete?! Ili Radonjine?? :thumbup: Cisto ono da i ja saznam kakve to mracne i nevidljive sile upravljaju sa mnom. :kreza:

Nego, vidim ja da si ti vec na Hariju Poteru. A mozda i na Jacky Danielsu. :rakija: :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Pravednik »

Prle skace sa teme na temu, virtuoz si pravi. Gdje li je vitez Kojo "Dok se zemlja okrece" sljedbenici ga izdati nece.
Da mi je nekako pronaći Jocu on jedini ima autoritet nad Prletom, Mrki i Tihi su boranija.
Daj nam Prle jos neku lekciju iz zivota sa sve mistrijom, vaservagom, mjesalicom, fanglom.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Pravednice, konsultantske i edukacijske usluge se placaju. Dosta sam vas ja ucio besplatno. Jedino sto jos mogu besplatno je da vas naucim meterom otcepiti pivu...i izguglati adresu dezurne apoteke u Prijedoru. Uzdravlje! :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by srbin sk »

Znam da postoji deo privatne poruke, pa valjda mozete tamo da merite duzinu necega. Ovo postaje necitljivo.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Ганац »

srbin sk wrote:Znam da postoji deo privatne poruke, pa valjda mozete tamo da merite duzinu necega. Ovo postaje necitljivo.
:hmmm: ..... :thumbsup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Da. Kriv je Radonja jbg. Poslao idolopoklonike na aparate. Karma is bitch.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked