АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Mene debelo nerviraju i Markusove partije, koje su u par posljednjih utakmica kriminalne. Da li je nešto uzrok tome tipa bolest ili nešto drugo, ne znam, ali da je loš, loš je. I Gal Mekel bi ovdje bolje izgledao. Nama je ta njegova (Markusova) lucidnost prijeko potrebna. Ne možemo tj. ne smijemo ostati samo na Joviću i Rebiću.
Nastić po meni mora naći mjesta u 12. Ne može ovo ovako sa Štimetom. Jednostavno ne ide. Još kada stane Cirbu, kao večeras, onda to dolazi do punog izražaja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by garnett »

na stranu sto je rau trebalo 25 minuta da skonta da je zirbes izduvan ko balon zbog proepterecenja, te drzanje lazica na ustrb rayana koji je taman poceo nesto da igra, ali da imas u sastavu mwill i mekela, koje placas cirke 600-700k, a rebic ti bude back up plej, je glupost svemirskih razmera..
kao sto sam i rekao u ranijem javljanju, taj rebic ne da je odigrao svoje sto je imao za ovu godinu, nego i za narednih 5.

u svakom slucaju, buducnost nam je sad postala nedostizna, ostaje nam da izborimo za poziciju ispred cedevite.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Све разумем, и умор стигао, и нико није могао да погоди сем Гудуре (браво момчино), али што Радоњићу ти Лазић игра целу последњу четвртину када Томпсон ем дао више поена од њега, ем игра исту одбрану? Па све да му јбм, Лаза јесте брат, али пусти Рајана, сигурно не би више одузео од Лазе.

Оном Алексу Марићу јбм све најмилије сем деце. Али су му вратили наши после што ми драго.

Будућност ће до краја да изгуби 3 или 4 утакмице. од Меге и Цедевите сигурно, а биће им још један пораз, утераће им још неко.
Last edited by МоСа ВерСе on Tue Dec 22, 2015 12:01 am, edited 1 time in total.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Najdoski dr. Ilija wrote:Meni je fascinantno što čovek kvari petorku koja nas je sa -18 dovela na -2!?
Vadi Guduru i Tompsona koji igraju kao zmajevi a uvodi njegove hrkljuš specijalce Lazića i Simonovića :faceplam:
Gudurić je u jednom trenutku sam tražio izmjenu. Tompson nije morao napolje, ali činjenica je da ne može jedna petorka toliko dugo da izdrži na parketu u takvom ritmu u kakvom smo počeli 2/4.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Dafi wrote:Ocajno. Mnogo me nervira Lazic a jos vise Radonjic sto ga forsira.
Kao da mu je rod rođeni. Svi su bili grozno loši, ako im je akcenat na ABA ligi, najebasmo ga mi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by garnett »

skroz sam prevideo da ceda ima pobedu vise od nas, tako da ono.. tesko cemo mi i do tog drugog mesta
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Mi sa Cedevitom imamo meč u Pioniru i ako ga dobijemo, ispred njih smo (pod uslovom da do kraja ne kiksamo). Čović je spomenuo da će od sada fokus biti na aba ligi i domaćim takmičenjima, plus ako je tačno da ćemo dovesti neko pojačanje/a, onda se ne plašim tog susreta sa Cedevitom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by garnett »

dacha od bosne wrote:Mi sa Cedevitom imamo meč u Pioniru i ako ga dobijemo, ispred njih smo (pod uslovom da do kraja ne kiksamo). Čović je spomenuo da će od sada fokus biti na aba ligi i domaćim takmičenjima, plus ako je tačno da ćemo dovesti neko pojačanje/a, onda se ne plašim tog susreta sa Cedevitom.
moze cho da prica sta hoce, neminovnost je da cemo mi nakon el meceva biti iscedjeni..
ja ne smatram da nam treba pojacanje, vec treba samo naci mesta za sve...
mi na klupi imamo mwilla, koji gotovo ni ne ulazi u klupu a prosle godine je bio jedan od vodecih igraca..
stimac i takava kakav je, za bakc up je vise nego dobar..
dangubica ni u najavi
tomson i kad malo proigra, ra ga odma sece..
tako da paznju treba usmeriti na to, a ako ra nastavi ovako da svaku utakmicu siluje jovic, millera i zirbesa, onda ce se desevati ovo sto se noicas desilo...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Samo mi nemojte o toj iscjeđenosti. Da nismo ušli u Top16 pričali bi da nećemo imati kontinuitet igara i da će nas to dovesti do poraza u aba ligi. Nikakva iscjeđenost tu neće biti. Samo sada treba snagu usmjeravati ka prioritetnijim stvarima, a to je aba.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Ovo danas je bio do zadnje kapi iscijedjen limun. Sve govori cinjenica da je najbolji i najefikasniji igrac poslije Gudure bio Stimac! Ne mogu da vjerujem da se ovdje sad u diskusiji nesto posebno isticu Lazic i Simonovic kao negativci a Cirba, Jovic, Miler a bogami i Markus odigrali plac Majke Bozje?! I nista im ne zamjeram nikome za ovo veceras, vidi se da su ljudi jednostavno premoreni. Ubile su nas ove turbulencije, paklen ritam, jebena grupa u EL, povrijede, skracena rotacija (objasnjenje ujedno Geniju zasto nas “nema po dvije cetvrtine na parketu“). Mora da se dobije Cedevita, ozive prije svih Markus ali i Dangubic i Tejic i prosiri rotacija Nasticem i Simanom u laksim mecevima u ABA. Pogotovo je bitno odmoriti Jovica i Cirbu, ljudi su na kraju snaga! Luka, Majk, Dangubic, Tejic, Simonovic - istorija nasih povrijedjenih. Plus Mekel dok je bio. Plus Markus u rekreativnoj formi sada. Mnogo bas.

Bzvz izgubismo od Olimpije i Igokee i sad sta je tu je.
Last edited by Либурнија on Tue Dec 22, 2015 12:29 am, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Константин »

Очекивани пад након Бајерна али онако лежерно водити меч без икакве енергије је срамота. У родном граду се поздравиш најсрдачније са свима, али на терену подивљаш. Молити се Богу да прође све без повреда у наредном периоду, треба истовремено играти топ16 и АБА а још се 100% не зна како се иде у ЕЛ наредне године.
п.с. јој колико смо и овде водили расправа да Гудура није требао бити у ФМП-у прошле сезоне и да је морао одмах у ростер у овој. Ко је потенцијал он расте са бројем утакмица у ногама.
Врста која изумире
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

dacha od bosne wrote:Samo mi nemojte o toj iscjeđenosti. Da nismo ušli u Top16 pričali bi danećemo imati kontinuitet igara i da će nas to dovesti do poraza u aba ligi. Nikakva iscješenost tu neće biti. Samo sada treba snagu usmjeravati ka prioritetnijim stvarima, a to je aba.
Upravo ovo ...
Mnogo je bitna stvar top 16 iz tog razloga ...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Zasto su Gudura, Stimke pa i Tompson bili ponajbolji danas? Zato sto su fizicki ponajmanje potroseni. So simple is that.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Ovo danas je bio do zadnje kapi iscijedjen limun. Sve govori cinjenica da je najbolji i najefikasniji igrac poslije Gudure bio Stimac! Ne mogu da vjerujem da se ovdje sad u diskusiji nesto posebno isticu Lazic i Simonovic kao negativci a Cirba, Jovic, Miler a bogami i Markus odigrali plac Majke Bozje?! I nista im ne zamjeram nikome za ovo veceras, vidi se da su ljudi jednostavno premoreni. Ubile su nas ove turbulencije, paklen ritam, jebena grupa u EL, povrijede, skracena rotacija (objasnjenje ujedno Geniju zasto nas “nema po dvije cetvrtine na parketu“). Mora da se dobije Cedevita, ozivi Markus i prosiri rotacija Nasticem i Simanom u laksim mecevima u ABA. Pogotovo je bitno odmoriti Jovica i Cirbu, ljudi su na kraju snaga!

Bzvz izgubismo od Olimpije i Igokee i sad sta je tu je.
Veceras smo podigli lestvicu, nije nas bilo 3 cetvrtine. :mrgreen:
Uzasna utakmicu svih sem Gudure, Stimca i Tompsona, uz katastrofalno vodjenje utakmice od strane Radonjica. Neke njegove odluke jednostavno ne mogu razumeti koliko god se trudio.
Imam los predosecaj da necemo puno zaliti za ovim porazima jer niko iz ABA lige nece ni ici u EL sledce godine.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 15 коло Будућност - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Ne vidim sta je Radonja mogao mnogo drugacije da uradi? Poslao je petorku na parket sa Markusom, Milerom i Cirbom na pocetku i mi zjanemo 17 razlike 1/4 posto ne moze niko vola da ubode. :koka: :matis: Jbg.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked