1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Iako smo se dosta glupirali, izgubismo zato sto smo pokradeni. Po igri smo debelo zasluzili pobjedu. Sta je tu je, nismo ni kontali da cemo igrati ovdje a mi smo dapace konkurentni u 16 najboljih ekipa Evrope i to nakon svih fulanja sa pojacanjima i povrijedama sestorice igraca. I opet mi nismo zadovoljni...nema, ili uzeti EL ili tjeraj sve u 3 lijepe. Ne vidjoh na svijetu razmazenijih navijaca od nas. Al dobro, ovaj put prodje barem bez je....a majke lemuru i slicno, kako vas je samo cika Dacha ustrojio! :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:Iako smo se dosta glupirali, izgubismo zato sto smo pokradeni. Po igri smo debelo zasluzili pobjedu. Sta je tu je, nismo ni kontali da cemo igrati ovdje a mi smo dapace konkurentni u 16 najboljih ekipa Evrope i to nakon svih fulanja sa pojacanjima i povrijedama sestorice igraca. I opet mi nismo zadovoljni...nema, ili uzeti EL ili tjeraj sve u 3 lijepe. Ne vidjoh na svijetu razmazenijih navijaca od nas. Al dobro, ovaj put prodje barem bez je....a majke lemuru i slicno, kako vas je samo cika Dacha ustrojio! :kreza:
:faceplam: :smeh:
Last edited by crazynorth75 on Thu Dec 31, 2015 12:04 am, edited 1 time in total.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Kaj te muci njofra? El ih bilo 6 i kratka rotacija i roviti igraci u grupe? Luka, Dangubic, Tejic, Cirbes, Lazic, Simon. Gala ni ne racunam. Daj da vodimo konstruktivnu i argumentovanu diskusiju i da nadasve budemo parlamentarni. :toljaga: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Sone »

Kome streba stream za sutra da gleda snimak, evo ovde:

Znaci, otvarate u VLC plejeru. Ima dosta kanala, pa i Arena.

https://www.sendspace.com/file/6k2g10" onclick="window.open(this.href);return false;

Znam da je oftopik i izvinjavam se ali sad je samo basket aktuelan pa mozda nekome zatreba.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Večina utakmice odigrana na vrhunskom nivou. Naravno, stručnjaci će reći suvi kvalitet igrača. Zadnja četvrtina odigrana veoma loše, ali bilo je i malo čudnih odluka sudija. Naravno, tu zadnju nisu izgubili suvi kvalitetaši, nego Radonja.
Neka...sve će se ovo vratiti kada bude trebalo. Ko ovu utakmicu doživljava kao katastrofu (zbog poraza) volio bih da mi kaže šta je iskreno prije iste očekivao.
S Kinsijem ćemo biti mnogo jači, plus +, nadam se da ćemo imati suđenje u Pioniru i Areni kao i Efes večeras.
Брате Дачо, није то Радоња изгубио, него је Ефес добио.
Заборављамо да је Ефес јачи од нас и да квалитет некада мора да дође до изражаја. Ми смо били добри три четвртине, они последњу и јебај га. Мало судије, мало ми. Некада добијеш, некада изгубиш. Овде је мало фалило, али да смо добили, то би била сензација. Стварно смо све урадили да добијемо и овај пораз не можемо да гледамо кроз призму било чега негативног, него да играмо још боље (а хоћемо јер је дошао и Кинси) и да схватимо да можемо да нападнемо топ 8. Будемо ли јурили топ 8, са ростером који имамо, доћи ће АБА а са њом и бенефити.
У изједначеној смо групи, само овако наставити. Иако заиста боли овај пораз, треба наставити даље. Направићемо сензацију у Малаги или, ако Бог да, дрмнућемо ПАО у Атини... Наплатићемо ми ово у сваком случају када буде требало, уверен сам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Sone »

Ukop'o nas Jovic, covek krenuo da pravi faul a on se usro.. zatim Radonjic sa debilskom odlukom da brani 21 sekundu sa nase strane.

Sad jos teze pada sinocni poraz kad smo dosli sebi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Ганац »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tfc8CYx9Qlk[/youtube]

Image

Uzgred, gledajući ovo sinoć (režiser zumira Radonjin ples) ja umirem od smeha, žena me gleda čudno...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dr. Gonzo »

Sone wrote:Ukop'o nas Jovic, covek krenuo da pravi faul a on se usro.. zatim Radonjic sa debilskom odlukom da brani 21 sekundu sa nase strane.

Sad jos teze pada sinocni poraz kad smo dosli sebi
Aj malo obrazlozi ovo debilska odluka... Mislim, glupo je da ti se post svede na tu konstataciju. Zbog cega je debilska odluka?
Zasto mislis da je bolja varijanta da pravi faul(?) (ne kazem da nije, al se svodi na sbbkbb momenat), evo po meni je ispravna odluka, jer je u tom trenutku slobodna procena trenera na osnovu vidjenog na terenu. A da te podsetim, mi smo bili do tog trenutka u konstantnom vodjstu, pa ne bi bilo bas na mestu da im poklanjamo dva sigurna poena, jer je Duda ubacio sutere i sigurne izvodjace sa penala, i samim tim ih dovodimo u vodjstvo, a nas u neizglednu situaciju, jureci poene koje smo i ovako poradjali. Tako reci obrtni momenat.

Ima logike da se pravi faul i da se organizuje zadnji napad, ali kao sto rekoh, mi smo se mucili da postignemo poene i ova odluka je na mestu, jer jednostavno nismo bili sposobni da dodjemo do poena zbog psiho-fizicke potrosnje, a i ovi bi nas ubili, kao sto i jesu, a sudije nisu mrdnule prstom.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Nolle »

Dobićemo ih 15 razlike u Pioniru.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Sone »

Kako sigurne kad Danston mislim samo jednom pogodio oba bacanja u seriji za ceo mec. Ta njegova procena je dovela do toga da prokockas 15 poena, posle onih 20 u Strazburu, covek bi prokockao i onih 26 u fudbalu kad bi mu pruzili priliku.
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dr. Gonzo »

Sone wrote:Kako sigurne kad Danston mislim samo jednom pogodio oba bacanja u seriji za ceo mec. Ta njegova procena je dovela do toga da prokockas 15 poena, posle onih 20 u Strazburu, covek bi prokockao i onih 26 u fudbalu kad bi mu pruzili priliku.
'si gled'o ti tekmu uopste il' po difoltu afirmativno pise/as po Radonjicu? :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

I ja htjedoh da ga pitam ovo za Danstona. Čovjek promašio samo jedno bacanje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dr. Gonzo »

dacha od bosne wrote:I ja htjedoh da ga pitam ovo za Danstona. Čovjek promašio samo jedno bacanje.
Al najcrnje od svega sto Danston ima procente kroz sezonu 50-ak%, i bas se protiv nas namesti da omasi samo jedno :D
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

dr. Gonzo wrote:
dacha od bosne wrote:I ja htjedoh da ga pitam ovo za Danstona. Čovjek promašio samo jedno bacanje.
Al najcrnje od svega sto Danston ima procente kroz sezonu 50-ak%, i bas se protiv nas namesti da omasi samo jedno :D
Dobro, ja iskreno nisam pratio Efes, ali znam da je u Oliju bio loš sa slobodnih. I sinoć dok sam gledao tekmu, ibretim se sa ćerom otkud ovaj tako da pogađa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked