1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Raspravljate bezveze o Danstonu, njemu lopta i ne bi išla, nego bi išla na šutere, no bez obzira na to, za mene lično je idiotizam na 20+ sekundi do kraja igrati čekalicu, ovo pišem nevezano za to, dr Gonzo, što volim da pišam po Radonjiću :mrgreen: I onda Lazić onako ostane na ničoj zemlji, ostao da rotira vani, a uopšte ne gleda gdje mu je igrač, kad su već ostali skupljali, morao je on biti taj vanjski korektor, a ne da bleji šta se dešava u reketu, pa Miller morade izaći na njegovog i ode pas za samog Šarića, koji te šuteve pogađa u visokim procentima. Koš smo primili samo zato jerbo Laza nije razmišljao i bio skoncentrisan ili mu nije rečeno (možda i jeste da ne griješim dušu) šta on treba da radi.
Na 20+ sec, ja bih uvijek radio faul, sve i da radim faul na bekovima, onda imaš u svojim rukama sve, pa nek oni razmišljaju dal' će da fauliraju ili ne. I to, da glupost branjenja na 20+ sec bude veća, imali smo TO i kretali bi u napad sa pola. Ovako čekaš i moliš se nebesima da promaše. Glupost i bezmudost, za mene lično.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dr. Gonzo »

crazynorth75 wrote:Raspravljate bezveze o Danstonu, njemu lopta i ne bi išla, nego bi išla na šutere, no bez obzira na to, za mene lično je idiotizam na 20+ sekundi do kraja igrati čekalicu, ovo pišem nevezano za to, dr Gonzo, što volim da pišam po Radonjiću :mrgreen: I onda Lazić onako ostane na ničoj zemlji, ostao da rotira vani, a uopšte ne gleda gdje mu je igrač, kad su već ostali skupljali, morao je on biti taj vanjski korektor, a ne da bleji šta se dešava u reketu, pa Miller morade izaći na njegovog i ode pas za samog Šarića, koji te šuteve pogađa u visokim procentima. Koš smo primili samo zato jerbo Laza nije razmišljao i bio skoncentrisan ili mu nije rečeno (možda i jeste da ne griješim dušu) šta on treba da radi.
Na 20+ sec, ja bih uvijek radio faul, sve i da radim faul na bekovima, onda imaš u svojim rukama sve, pa nek oni razmišljaju dal' će da fauliraju ili ne. I to, da glupost branjenja na 20+ sec bude veća, imali smo TO i kretali bi u napad sa pola. Ovako čekaš i moliš se nebesima da promaše. Glupost i bezmudost, za mene lično.
E, sad si nam sve pokvario :R
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Sone »

Kakve veze ima gde bi isla lopta? Faul mozes napraviti na svakom igracu, recimo zakucas se u blok u kojem je Danstom, srusis ga i gle cuda, sudija svira faul..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ima i toga, samo što tu imaš određeni rizik od sviranja nesportske, ili da, gle čuda, puste, ali slažem se da se moglo i tako kad je Danston stao u blok, moglo se ići na jači kontakt, a prije izvođenja nabaciš mu petaka kao Raško :jumping1: . Uglavnom usaglasili smo se da je trebalo praviti faul Gonzo. Jel' tako - tako je. :travka:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Sone »

Bas smo metiljavo i traljavo izgubili.. Joviceva greska, Lazicev zicer, Cirbersovo prikucavanje, pa zatim smetnja i vracanje lopte na nasu polovinu u aut. I opet Jovic. Ej ono "trzanje" kad su izgubili loptu pa je Jovic onda hteo faul.. Au. Kako vreme prolazi sve teze pada poraz.
Locked