1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Kolko je ovaj Radonjić glup čovek!!! :faceplam:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by garnett »

sta reci a ne zaplakati
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

kakav idiotski poraz :frust: :frust: A tačno sam znao da će braniti zadnji napad :dope:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Dafi »

Nemozemo da izvedemo loptu iz auta :shock:
Poklonjena pobjeda!
Mi u stvari ove godine neznamo sacuvati veliku prednost.
Jedno pet faulova na Zirbesu pri zadnjem sutu!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Dafi »

Toliko jeftinih gresaka u zavrsnici utakmice da se nije drugacije ni moglo zavrsiti.
Lazic masa zicer,Micic sam sa tri metra masa,jovic gazi liniju u kontri :shock: :shock:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Ганац »

Ko je i na trenutak pomislio da će na 3 sekunde do kraja da se svira faul nad igračem Zvezde, taj živi u teškoj iluziji kako na drvetu rastu čokolade.
Lm, mi smo tekmu izgubili sa tri-četiri brljanja Jovića (zaustavljanje driblinga i nepostojanje ideje šta sa loptom), međutim svi navijači bi u 17.55 potpisali ovakav ishod na kraju meče kao uspeh, a ja i ovako smatram uspehom (iako je ispuštena pobeda) i samo zamislite ovu ekipu sa TKom...ludilo.
Radonjić mora da poradi na izvođenju lopte, ovo postaje tm ove ekipe (teško izvođenje kod presinga).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by tsva »

Kakav bre uspeh?

Kad vodis citavih 39 minuta i 57 sekundi i izgubis to ne moze biti uspeh. Pogotovo kad si bolji. Ovo je neuspeh a na kraju ove faze cemo videti sta nas je kostalo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Večina utakmice odigrana na vrhunskom nivou. Naravno, stručnjaci će reći suvi kvalitet igrača. Zadnja četvrtina odigrana veoma loše, ali bilo je i malo čudnih odluka sudija. Naravno, tu zadnju nisu izgubili suvi kvalitetaši, nego Radonja.
Neka...sve će se ovo vratiti kada bude trebalo. Ko ovu utakmicu doživljava kao katastrofu (zbog poraza) volio bih da mi kaže šta je iskreno prije iste očekivao.
S Kinsijem ćemo biti mnogo jači, plus +, nadam se da ćemo imati suđenje u Pioniru i Areni kao i Efes večeras.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:Kakav bre uspeh?

Kad vodis citavih 39 minuta i 57 sekundi i izgubis to ne moze biti uspeh. Pogotovo kad si bolji. Ovo je neuspeh a na kraju ove faze cemo videti sta nas je kostalo.
Tsva, mnogo plitko gledaš. Naravno da je loše što smo izgubili dobijenu utakmicu, ali nije katastrofa, niti neki veliki neuspjeh. Usporedi rostere, trenera, i onda mi reci da smo ovo morali da dobijemo???
Mislim, nije nego.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by tsva »

dacha od bosne wrote:
tsva wrote:Kakav bre uspeh?

Kad vodis citavih 39 minuta i 57 sekundi i izgubis to ne moze biti uspeh. Pogotovo kad si bolji. Ovo je neuspeh a na kraju ove faze cemo videti sta nas je kostalo.
Tsva, mnogo plitko gledaš. Naravno da je loše što smo izgubili dobijenu utakmicu, ali nije katastrofa, niti neki veliki neuspjeh. Usporedi rostere, trenera, i onda mi reci da smo ovo morali da dobijemo???
Mislim, nije nego.
pa na papiru nismo svakako ali po toku utakmice jesmo, morali smo to da dobijemo
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

@tsva: Stoji to da smo imali utakmicu u rukama. Iskreno, nije nam ovo prva ovako izgubljena, ali bolje sada nego kasnije. na kraju krajeva, izgubili smo i od Strazbura na još gori način , pa smo onda opleli Real, Himki i Bajern i ušli u ovu Top 16 fazu. Imamo mi finih šansi kada se priključi Kinsi. Zato ne treba momcima i treneru previše zamjerati jer niko )iskreno govoreći) ne očekuje baš previše od ove Top 16 faze, a možemo možda mnogo da dobijemo.
I veliki i veći klubovi od Zvezde znaju da ispuste ovako utakmicu pa niko ne drami previše, a nije hvala Bogu, ni kraj svijeta niti smo već ispali i završili evroligaško putešestvije.
Polako, doće to sve na svoje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by Ганац »

Uspeh jeste, malo su sudije dozvolile Efesu čvršću igru u 4/4, tako da smo teško dolazili u poziciju za šut, malo smo mi usled toga grešili, i to je to.
I da ponovim, sve i da su Zebri polomili ruku, sudije ne bi 3 sekunde do kraja svirale faul. Utakmica je izgubljena pre toga.
Vasa me je prijatno iznenadio, i kada je on imao loptu u prevođenju, ja sam se nekako osećao sigurnije, Jović davi loptu ( u prevođenju). Kažem da me je prijatno iznenadio s obzirom da je odigrao dobro nakon samo par treninga sa ekipom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
tsva wrote:Kakav bre uspeh?

Kad vodis citavih 39 minuta i 57 sekundi i izgubis to ne moze biti uspeh. Pogotovo kad si bolji. Ovo je neuspeh a na kraju ove faze cemo videti sta nas je kostalo.
Tsva, mnogo plitko gledaš. Naravno da je loše što smo izgubili dobijenu utakmicu, ali nije katastrofa, niti neki veliki neuspjeh. Usporedi rostere, trenera, i onda mi reci da smo ovo morali da dobijemo???
Mislim, nije nego.
Onda da mi i ne igramo ovaj Top 16, kad već cilj nije pobjeda. U svakoj utakmici, pa sve i da igraš protiv San Antonia, nadaš se pobjedi, to je igračko razmišljanje. Naravno da poraz sam po sebi nije katastrofa, ali na ovakav način izgubiti jeste glupo. Radonjićev TM jeste pogub kad se utakmica lomi, koliko mu je trebalo da se sjeti da uvede drugog pleja u momentima kad su stizali, a mi brljavili u napadu i gubili lopte bezveze, nismo mogli da odbranimo najprostijih 2 na 2 sa Danstonim koji je od 21 poena imao bar 5-6 zakucavanja sam kao duh nakon pika. Mogao je probati ono što je njemu uradio Luka Pavićević i zonski pokušati braniti pik. Jebiga Gudura promaši trojku preko ruke, potom i Cirba zadnji napad preko dvije ruke, pa bi Radonjić bio bolji i od kouč Grega...
Ti govoriš tsvau da plitko gleda, a tvoj argument je ''uporedi trenere i rostere'', zamisli da su tako razmišljali '91 FKCZ ili'92 FKP i da ne nabrajam brojne druge velike rezultate klubova sa ovih prostora...Nije bio imperativ pobjede, ali kad se utakmica već ovako otvorila, moralo se uzeti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. коло Топ 16 фазе: Ефес - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

naravno da se ide na pobjedu. Ko to za ime Boga spori? Gdje ja napisah da nije glup poraz? Naravno da je glup i da ovako više boli. Samo kažem da nije katastrofa.
A za rostere sam rekao da se gleda baš tim očima da nije katastrofa izgubiti od ovakve ekipe. Nisam mislio ništa drugo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked