АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

A što je trebao da brani Pulena koji ionako razbija cijelu utakmicu? Čovjek je na vrijeme tražio faul da ima zadnji napad za izjednačenje i produžetak.
Mi smo loše odigrali i ispustili smo 11 razlike. To je nedopustivo. Ali naša osnovna boljka večeras su bili loši plejevi. Vasilije još je nešto i odigrao. Jović i pored asistencija nekako skroz u autu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Pogubio se totalno Radonja i jedini je krivac za poraz. Nema šta da se piše dalje. Sad neka uigrava ekipu za plej of jer smo svakako treći. I ako Laza potisne minute Guduriću, onda nek' ide sve u peršun. Trebaće nam Luka kad krene borba.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:A što je trebao da brani Pulena koji ionako razbija cijelu utakmicu? Čovjek je na vrijeme tražio faul da ima zadnji napad za izjednačenje i produžetak.
Mi smo loše odigrali i ispustili smo 11 razlike. To je nedopustivo. Ali naša osnovna boljka večeras su bili loši plejevi. Vasilije još je nešto i odigrao. Jović i pored asistencija nekako skroz u autu.
Pulen što bi ga dao kad bi skupili reket, dao bih ga i ja, a sve i da ga je dao, na scenu bi stupio naš čuveni zadnji napad, opauči je preko 3 ruke, pa šta bude...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Pulen bi loptu držao do samoga kraja i da ga je dao ostalo bi i manje od 5 sekundi do kraja. Daleko da branim Radonjića. Ovaj poraz jste njegov. Ali je bilo logično da traži faul na nekih 10 sekundi do kraja. Ne mogu da shvati da Jović to nije čuo a Radonja je bio 5 metara u terenu.
Ništa, klažemo se na gostujućim terenima ili sa Cedevitom ili sa Đetićima. Brine što gubimo ovakve utakmice i protiv Cedevite i protiv Efesa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Il genio »

dacha od bosne wrote:Pulen bi loptu držao do samoga kraja i da ga je dao ostalo bi i manje od 5 sekundi do kraja. Daleko da branim Radonjića. Ovaj poraz jste njegov. Ali je bilo logično da traži faul na nekih 10 sekundi do kraja. Ne mogu da shvati da Jović to nije čuo a Radonja je bio 5 metara u terenu.
Ništa, klažemo se na gostujućim terenima ili sa Cedevitom ili sa Đetićima. Brine što gubimo ovakve utakmice i protiv Cedevite i protiv Efesa.
Ne slazem se, bas suprotno mislim. Ono protiv Efesa je odluka trenera, neko vise veruje svom napadu, neko vise odbrani, pa u skladu sa tim i odlucuje da li se pravi faul ili ne. U vecerasnjoj situaciji, gde nam ne odgovara minimalna pobeda, gde nemamo TO, apsolutno je pogresno praviti faul. Bar po mom misljenju.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Najdoski dr. Ilija »

Кад га нису чули на 10 сек, шта тражи у терену и хистерише на 5 до краја?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Beara_Vladimir »

Još gore ako je tražio faul. Sve i da je Kinzi ubacio onaj šut na kraju to nam ništa ne bi značilo u poretku na tabeli. Ovo je Radonjićev poraz. Neverovatno koliko on stvari radi šablonski. Šta će ti Lazić u igri 20+ minuta pored TK-a i Gudure? Gudurić će za koju godinu biti među najboljim evropskim bekovima. O Kinzijevim kvalitetima da ne govorim. Ne treba trošiti reči na to koliko su bolji od Lazića. Treba pohvaliti Štimca, partija za poštovanje. Izbacio je Bilana iz meča potpuno, ali to nije bilo dovoljno. Ovim smo porazom zakomplikovali sebi život samo tako.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Bez obzira na one rekorde u asistencijama u EL, Jović je solidan plej, ali ništa više od toga. Sa svojom ležernošću u prevođenju lopte, opuštenom organizovanju napada i carinjenju lopte do 4/5 sekundi do kraja napada, dovodi tim u nezavidan položaj i dovodi do nekih nerezonskih šuteva koji su pod mus.
U odbrani je hvaljen, međutim ja baš i nisam tako siguran da je toliko dobar koliko navijači misle.
Sve u svemu, pokušava da obuje patike dva-tri broja veće, a to ne ide, nikako.
Trener tima u kome u prvom poluvremenu jedan Štimac bude najefikasnije mora da stavi prst načelo i da se zapita šta ovde nije u redu. Radonjić je toliko toga večeras izgrešio da ja nemam reči, a možda i najveću grešku je pravio što nije imao adekvatan odgovor na zonu Cedevite.
Zaista ne mogu da zamerim Guduri za lošiju partiju, ali dečko se ne krije od lopte, Jović na 22 sekunde do kraja prvo drži loptu kao da je nesvestan vremena i pozicije, tako i u poslednjem napadu je sa toliko dekoncentracije odigrao kao da je do pre 6/7 sati bančio po lokalima slavećo NG.
Očajna partija trenera i prvog pleja. sada će nam biti kako bude, Cedeviti čestitam čistu pobedu i minimum drugo mesto na kraju sezone, atreneru i pleju naše ekipe želim da se zatvore u neku prostoriju i da gledaju utakmicu protiv CDvite ok ne shvate svoju glupost i svoje greške, ono kako bi ih ja nazvao i pored ovolikog čekanja da se smirim je previše vulgarno i neću, a njima će valjda nešto doći iz **** u glavu.
Micić je za Jovića plej sa velikim P, zapamtite.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Kada se vrati Luka, Lazić treba da bude 11.ti igrač. Nama filozofija beskrajno jake odbrane ne ide nikako. Moramo da budemo kreativniji i sa više opcija u napadu. Plus, što niko sem Štimeta nije rupa u odbrani ( s' tim što Štime to nadoknadi u napadu), tako da Lazi beskrajno hvala, ali po kvalitetu je tu. Po pet minuta, neki specijalni zadatak i to je to.
Baš sam se iznervirao jer nam se dešava opet da ispuštamo prednost. Ovo se rutinski privodi kraju, ali toga kod Radonje nema. Bolje egal da smo ušli u poslednju...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Baš ćeš dočekati da Laza bude 11. igrač. Što bi rekli nadrealisti, ovome se gtohotom smijem :valjanje: Mislim, ne tebi, nego toj nadi. Neće Radonja to uraditi nikada.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Ne mora Dačo da pobedi sujetu, ali neka se zapita šta dobija sa time na kraju.
Mene ne brine treće mesto koliko me brinu neke stvari koje se konstantno ponavljaju. Nadam se da Radonja zna šta radi. Mnoge stvari podržavam, ali ovakvi porazi moraju da se naplate u plej ofu.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by garnett »

ra je utripovao da je bob i to je ono sto nas je kostalo..
totalno je neverovatna cinjenica da bi njemu lazic i simon igrali i pre uejda i lebrona, da ih kojim slucajem ima u timu.. pa da su mu sinovi, ne ide brate...

ovim porazom, smo zesce iskompromitovali sebe.. sada nam ostaje nada da ce tamo do pocetka plej ofa svi biti fit, i da cemo morati da vezemo dve odlicne utakmice..
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:Baš ćeš dočekati da Laza bude 11. igrač. Što bi rekli nadrealisti, ovome se gtohotom smijem :valjanje: Mislim, ne tebi, nego toj nadi. Neće Radonja to uraditi nikada.
Neka ga onda Lazić sledeći put uvodi u TOP16 i rešava utakmicu svojim trojkama preko ruke sa 8 metara. Najtužnije od svega je što Gudurić prvog tima video ne bi da se Dangubić nije povredio.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Либурнија »

Za obicne navijace smrtnike:

Sad dolazi na naplatu lutanje sa strancima, kasno kompletiranje konacne verzije rostera. Sto se nije platilo na mostu (protiv svetog Karija), placa se sada na cupriji. Sasvim zasluzeno! Ipak, nacinjena steta moze se popraviti ali ovakvom pogubljenom igrom i pristupom svakako ne. Ovakvi slobodni padovi kao u ove zadnje 2 tekme stvar su psihe. Jerbo da nisu ne bi bilo ni onih dobrih 3/4 tekmi. Ono sto je meni sasvim nejasno zasto se u situaciji kada vodis siluje sut i ide na individualno rjesavanje? Umjesto da se nesto odigra, pa i dole na 5, i to je bolje nego ispucavanja. Drugo, Jovic je pao u formi, sto je bilo i logicno posto ono sto je on odigrao ove polusezone nije bilo humano. Covjek je igrao na granici mogucnosti, sad je sagorio a Markus odnosno Vasa su suvise kasno stigli kako bi ga rasteretili. Danas Nastic i nije toliko falio u rosteru posto su centri odradili svoje. Ali sad nas plejevi kolju.

Atmosfera kao na bilijaru ili sahu a Pionir pun. Sreca pa nije bilo olosa kao na Realu, Himkiju i Bajerna. :whistle:

prvi dio posta editovan i prebačen u razonodu. Sve što ima veze sa prepucavanjem, ko god da piše, slaće se tamo. Dacha
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Il genio »

Dok se ne rascisti sa Evroligom oko prohodnosti, ja se ne uzbudjujem previse zbog ovih poraza u ABA ligi. Razum mi kaze da nema previse mesta za optimizam. Svom snagom na Top 8, pa da se oprostimo u velikom stilu. :)
Locked