АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Meč se igra u ponedeljak od 18 časova. Izuzetno važan susret sa direktnim konkurentom za osvajanje ABA lige, kao i takmacem u Top 16 fazi. Pobjedom izbijamo na drugo mjesto, a to može mnogo da znači ako se u polufinalu ABA lige susretnemo sa zagrepčanima.
Sve u svemu, biće ovo dobar meč i prilika da vidimo naše novo pojačanje, Tarensa Kinsija.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Za nas a i CeDu je ovaj okršaj mnogo bitan, bitniji nego li na prvi pogled izgleda.
I nama i njima je to preduslov da direktnog konkurentapobedimo i time sebi pribavimo utakmicu više na domaćem parketu, naša pobeda bi to značila gotovo sigurno, a CeDina sigurno 2 mesto (o prvom bi morao da usledi neki kiks Bludućnosti), samim tim i lakši put do obezbeđivanja novogučešća u EL.
Drugi bitan momenat jeste početak jedne uspešne serije sa njima/nama, očekujem nekih 4 do 5 utakmica sa njima do kraja sezone, i treći po meni takođe bitan element je što bi pobedom ostvarili mnogo bolju atmosferu u i oko kluba u oči predstojećih ABA i EL utakmica.
Nešto što će mnogi gledati, nadati se i očekivati je da TK u prvoj tekmi porobi,on će nešto i pokazati u odbrani 1-1 i u napadu isto u izolacijama, a sada očekivati neke maestralne učinke posle par treninga je malo nerealno.
U tom pogledu sam prijatno iznenađen nastupom Vase, i sigurnom prenosu lopte, i moram priznati da će biti kvalitetno pojačanje na mestu pleja.
Od Milera očekujem i neku trojku, 2/3 banane, da zaključa reket i da izbacimo Cedine visoke na 4/5 metara od koša, što bi predstavljalo 30/40% dobijene utakmice.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Зауставити Билана, тачније, ако је могуће, увести га у проблем са личним грешкама, Лаза да дави Пулена да се искупи за онај промашени зицер и мислим да немају шта да траже против нас у Пиониру. Очекујем да ће Пионир бити попуњен, очекујем Кинсија да унесе нови ниво енергије. Наравно, очекујем победу. Треба већ сутра да им наговестимо шта их очекује у даљим дуелима са нама.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by srbin sk »

Ovo sto kaze MoSa i plus njihov sut za tri. Paziti na Babica i Pilepica. I ne dozvoliti ofanzivni skok.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by crazynorth75 »

'bem ti sunce ukuca Vajt i Jovića u koš. Tupi Štimac ne može ni faulom isjeći kontru. Prca nas Bilan samo tako, sreća da je već opterećen faulovima. Mogao bi probleme napraviti i Voker na 3. Kinzara prvi poeni :hooray: , a evo i Kvinsare.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Tjesna utakmica za sada, što se i dalo za očekivati. Kakav god, Štime je dobar u napadu za sada. Lazić totalno neupotrebljiv, a i Kvinsi mi je nešto tanak u odbrani. Nekako izgledamo neskoncentrisano. Vidjećemo kako će se odigrati u 2. poluvremenu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Jović je isto dekoncentrisan. Vidi se da kada nam je plej tanak da sve ide mnogo, mnogo lošije. Cirba ušao u probleme sa ličnim greškama. Mislim da nam je u ovakvoj koncepciji mnogo potrebniji Nastić nego li Rebić u rosteru, mada kako nam igraju plejevi, ne bi me čudilo da Reba dobije značajniju minutažu u 2. poluvremenu.
Ali kako god da okreneš, Cedevita nije naivna ekipa, pa ne treba očekivati ni da ih razbijamo kao neke amatere. Tako da jako je bitno da dobijemo sa 3 ili više razlike zbog prednosti domaćeg terena u polufinalu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Beara_Vladimir »

1/4 smo završili sa dva faula i 22 primljena poena. To je nedopustivo. U napadu nemamo rešenje za zonu 1-2-2. Fenomenalno poluvreme Štimca. Kinzi je veliko pojačanje, to se odmah vidi. Uneo je neophodnu dozu energije u odbranu, u napadu pogodio dva šuta.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Beara_Vladimir »

Bilan nam se malo iznervirao. Što bi rekli naši cenjeni lingvisti, nemo plaky brt. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Dangubaaaaaaaaaa !!!!!
Vasa mnogo bolji od Stefana, Štimac x faktor.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by Beara_Vladimir »

Pa ja ne mogu da verujem! Traži čovek TO i mi ne odigramo ne odigramo apsolutno ništa! Opet smo prokockali prednost i opet ista priča.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by crazynorth75 »

šampion gluposti je Radonjić. Odavno nešto gluplje ne vidjeh
Sad kad je trebalo da brani on traži faul, a treba mu koš razlika i umjesto da ide u produžetak i bori se za više od 2 razlike idiot traži faul, a nema ni TO. sa 69-58 opet u popraz, a Bilan 4 faula. O nedisciplini u igri da ne govrim, ali nije to ni nedisciplina u stvari, to je naša igra, na ho-ruk.
Last edited by crazynorth75 on Mon Jan 04, 2016 8:53 pm, edited 1 time in total.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига, 18. коло Црвена Звезда - Цедевита

Post by crazynorth75 »

Čak se glupko nije sjetio ni da uvede Štimca koji je žešće nervirao Bilana, da ga proba dodatno isprovocirati. O onom ispucavanja, a Bilan 4 faula da ne govorim. Najbolje da Ćoki dovede još Lazmea na 4 i proba sa Dilejnijem na pleju, može i na pozajmicu. Jebote 'ladno smo poprilično bolji od ovih i 2x gubimo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked