Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by МоСа ВерСе »

NAJAVA UTAKMICE

Срећно нам било Цигани.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Либурнија »

Kakva guzvara na foruma! :travka: Brez brige, bice veceras zivo i prometno ako zjanemo :joint: (iako mi nesto govori da dobijamo ovo).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by МоСа ВерСе »

Liburnija, ne znaš fakte. Omanja grupa Cigojnera sa foruma se sprema put Beograda pa sad sprema sendviče, moli se u crkvi, neki bacaju sihre i tako... :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Либурнија »

Ajmeee, da to necu biti veceras cuvar plaze u zimskom periodu?! :ovca: :lol:
Spoiler: show
:mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by srbin sk »

Bojim se da kazem, da ne ureknem, ali i ja imam osecaj da ih veceras dobijamo.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Ганац »

Te vaše želje i preptostavke su baš, baš lepe, ali nisam siguran koliko su ostvarive.
Činjenica je da smo mi u odnosu na naš prvi meč skoro kompletni i nekih 2/3 nova igrača koji nisu bili u rosteru i to mislim vrlo kvalitetnih igračam činjenica da mnogo bolje izgledamo nego tada ali je činjenica da nam ne dolazio Tajfun nego Fener sa rosterom koji bi mogao glat da bude u finalu EL.
Prema tome: Ako pobedimo :dancing4: super, a ako zijanimo, ništa strašno, voleo bih da taj zijan bude na jedan posed koliko god kukali na karmu kako je *urva.
Ništa manje neću voleti Zvezdu nego što je volim sada, mogu se nervirati zbog nekog postupka koji je po meni glup(što ne mora da bude iako meni zaliči), mogu i da opljunem po nekom našem igraču, ali je to naša Zvezda.
Osim Liburnije niću i ja na forumu i pratiću tekmu na TV...pa se čujemo u poluvremenu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Te vaše želje i preptostavke su baš, baš lepe, ali nisam siguran koliko su ostvarive.
Nismo ni mi sigurni tako da ono, nikakav ti je argument. :srbinosm:

Ганац wrote: .
Osim Liburnije niću i ja na forumu i pratiću tekmu na TV...pa se čujemo u poluvremenu.
Ma izdrzao bih ja i sam, samo ti u Pionir ako mognes. A tek bez MoSa cu da se snadjem, s njim se razumijem i cuteci, osim oko politike. :jumping1:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Dennis Rodman »

Jedno je sigurno, a to je da će biti zanimljiva utakmica u strašnoj atmosferi. Biće kuvanja nekog, a mogli bi i malo Željka da iznerviramo, jer on se inače baš puno nervira :D
Spoiler: show
Uz svo dužno poštovanje prema veličini, ali večeras nam je protivnik.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by tsva »

super je spremljena utakmica kao da nikad s njima nismo igrali
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by crazynorth75 »

Al' da gluperda nije protiv Cedevite shvatila da Dangubić ne može čuvati plejeve tog tipa, naprotiv, može ih samo razigrati, što se ponovo dešava...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by tsva »

vazno je da mu je Simonovic odigrao 16 minuta nicega.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Ганац »

U prvom poluvremenu se desila samo jedna dobra stvar, to su 3 lične Lazića. ***m mu i prvu i drugu četvrtinu počinju iszte petorke i obe četvrtine mi ne možemo koš da damo,pardon u drugoj je počeo Štimac...hebo ga katanaćo, ko da je bata Đorina škola.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by garnett »

za koji *** je dovodjen kinsey, ako ce simonovic i lazic, koji pride spadaju u dvojicu od trojice najglupljih igraca ovog tima da igraju po 25+ minuta?!?!?!?!?!?!?!?!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by garnett »

otice kinsey i pre nego sto se raspakuje..
ove sezone cemo bukvalno bankrotirati a nista necemo napraviti, kad kazem nista, missim i na prolazak u finale abe, mada se jelte ne zna ni dal ce pobednik ici u el..
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by tsva »

i ovo je uspeh

zaustavili smo Veseloga na samo 10 ofanzivnih skokova i 9 poena u zadnjim sekundama napada
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked